Značka · 43 modelů · Německo
Spolehlivost aut Opel
Auta Opel mají v pravidelných prohlídkách 8,4 % neúspěšných – +10 % proti průměru aut stejného stáří (486 274 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Opel Astra | 146 751 | 14,8 roku | 8,8 % | +11 % |
| Opel Corsa | 78 831 | 15,6 roku | 8,2 % | ≈ průměr |
| Opel Zafira | 66 265 | 14,4 roku | 9,1 % | +13 % |
| Opel Meriva | 49 636 | 12,1 roku | 7,6 % | +8 % |
| Opel Insignia | 27 039 | 9,4 roku | 7,2 % | +23 % |
| Opel Vectra | 18 778 | 19,5 roku | 10,8 % | +9 % |
| Opel Mokka | 15 428 | 6,5 roku | 3,6 % | −12 % |
| Opel Agila | 14 262 | 18,4 roku | 9,9 % | ≈ průměr |
| Opel Vivaro | 13 590 | 12,6 roku | 9,8 % | +33 % |
| Opel Crossland | 8 830 | 4,5 roku | 4,4 % | +42 % |
| Opel Combo | 4 200 | 7,0 roku | 6,7 % | +54 % |
| Opel Corsa-e | 4 104 | 6,8 roku | 4,9 % | +16 % |
| Opel Frontera | 4 072 | 23,1 roku | 11,5 % | +9 % |
| Opel Corsa-C | 3 920 | 18,2 roku | 9,3 % | −5 % |
| Opel Antara | 3 125 | 12,2 roku | 12,1 % | +65 % |
| Opel Grandland | 2 932 | 4,5 roku | 3,5 % | +14 % |
| Opel Omega | 2 653 | 22,4 roku | 9,0 % | −14 % |
| Opel Crosland | 2 309 | 4,1 roku | 3,6 % | +21 % |
| Opel Combo-C | 2 127 | 15,5 roku | 11,2 % | +26 % |
| Opel Tigra | 2 039 | 20,2 roku | 10,8 % | +7 % |
| Opel Movano | 1 688 | 12,6 roku | 8,0 % | +14 % |
| Opel Signum | 1 381 | 17,2 roku | 11,2 % | +17 % |
| Opel Vivaro-B | 1 248 | 7,0 roku | 9,8 % | +126 % |
| Opel Insigna | 1 217 | 10,2 roku | 7,7 % | +23 % |
| Opel Adam | 964 | 6,9 roku | 3,8 % | −12 % |
| Opel 12V | 941 | 20,0 roku | 11,5 % | +11 % |
| Opel 16V | 899 | 20,0 roku | 12,1 % | +18 % |
| Opel Meriva-A | 800 | 17,5 roku | 10,6 % | +10 % |
| Opel Tour | 677 | 18,0 roku | 13,7 % | +41 % |
| Opel Kadett | 657 | 29,1 roku | 7,0 % | −17 % |
| Opel Calibra | 540 | 27,8 roku | 7,6 % | −22 % |
| Opel Zafira-A | 513 | 19,8 roku | 13,5 % | +31 % |
| Opel Mokka-X | 286 | 6,4 roku | 3,8 % | ≈ průměr |
| Opel Cascada | 267 | 8,2 roku | 4,9 % | −5 % |
| Opel Vivario-B | 249 | 6,6 roku | 12,0 % | +193 % |
| Opel Monterey | 249 | 26,0 roku | 8,4 % | −19 % |
| Opel Sintra | 197 | 23,4 roku | 10,7 % | ≈ průměr |
| Opel Insidnia | 173 | 9,2 roku | 7,5 % | +33 % |
| Opel Ascona | 149 | 27,2 roku | 3,4 % | −58 % |
| Opel Insigma | 134 | 10,2 roku | 6,0 % | −5 % |
| Opel Ampera | 130 | 9,9 roku | 16,2 % | +164 % |
| Opel Corsa-B | 129 | 23,4 roku | 14,0 % | +30 % |
| Opel GT | 107 | 19,9 roku | 1,9 % | −78 % |