Modely · 725 s dostatkem dat
Spolehlivost všech modelů
Modely osobních aut s aspoň 400 pravidelnými technickými prohlídkami v datech. Srovnání proti průměru je očištěné o stáří – model porovnáváme s auty stejného věku.
| # | Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Škoda Octavia | 1 965 883 | 13,8 roku | 7,0 % | −9 % |
| 2 | Škoda Fabia | 1 670 439 | 14,9 roku | 7,9 % | −5 % |
| 3 | Volkswagen Golf | 478 220 | 15,2 roku | 7,1 % | −13 % |
| 4 | Volkswagen Passat | 399 764 | 13,5 roku | 7,0 % | −7 % |
| 5 | Škoda Superb | 359 012 | 9,5 roku | 5,3 % | −8 % |
| 6 | Ford Focus | 329 430 | 14,5 roku | 9,7 % | +19 % |
| 7 | Škoda Felicia | 255 368 | 23,8 roku | 10,4 % | −3 % |
| 8 | Škoda Rapid | 233 450 | 7,0 roku | 3,4 % | −22 % |
| 9 | Volkswagen Touran | 176 608 | 13,1 roku | 6,9 % | −9 % |
| 10 | Hyundai I30 | 173 049 | 7,6 roku | 6,1 % | +29 % |
| 11 | Ford Mondeo | 167 903 | 13,7 roku | 8,7 % | +11 % |
| 12 | Renault Megane | 156 528 | 14,1 roku | 9,1 % | +16 % |
| 13 | Opel Astra | 146 751 | 14,8 roku | 8,8 % | +11 % |
| 14 | Peugeot 206 | 143 596 | 18,8 roku | 10,5 % | +6 % |
| 15 | Škoda Yeti | 138 555 | 9,5 roku | 4,3 % | −26 % |
| 16 | BMW Řada 3 | 133 100 | 17,0 roku | 7,4 % | −15 % |
| 17 | Škoda Roomster | 128 574 | 12,8 roku | 7,2 % | −5 % |
| 18 | Kia Ceed | 128 126 | 9,4 roku | 7,1 % | +23 % |
| 19 | Volkswagen Polo | 127 131 | 16,2 roku | 8,3 % | −5 % |
| 20 | Renault Clio | 126 565 | 14,3 roku | 8,6 % | +9 % |
| 21 | Toyota Yaris | 122 616 | 13,4 roku | 6,7 % | −11 % |
| 22 | Citroën C3 | 115 069 | 13,2 roku | 8,1 % | +7 % |
| 23 | Citroën Berlingo | 114 749 | 12,5 roku | 8,3 % | +17 % |
| 24 | Citroën C4 | 113 924 | 11,5 roku | 8,2 % | +19 % |
| 25 | Ford Fiesta | 110 943 | 15,3 roku | 9,2 % | +8 % |
| 26 | Renault Scenic | 106 942 | 16,6 roku | 9,4 % | +5 % |
| 27 | Audi A4 | 105 495 | 15,8 roku | 6,9 % | −19 % |
| 28 | Volkswagen Tiguan | 98 011 | 8,9 roku | 4,3 % | −22 % |
| 29 | Ford Fusion | 97 927 | 14,7 roku | 7,7 % | −10 % |
| 30 | Peugeot 307 | 97 306 | 17,9 roku | 9,5 % | ≈ průměr |
| 31 | Dacia Duster | 92 765 | 6,9 roku | 5,8 % | +33 % |
| 32 | Volkswagen Sharan | 90 161 | 14,9 roku | 9,0 % | +10 % |
| 33 | Volkswagen Caddy | 89 598 | 10,6 roku | 6,4 % | ≈ průměr |
| 34 | Volkswagen Transporter | 88 218 | 15,8 roku | 7,7 % | −7 % |
| 35 | Audi A6 | 87 973 | 13,4 roku | 5,6 % | −26 % |
| 36 | BMW Řada 5 | 85 774 | 14,0 roku | 6,3 % | −18 % |
| 37 | Hyundai IX20 | 85 325 | 7,6 roku | 5,6 % | +19 % |
| 38 | Hyundai I20 | 82 056 | 8,5 roku | 5,6 % | +6 % |
| 39 | Renault Thalia | 79 220 | 14,7 roku | 11,5 % | +37 % |
| 40 | Opel Corsa | 78 831 | 15,6 roku | 8,2 % | ≈ průměr |
| 41 | Škoda Kodiaq | 77 852 | 4,6 roku | 2,2 % | −30 % |
| 42 | Fiat Punto | 75 764 | 17,4 roku | 9,8 % | +6 % |
| 43 | Dacia Logan | 71 630 | 10,2 roku | 8,9 % | +44 % |
