Spolehlivost podle STK · 18 159 prohlídek · SUV a crossovery · Japonsko
Nissan X-Trail
Při pravidelné technické kontrole má Nissan X-Trail vážnou nebo nebezpečnou závadu v 9,0 % případů. Auta na STK jsou v průměru 12,8 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +23 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 131 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 9,0%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +23%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 12,8let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 18 159
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Nissan X-Trail
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Nissan X-Trail | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 4,0 % | 2,4 % |
| 4 roky | 5,3 % | 3,3 % |
| 5 let | 5,9 % | 2,9 % |
| 6 let | 5,7 % | 4,0 % |
| 7 let | 6,8 % | 4,0 % |
| 8 let | 8,3 % | 5,2 % |
| 9 let | 8,3 % | 5,2 % |
| 10 let | 9,0 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,3 % | 6,6 % |
| 12 let | 9,4 % | 7,7 % |
| 13 let | 10,3 % | 7,7 % |
| 14 let | 10,2 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,6 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,1 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,7 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,0 % | 10,0 % |
| 19 let | 10,8 % | 10,0 % |
| 20 let | 11,1 % | 10,4 % |
| 21 let | 12,1 % | 10,5 % |
| 22 let | 14,1 % | 10,8 % |
| 23 let | 15,4 % | 10,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
X-Trail podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
X-Trail na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u X-Trail na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik X-Trail obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Nissan X-Trail
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Nissan X-Trail | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 15 000 km | 17 700 km |
| 3 roky | 70 100 km | 61 900 km |
| 4 roky | 72 600 km | 69 600 km |
| 5 let | 87 400 km | 85 500 km |
| 6 let | 103 400 km | 94 300 km |
| 7 let | 117 700 km | 116 300 km |
| 8 let | 131 100 km | 129 000 km |
| 9 let | 147 300 km | 146 400 km |
| 10 let | 161 200 km | 162 400 km |
| 11 let | 194 800 km | 168 800 km |
| 12 let | 213 300 km | 183 600 km |
| 13 let | 231 700 km | 185 900 km |
| 14 let | 236 100 km | 199 400 km |
| 15 let | 238 000 km | 196 600 km |
| 16 let | 244 900 km | 208 300 km |
| 17 let | 243 300 km | 215 500 km |
| 18 let | 249 400 km | 225 900 km |
| 19 let | 245 000 km | 226 200 km |
| 20 let | 254 400 km | 229 400 km |
| 21 let | 251 500 km | 227 600 km |
| 22 let | 246 500 km | 227 100 km |
| 23 let | 254 600 km | 225 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Nissan X-Trail? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- X-Trail vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- X-Trail vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- X-Trail vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- X-Trail vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
Nissan
Další modely Nissan
- Nissan Qashqai +26 % proti průměru
- Nissan Micra na úrovni průměru
- Nissan Almera +5 % proti průměru
- Nissan Juke +36 % proti průměru
- Nissan Note +4 % proti průměru
- Nissan Primera +20 % proti průměru
- Nissan Pathfinder +13 % proti průměru
- Nissan Terrano +11 % proti průměru
- Nissan Patrol −23 % proti průměru
- Nissan Leaf +104 % proti průměru
- Nissan NV200 +104 % proti průměru
- Nissan Pulsar +52 % proti průměru