Spolehlivost podle STK · 27 039 prohlídek · Střední třída · Německo
Opel Insignia
Při pravidelné technické kontrole má Opel Insignia vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,2 % případů. Auta na STK jsou v průměru 9,4 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +23 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 161 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 7,2%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +23%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 9,4let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 27 039
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Opel Insignia
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Opel Insignia | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 3,1 % | 2,4 % |
| 4 roky | 4,2 % | 3,3 % |
| 5 let | 4,2 % | 2,9 % |
| 6 let | 5,1 % | 4,0 % |
| 7 let | 5,8 % | 4,0 % |
| 8 let | 7,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 6,6 % | 5,2 % |
| 10 let | 7,2 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,5 % | 6,6 % |
| 12 let | 8,3 % | 7,7 % |
| 13 let | 9,9 % | 7,7 % |
| 14 let | 9,8 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,2 % | 8,8 % |
| 16 let | 9,9 % | 9,6 % |
| 17 let | 12,9 % | 9,5 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Insignia podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Insignia na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Insignia na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Insignia obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Opel Insignia
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Opel Insignia | Všechna auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 86 900 km | 61 900 km |
| 4 roky | 94 900 km | 69 600 km |
| 5 let | 122 600 km | 85 500 km |
| 6 let | 139 100 km | 94 300 km |
| 7 let | 150 300 km | 116 300 km |
| 8 let | 161 300 km | 129 000 km |
| 9 let | 183 100 km | 146 400 km |
| 10 let | 201 800 km | 162 400 km |
| 11 let | 222 700 km | 168 800 km |
| 12 let | 237 500 km | 183 600 km |
| 13 let | 239 300 km | 185 900 km |
| 14 let | 244 700 km | 199 400 km |
| 15 let | 236 600 km | 196 600 km |
| 16 let | 229 800 km | 208 300 km |
| 17 let | 225 000 km | 215 500 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Opel Insignia? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalStřední třída
Srovnat s…
- Insignia vs. Volkswagen Passat −7 % proti průměru
- Insignia vs. Škoda Superb −8 % proti průměru
- Insignia vs. Ford Mondeo +11 % proti průměru
- Insignia vs. BMW Řada 3 −15 % proti průměru
Opel
Další modely Opel
- Opel Astra +11 % proti průměru
- Opel Corsa na úrovni průměru
- Opel Zafira +13 % proti průměru
- Opel Meriva +8 % proti průměru
- Opel Vectra +9 % proti průměru
- Opel Mokka −12 % proti průměru
- Opel Agila na úrovni průměru
- Opel Vivaro +33 % proti průměru
- Opel Crossland +42 % proti průměru
- Opel Combo +54 % proti průměru
- Opel Corsa-e +16 % proti průměru
- Opel Frontera +9 % proti průměru