| 44 | Ford Galaxy | 71 174 | 15,4 roku | 9,3 % | +9 % |
| 45 | Peugeot 207 | 69 526 | 13,7 roku | 8,3 % | ≈ průměr |
| 46 | Peugeot 308 | 67 736 | 10,1 roku | 7,3 % | +18 % |
| 47 | Škoda Karoq | 66 635 | 4,4 roku | 2,0 % | −35 % |
| 48 | Dacia Sandero | 66 450 | 8,0 roku | 6,5 % | +32 % |
| 49 | Opel Zafira | 66 265 | 14,4 roku | 9,1 % | +13 % |
| 50 | Ford Transit | 65 158 | 11,0 roku | 9,4 % | +50 % |
| 51 | Ford S -Max | 64 290 | 11,7 roku | 7,5 % | +6 % |
| 52 | Hyundai Tucson | 63 666 | 6,4 roku | 4,7 % | +14 % |
| 53 | Toyota Corolla | 63 455 | 13,6 roku | 7,1 % | −3 % |
| 54 | Kia Sportage | 62 713 | 8,8 roku | 6,5 % | +21 % |
| 55 | Suzuki SX4 | 62 121 | 10,5 roku | 5,8 % | −10 % |
| 56 | Seat Leon | 60 491 | 12,6 roku | 6,3 % | −12 % |
| 57 | Škoda Citigo | 58 649 | 7,2 roku | 3,3 % | −28 % |
| 58 | Honda Civic | 58 171 | 15,2 roku | 7,6 % | −6 % |
| 59 | Seat Ibiza | 53 885 | 15,5 roku | 8,0 % | −7 % |
| 60 | Audi A3 | 53 126 | 16,2 roku | 7,8 % | −12 % |
| 61 | Toyota RAV4 | 50 922 | 12,4 roku | 5,6 % | −19 % |
| 62 | Mercedes-Benz E | 50 547 | 13,7 roku | 5,9 % | −21 % |
| 63 | Opel Meriva | 49 636 | 12,1 roku | 7,6 % | +8 % |
| 64 | Mazda 6 | 48 617 | 12,4 roku | 9,4 % | +29 % |
| 65 | Honda Cr-V | 48 476 | 11,6 roku | 6,0 % | −10 % |
| 66 | Toyota Auris | 48 264 | 9,3 roku | 5,1 % | −11 % |
| 67 | Mercedes-Benz C | 45 519 | 14,2 roku | 7,3 % | −7 % |
| 68 | Volkswagen Multivan | 44 954 | 14,4 roku | 6,3 % | −18 % |
| 69 | Peugeot Partner | 43 534 | 12,3 roku | 8,1 % | +14 % |
| 70 | Ford Kuga | 42 559 | 8,4 roku | 5,1 % | −3 % |
| 71 | Ford C-Max | 41 257 | 12,3 roku | 8,0 % | +8 % |
| 72 | Hyundai Getz | 41 090 | 16,5 roku | 12,1 % | +30 % |
| 73 | Suzuki Swift | 40 604 | 13,4 roku | 7,9 % | +5 % |
| 74 | Mazda 3 | 40 511 | 11,1 roku | 7,2 % | +9 % |
| 75 | BMW X5 | 40 341 | 10,7 roku | 4,9 % | −22 % |
| 76 | Fiat Panda | 39 641 | 14,3 roku | 9,0 % | +9 % |
| 77 | Volvo XC60 | 39 436 | 8,5 roku | 3,7 % | −30 % |
| 78 | Mitsubishi ASX | 38 612 | 7,3 roku | 3,4 % | −25 % |
| 79 | Nissan Qashqai | 37 455 | 9,5 roku | 7,3 % | +26 % |
| 80 | Škoda Scala | 37 357 | 3,8 roku | 2,8 % | ≈ průměr |
| 81 | Dacia Dokker | 37 243 | 5,9 roku | 7,6 % | +100 % |
| 82 | Peugeot 2008 | 37 231 | 5,6 roku | 4,9 % | +33 % |
| 83 | Seat Alhambra | 37 020 | 15,0 roku | 8,9 % | +7 % |
| 84 | Citroën C5 | 36 417 | 14,4 roku | 10,1 % | +23 % |
| 85 | Renault Laguna | 36 308 | 17,3 roku | 10,9 % | +18 % |
| 86 | Citroën Xsara Picasso | 35 996 | 17,8 roku | 10,6 % | +10 % |
| 87 | Kia Rio | 35 952 | 9,9 roku | 7,0 % | +17 % |
| 88 | Peugeot 5008 | 35 563 | 8,6 roku | 6,7 % | +25 % |
| 89 | Mercedes-Benz A | 35 349 | 16,0 roku | 9,0 % | +4 % |
| 90 | Suzuki Vitara | 34 613 | 7,9 roku | 3,0 % | −30 % |
| 91 | Hyundai IX35 | 34 097 | 9,8 roku | 7,8 % | +31 % |
| 92 | Toyota Avensis | 33 992 | 14,5 roku | 8,6 % | +5 % |
| 93 | Volvo XC90 | 30 764 | 10,9 roku | 6,2 % | −4 % |
| 94 | Hyundai I10 | 30 116 | 8,5 roku | 7,0 % | +34 % |
| 95 | Ford Tourneo | 29 288 | 7,4 roku | 7,1 % | +53 % |
| 96 | Renault Trafic | 28 976 | 10,9 roku | 9,6 % | +49 % |
| 97 | Volkswagen Touareg | 28 494 | 10,7 roku | 4,4 % | −32 % |
| 98 | BMW X3 | 28 106 | 10,9 roku | 4,5 % | −30 % |
| 99 | Renault Kangoo | 27 528 | 14,8 roku | 10,6 % | +28 % |
| 100 | Opel Insignia | 27 039 | 9,4 roku | 7,2 % | +23 % |
| 101 | BMW Řada 1 | 26 890 | 13,5 roku | 6,0 % | −24 % |
| 102 | Škoda Favorit | 26 861 | 28,9 roku | 11,0 % | +21 % |
| 103 | Peugeot 306 | 26 571 | 23,2 roku | 11,9 % | +11 % |
| 104 | Škoda Kamiq | 25 828 | 3,8 roku | 2,8 % | ≈ průměr |
| 105 | Kia Picanto | 25 775 | 13,4 roku | 9,9 % | +26 % |
| 106 | Peugeot 407 | 25 163 | 15,8 roku | 10,2 % | +12 % |
| 107 | Seat Altea | 25 163 | 14,4 roku | 7,5 % | −11 % |
| 108 | Peugeot 208 | 24 936 | 6,9 roku | 4,1 % | −7 % |
| 109 | Subaru Forester | 24 727 | 12,2 roku | 6,9 % | ≈ průměr |
| 110 | Citroën Xsara | 24 009 | 20,6 roku | 10,9 % | +5 % |
| 111 | Volvo V70 | 23 506 | 17,5 roku | 7,8 % | −16 % |
| 112 | Jeep Grand Cherokee | 23 308 | 14,0 roku | 7,4 % | −3 % |
| 113 | Chevrolet Aveo | 23 179 | 13,0 roku | 11,1 % | +41 % |
| 114 | Mercedes-Benz Vito | 23 170 | 10,7 roku | 8,5 % | +35 % |
| 115 | Hyundai Accent | 23 049 | 16,0 roku | 10,9 % | +21 % |
| 116 | Mitsubishi Outlander | 23 014 | 10,1 roku | 7,5 % | +23 % |
| 117 | Peugeot 3008 | 22 986 | 8,0 roku | 5,5 % | +10 % |
| 118 | Suzuki Ignis | 22 907 | 13,8 roku | 7,5 % | −3 % |
| 119 | Fiat Ducato | 22 744 | 16,4 roku | 7,7 % | ≈ průměr |
| 120 | Mazda CX-5 | 22 486 | 7,1 roku | 5,2 % | +18 % |
| 121 | Renault Twingo | 22 469 | 18,0 roku | 10,5 % | +13 % |
| 122 | Hyundai Santa Fe | 22 147 | 12,5 roku | 9,0 % | +24 % |
| 123 | Seat Toledo | 22 121 | 16,0 roku | 7,9 % | −4 % |
| 124 | Audi Q7 | 21 488 | 9,0 roku | 3,8 % | −32 % |
| 125 | Mercedes-Benz B | 21 363 | 11,8 roku | 6,3 % | −11 % |
| 126 | BMW X1 | 21 208 | 8,1 roku | 4,2 % | −18 % |
| 127 | Chevrolet Spark | 21 185 | 13,7 roku | 11,4 % | +40 % |
| 128 | Mazda 2 | 21 043 | 13,8 roku | 7,1 % | −12 % |
| 129 | Mercedes-Benz ML | 20 922 | 15,0 roku | 7,0 % | −16 % |
| 130 | Volkswagen Caravelle | 20 769 | 18,2 roku | 7,8 % | −13 % |
| 131 | Nissan Micra | 20 764 | 16,9 roku | 9,0 % | ≈ průměr |
| 132 | Suzuki Grand Vitara | 20 648 | 16,4 roku | 8,5 % | −6 % |
| 133 | Fiat Stilo | 20 575 | 17,7 roku | 10,6 % | +9 % |
| 134 | Renault Captur | 20 356 | 5,6 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| 135 | Seat Cordoba | 20 164 | 19,5 roku | 9,9 % | ≈ průměr |
| 136 | Peugeot 406 | 19 864 | 21,7 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| 137 | Kia Venga | 19 380 | 9,0 roku | 5,9 % | +8 % |
| 138 | Peugeot 106 | 19 320 | 23,7 roku | 12,4 % | +16 % |
| 139 | Renault Espace | 19 244 | 15,4 roku | 9,5 % | +13 % |
| 140 | Mini Cooper | 19 152 | 13,3 roku | 6,9 % | −9 % |
| 141 | Opel Vectra | 18 778 | 19,5 roku | 10,8 % | +9 % |
| 142 | Suzuki Jimny | 18 352 | 16,8 roku | 10,0 % | +12 % |
| 143 | Hyundai I40 | 18 266 | 7,6 roku | 6,3 % | +32 % |
| 144 | Nissan X-Trail | 18 159 | 12,8 roku | 9,0 % | +23 % |
| 145 | Renault Fluence | 17 990 | 10,2 roku | 8,8 % | +42 % |
| 146 | Dacia Lodgy | 17 695 | 6,5 roku | 8,0 % | +93 % |
| 147 | Audi Q5 | 17 307 | 9,4 roku | 3,3 % | −43 % |
| 148 | Citroën Saxo | 17 235 | 21,7 roku | 11,3 % | +7 % |
| 149 | Volkswagen Bora | 16 822 | 21,2 roku | 9,6 % | −8 % |
| 150 | Honda Jazz | 16 660 | 13,8 roku | 7,4 % | −6 % |
| 151 | Nissan Almera | 16 542 | 19,9 roku | 10,7 % | +5 % |
| 152 | Land Rover Range Rover | 16 503 | 9,2 roku | 5,0 % | −9 % |
| 153 | Kia Sorento | 16 501 | 12,7 roku | 10,5 % | +41 % |
| 154 | Citroën C1 | 16 320 | 12,4 roku | 8,5 % | +15 % |
| 155 | Opel Mokka | 15 428 | 6,5 roku | 3,6 % | −12 % |
| 156 | Audi A5 | 15 342 | 10,1 roku | 4,7 % | −25 % |
| 157 | Peugeot 508 | 15 118 | 8,9 roku | 6,6 % | +19 % |
| 158 | Toyota Aygo | 14 998 | 9,9 roku | 6,4 % | +7 % |
| 159 | Land Rover Discovery | 14 765 | 12,3 roku | 6,6 % | ≈ průměr |
| 160 | Volvo V40 | 14 459 | 12,7 roku | 8,0 % | +15 % |
| 161 | Opel Agila | 14 262 | 18,4 roku | 9,9 % | ≈ průměr |
| 162 | Mazda CX-3 | 14 112 | 5,6 roku | 2,6 % | −27 % |
| 163 | Land Rover Freelander | 14 012 | 18,3 roku | 8,9 % | −7 % |
| 164 | Mercedes-Benz V - | 13 983 | 7,0 roku | 5,0 % | +16 % |
| 165 | Fiat 500 | 13 655 | 10,7 roku | 7,2 % | +19 % |
| 166 | Opel Vivaro | 13 590 | 12,6 roku | 9,8 % | +33 % |
| 167 | Peugeot Expert | 13 379 | 9,2 roku | 8,4 % | +51 % |
| 168 | Mercedes-Benz S | 13 367 | 11,6 roku | 4,9 % | −26 % |
| 169 | Mitsubishi Colt | 13 361 | 15,9 roku | 8,7 % | ≈ průměr |
| 170 | Peugeot 107 | 13 326 | 14,1 roku | 8,8 % | +6 % |
| 171 | Honda Accord | 13 129 | 17,2 roku | 9,5 % | +3 % |
| 172 | Toyota Verso | 13 090 | 9,0 roku | 4,4 % | −21 % |
| 173 | Volvo V60 | 13 056 | 7,4 roku | 4,5 % | −3 % |
| 174 | Mazda 5 | 12 891 | 14,4 roku | 10,3 % | +21 % |
| 175 | Mitsubishi Pajero | 12 641 | 18,5 roku | 9,4 % | ≈ průměr |
| 176 | Škoda 120 | 12 588 | 30,0 roku | 9,0 % | +15 % |
| 177 | BMW Řada 7 | 12 469 | 14,0 roku | 5,2 % | −29 % |
| 178 | Volvo V50 | 12 441 | 15,5 roku | 9,6 % | +8 % |
| 179 | Volvo XC70 | 12 109 | 12,8 roku | 5,7 % | −23 % |
| 180 | BMW X6 | 11 917 | 8,7 roku | 3,6 % | −35 % |
| 181 | Nissan Juke | 11 847 | 7,7 roku | 6,6 % | +36 % |
| 182 | Toyota C-Hr | 11 793 | 4,8 roku | 3,2 % | ≈ průměr |
| 183 | Fiat Dobló | 11 716 | 13,7 roku | 10,2 % | +31 % |
| 184 | Toyota Proace | 11 538 | 4,1 roku | 6,7 % | +125 % |
| 185 | Fiat Bravo | 11 194 | 14,7 roku | 9,8 % | +17 % |
| 186 | Ford Mustang | 11 114 | 9,3 roku | 5,0 % | −8 % |
| 187 | Mercedes-Benz GLE | 10 882 | 5,3 roku | 2,5 % | −29 % |
| 188 | Citroën Jumpy | 10 806 | 9,1 roku | 8,9 % | +61 % |
| 189 | Volvo S60 | 10 799 | 15,6 roku | 7,6 % | −12 % |
| 190 | Subaru Legacy | 10 788 | 16,0 roku | 8,9 % | ≈ průměr |
| 191 | Mitsubishi Lancer | 10 762 | 12,8 roku | 7,9 % | +7 % |
| 192 | Fiat Tipo | 10 743 | 6,3 roku | 4,1 % | +11 % |
| 193 | Toyota Land Cruiser | 10 740 | 14,7 roku | 6,4 % | −15 % |
| 194 | Subaru Outback | 10 621 | 7,5 roku | 4,2 % | −12 % |
| 195 | Nissan Note | 10 616 | 12,6 roku | 7,8 % | +4 % |
| 196 | Kia Carens | 10 580 | 9,5 roku | 8,2 % | +43 % |
| 197 | Volkswagen New Beetle | 10 447 | 20,9 roku | 9,2 % | −11 % |
| 198 | Peugeot 807 | 10 292 | 15,6 roku | 12,1 % | +35 % |
| 199 | Alfa Romeo 159 | 10 212 | 14,6 roku | 10,0 % | +16 % |
| 200 | Daewoo Matiz | 10 206 | 20,6 roku | 12,7 % | +22 % |
| 201 | Mercedes-Benz Sprinter | 10 109 | 11,0 roku | 6,4 % | ≈ průměr |
| 202 | Renault Modus | 10 055 | 15,7 roku | 10,0 % | +11 % |
| 203 | Chevrolet Cruze | 10 004 | 11,1 roku | 9,5 % | +41 % |
| 204 | Mercedes-Benz GLC | 9 896 | 5,2 roku | 2,1 % | −41 % |
| 205 | Mazda MX-5 | 9 834 | 18,7 roku | 5,7 % | −36 % |
| 206 | Mercedes-Benz Viano | 9 711 | 13,1 roku | 8,5 % | +10 % |
| 207 | Hyundai I30CW | 9 238 | 10,9 roku | 8,4 % | +26 % |
| 208 | Subaru Impreza | 9 167 | 16,9 roku | 7,3 % | −19 % |
| 209 | Jeep Cherokee | 9 093 | 17,4 roku | 8,5 % | −3 % |
| 210 | Ford KA | 9 049 | 14,6 roku | 9,9 % | +24 % |
| 211 | Ford Grand C-Max | 8 925 | 9,3 roku | 6,3 % | +11 % |
| 212 | Opel Crossland | 8 830 | 4,5 roku | 4,4 % | +42 % |
| 213 | Alfa Romeo 147 | 8 558 | 17,3 roku | 9,2 % | −4 % |
| 214 | Renault Kadjar | 8 505 | 5,5 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| 215 | Volkswagen UP | 8 484 | 7,6 roku | 4,5 % | −6 % |
| 216 | Citroën C8 | 8 443 | 15,7 roku | 11,6 % | +30 % |
| 217 | Audi A8 | 8 398 | 13,4 roku | 5,2 % | −32 % |
| 218 | Honda Hr-V | 8 270 | 10,3 roku | 5,0 % | −10 % |
| 219 | Fiat Freemont | 8 264 | 9,6 roku | 9,4 % | +58 % |
| 220 | Hyundai Matrix | 8 175 | 15,4 roku | 12,2 % | +38 % |
| 221 | Volkswagen Lupo | 8 114 | 21,3 roku | 9,8 % | −7 % |
| 222 | Hyundai Kona | 8 106 | 4,3 roku | 3,0 % | ≈ průměr |
| 223 | Volvo V90 | 7 961 | 5,1 roku | 2,9 % | −15 % |
| 224 | Citroën C2 | 7 876 | 16,9 roku | 10,1 % | +7 % |
| 225 | Volkswagen Jetta | 7 835 | 15,1 roku | 8,7 % | +4 % |
| 226 | Volvo S80 | 7 746 | 16,2 roku | 6,9 % | −22 % |
| 227 | Fiat Scudo | 7 683 | 15,5 roku | 11,1 % | +32 % |
| 228 | Chevrolet Orlando | 7 605 | 10,4 roku | 9,6 % | +49 % |
| 229 | Volkswagen Arteon | 7 463 | 4,7 roku | 3,1 % | −3 % |
| 230 | Peugeot 301 | 7 432 | 7,7 roku | 5,9 % | +23 % |
| 231 | Hyundai Atos | 7 297 | 17,5 roku | 11,6 % | +22 % |
| 232 | Volkswagen Fox | 7 263 | 15,9 roku | 10,3 % | +13 % |
| 233 | Mazda 323 | 7 168 | 23,7 roku | 10,7 % | ≈ průměr |
| 234 | Kia Stonic | 7 123 | 4,5 roku | 2,0 % | −34 % |
| 235 | Porsche 911 | 6 996 | 14,7 roku | 2,6 % | −64 % |
| 236 | Škoda 105 | 6 902 | 30,0 roku | 9,1 % | +16 % |
| 237 | Smart Fortwo | 6 900 | 13,7 roku | 7,3 % | −7 % |
| 238 | Audi Q3 | 6 888 | 7,4 roku | 3,5 % | −26 % |
| 239 | Peugeot Rifter | 6 773 | 4,2 roku | 5,1 % | +73 % |
| 240 | Suzuki Splash | 6 732 | 12,1 roku | 8,2 % | +12 % |
| 241 | Mercedes-Benz GL | 6 643 | 11,1 roku | 5,6 % | −17 % |
| 242 | Mercedes-Benz SLK | 6 535 | 19,1 roku | 5,1 % | −48 % |
| 243 | Peugeot Boxer | 6 496 | 12,7 roku | 9,3 % | +32 % |
| 244 | Kia Soul | 6 462 | 10,3 roku | 8,4 % | +33 % |
| 245 | Renault Koleos | 6 431 | 10,2 roku | 6,8 % | +9 % |
| 246 | BMW Řada 4 | 6 392 | 6,5 roku | 4,4 % | +5 % |
| 247 | Audi TT | 6 364 | 18,6 roku | 7,2 % | −25 % |
| 248 | Fiat Croma | 6 342 | 15,3 roku | 8,7 % | ≈ průměr |
| 249 | Alfa Romeo 156 | 6 312 | 19,3 roku | 10,4 % | +3 % |
| 250 | Mazda CX-7 | 6 161 | 12,7 roku | 11,4 % | +49 % |
| 251 | Nissan Primera | 6 146 | 20,3 roku | 12,3 % | +20 % |
| 252 | Trabant 601 | 6 132 | 29,9 roku | 6,6 % | −16 % |
| 253 | Jeep Wrangler | 6 124 | 13,1 roku | 7,8 % | +18 % |
| 254 | BMW Řada 2 | 6 107 | 6,1 roku | 3,6 % | −9 % |
| 255 | Ford Escort | 6 101 | 25,2 roku | 11,4 % | +10 % |
| 256 | Seat Ateca | 6 070 | 5,2 roku | 2,6 % | −23 % |
| 257 | Chevrolet Captiva | 6 020 | 12,6 roku | 11,5 % | +52 % |
| 258 | Mercedes-Benz GLK | 5 970 | 11,5 roku | 4,9 % | −29 % |
| 259 | Subaru XV | 5 960 | 6,7 roku | 3,4 % | −20 % |
| 260 | Porsche Cayenne | 5 935 | 9,6 roku | 4,2 % | −29 % |
| 261 | Mitsubishi Space Star | 5 910 | 14,9 roku | 8,0 % | ≈ průměr |
| 262 | Mini One | 5 908 | 15,8 roku | 8,9 % | ≈ průměr |
| 263 | Fiat Seicento | 5 851 | 20,3 roku | 11,6 % | +12 % |
| 264 | Saab 9-3 | 5 839 | 17,8 roku | 8,3 % | −13 % |
| 265 | Volkswagen 7HC | 5 824 | 5,6 roku | 4,6 % | +22 % |
| 266 | Citroën C -Elysée | 5 816 | 6,9 roku | 5,6 % | +29 % |
| 267 | Audi A7 | 5 659 | 8,6 roku | 4,1 % | −23 % |
| 268 | Volkswagen CC | 5 654 | 9,1 roku | 7,1 % | +27 % |
| 269 | Volkswagen T-Roc | 5 500 | 4,5 roku | 1,7 % | −45 % |
| 270 | Mercedes-Benz CLS | 5 481 | 10,6 roku | 6,0 % | −6 % |
| 271 | Škoda Forman | 5 432 | 28,0 roku | 11,0 % | +9 % |
| 272 | Nissan Pathfinder | 5 373 | 14,6 roku | 9,6 % | +13 % |
| 273 | BMW Z4 | 5 352 | 14,6 roku | 3,7 % | −55 % |
| 274 | Citroën Jumper | 5 335 | 12,6 roku | 9,7 % | +34 % |
| 275 | BMW Řada 6 | 5 314 | 11,2 roku | 4,3 % | −30 % |
| 276 | Volvo XC40 | 5 257 | 4,3 roku | 1,9 % | −37 % |
| 277 | Hyundai Elantra | 5 244 | 14,6 roku | 10,9 % | +32 % |
| 278 | Mercedes-Benz CLK | 5 222 | 20,2 roku | 7,4 % | −27 % |
| 279 | Fiat Sedici | 5 218 | 13,3 roku | 7,7 % | −3 % |
| 280 | Suzuki Samurai | 5 079 | 27,4 roku | 9,1 % | −3 % |
| 281 | Mercedes-Benz AMG | 5 072 | 4,9 roku | 3,2 % | −6 % |
| 282 | Mercedes-Benz GLA | 5 041 | 6,3 roku | 2,1 % | −47 % |
| 283 | Fiat Brava | 5 038 | 22,7 roku | 12,3 % | +15 % |
| 284 | Chrysler Grand Voyager | 5 029 | 17,1 roku | 10,3 % | +10 % |
| 285 | Volvo S40 | 4 790 | 17,7 roku | 9,6 % | ≈ průměr |
| 286 | Chrysler Voyager | 4 704 | 19,0 roku | 9,5 % | −3 % |
| 287 | Jeep Compass | 4 659 | 7,4 roku | 6,3 % | +34 % |
| 288 | Mercedes-Benz CLA | 4 657 | 6,1 roku | 3,4 % | −15 % |
| 289 | Saab 9-5 | 4 517 | 18,4 roku | 7,7 % | −21 % |
| 290 | Renault Master | 4 513 | 13,7 roku | 9,2 % | +21 % |
| 291 | Ford B-Max | 4 392 | 8,3 roku | 5,7 % | +12 % |
| 292 | Nissan Terrano | 4 304 | 22,7 roku | 11,6 % | +11 % |
| 293 | Suzuki R | 4 256 | 19,9 roku | 11,9 % | +16 % |
| 294 | Opel Combo | 4 200 | 7,0 roku | 6,7 % | +54 % |
| 295 | Volkswagen Scirocco | 4 144 | 13,8 roku | 7,9 % | ≈ průměr |
| 296 | Mercedes-Benz GLS | 4 134 | 5,2 roku | 3,7 % | +8 % |
| 297 | Fiat Ulysse | 4 126 | 19,2 roku | 10,7 % | +8 % |
| 298 | Hyundai Tuscon | 4 124 | 6,3 roku | 4,5 % | +11 % |
| 299 | BMW I3 | 4 119 | 5,7 roku | 2,7 % | −29 % |
| 300 | Opel Corsa-e | 4 104 | 6,8 roku | 4,9 % | +16 % |
| 301 | Opel Frontera | 4 072 | 23,1 roku | 11,5 % | +9 % |
| 302 | Volkswagen Eos | 4 006 | 14,9 roku | 6,8 % | −22 % |
| 303 | Volkswagen Beetle | 3 984 | 10,3 roku | 6,3 % | +8 % |
| 304 | Audi 80 | 3 973 | 28,2 roku | 10,5 % | +11 % |
| 305 | Nissan Patrol | 3 960 | 24,3 roku | 7,8 % | −23 % |
| 306 | Toyota Prius | 3 925 | 12,6 roku | 9,9 % | +32 % |
| 307 | Opel Corsa-C | 3 920 | 18,2 roku | 9,3 % | −5 % |
| 308 | Škoda 110 | 3 916 | 30,0 roku | 5,0 % | −36 % |
| 309 | Mercedes-Benz R | 3 868 | 13,6 roku | 7,2 % | −11 % |
| 310 | Citroën C Crosser | 3 838 | 13,4 roku | 7,4 % | −8 % |
| 311 | Jeep Renegade | 3 792 | 5,9 roku | 5,0 % | +31 % |
| 312 | Hyundai Atos-Prime | 3 787 | 15,7 roku | 10,4 % | +14 % |
| 313 | Fiat 500L | 3 779 | 7,3 roku | 5,0 % | +11 % |
| 314 | Alfa Romeo Giulietta | 3 773 | 10,5 roku | 6,4 % | ≈ průměr |
| 315 | Škoda 100 | 3 768 | 30,0 roku | 5,9 % | −25 % |
| 316 | Audi A2 | 3 727 | 20,6 roku | 8,6 % | −17 % |
| 317 | Mitsubishi Carisma | 3 637 | 21,2 roku | 10,3 % | ≈ průměr |
| 318 | SsangYong Korando | 3 631 | 5,3 roku | 4,5 % | +26 % |
| 319 | Subaru Justy | 3 595 | 17,8 roku | 9,8 % | +3 % |
| 320 | BMW X4 | 3 577 | 5,9 roku | 3,6 % | −7 % |
| 321 | Škoda 135 | 3 562 | 29,7 roku | 11,5 % | +41 % |
| 322 | Volkswagen Crafter | 3 544 | 8,5 roku | 6,2 % | +13 % |
| 323 | Hyundai I 30CW | 3 544 | 13,7 roku | 10,4 % | +26 % |
| 324 | Honda CR | 3 520 | 8,7 roku | 4,5 % | −12 % |
| 325 | Chrysler PT | 3 460 | 18,3 roku | 9,9 % | ≈ průměr |
| 326 | Daewoo Kalos | 3 417 | 17,2 roku | 12,2 % | +26 % |
| 327 | Peugeot 205 | 3 388 | 28,5 roku | 10,4 % | +18 % |
| 328 | Fiat Multipla | 3 358 | 18,7 roku | 12,9 % | +31 % |
| 329 | Mercedes-Benz SL | 3 349 | 20,2 roku | 3,3 % | −64 % |
| 330 | Seat Arona | 3 317 | 4,5 roku | 3,0 % | ≈ průměr |
| 331 | Daewoo Lanos | 3 279 | 22,2 roku | 11,5 % | +8 % |
| 332 | Škoda 1000 | 3 266 | 30,0 roku | 4,8 % | −39 % |
| 333 | Peugeot 4007 | 3 262 | 13,3 roku | 7,9 % | ≈ průměr |
| 334 | Chevrolet Kalos | 3 252 | 16,6 roku | 12,9 % | +37 % |
| 335 | Chevrolet Lacetti | 3 242 | 15,4 roku | 13,5 % | +51 % |
| 336 | Fiat Marea | 3 205 | 22,1 roku | 13,1 % | +23 % |
| 337 | Hyundai H 1 | 3 189 | 11,4 roku | 10,9 % | +60 % |
| 338 | Škoda Ocatvia | 3 150 | 14,0 roku | 8,1 % | +6 % |
| 339 | Opel Antara | 3 125 | 12,2 roku | 12,1 % | +65 % |
| 340 | Jaguar XF | 3 064 | 9,9 roku | 4,6 % | −25 % |
| 341 | Peugeot 1007 | 3 023 | 16,5 roku | 8,0 % | −14 % |
| 342 | Smart MC01 | 3 020 | 19,7 roku | 7,9 % | −23 % |
| 343 | Renault Talisman | 2 948 | 5,7 roku | 5,4 % | +48 % |
| 344 | Opel Grandland | 2 932 | 4,5 roku | 3,5 % | +14 % |
| 345 | Citroën Xantia | 2 930 | 23,0 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| 346 | Peugeot 607 | 2 877 | 18,1 roku | 10,6 % | +9 % |
| 347 | Fiat Fiorino | 2 839 | 11,8 roku | 8,0 % | +13 % |
| 348 | Land Rover Defender | 2 831 | 17,6 roku | 6,1 % | −30 % |
| 349 | Škoda 125 | 2 727 | 30,0 roku | 9,1 % | +16 % |
| 350 | Hyundai IX55 | 2 718 | 12,2 roku | 7,6 % | ≈ průměr |
| 351 | Opel Omega | 2 653 | 22,4 roku | 9,0 % | −14 % |
| 352 | Mazda 626 | 2 638 | 23,5 roku | 10,0 % | −4 % |
| 353 | Honda City | 2 623 | 14,7 roku | 9,3 % | +8 % |
| 354 | Mazda CX | 2 604 | 4,9 roku | 2,6 % | −22 % |
| 355 | Mazda CX-30 | 2 564 | 3,8 roku | 2,0 % | −27 % |
| 356 | Fiat Linea | 2 560 | 12,9 roku | 9,5 % | +21 % |
| 357 | Kia Carnival | 2 538 | 15,7 roku | 13,9 % | +55 % |
| 358 | VAZ 2101 | 2 533 | 30,0 roku | 6,9 % | −12 % |
| 359 | Volkswagen Vento | 2 498 | 26,3 roku | 10,7 % | ≈ průměr |
| 360 | Škoda 136 | 2 437 | 29,9 roku | 11,5 % | +46 % |
| 361 | Mercedes-Benz Citan | 2 429 | 6,5 roku | 9,5 % | +128 % |
| 362 | Ford Edge | 2 428 | 6,0 roku | 4,3 % | +11 % |
| 363 | Ford Puma | 2 424 | 11,8 roku | 9,5 % | +54 % |
| 364 | Honda Fr-V | 2 393 | 16,0 roku | 9,7 % | +6 % |
| 365 | Chrysler 300C | 2 386 | 15,4 roku | 9,0 % | ≈ průměr |
| 366 | Fiat Idea | 2 380 | 17,2 roku | 10,3 % | +8 % |
| 367 | Kia Cerato | 2 358 | 16,4 roku | 12,0 % | +29 % |
| 368 | Fiat 500X | 2 358 | 6,0 roku | 3,8 % | ≈ průměr |
| 369 | Lexus RX450H | 2 353 | 7,6 roku | 3,0 % | −39 % |
| 370 | BMW M3 | 2 350 | 15,2 roku | 2,9 % | −62 % |
| 371 | Porsche Panamera | 2 330 | 7,8 roku | 3,3 % | −32 % |
| 372 | Lada Niva | 2 315 | 13,1 roku | 9,4 % | +25 % |
| 373 | Opel Crosland | 2 309 | 4,1 roku | 3,6 % | +21 % |
| 374 | Ford EcoSport | 2 302 | 5,4 roku | 4,4 % | +24 % |
| 375 | Toyota Camry | 2 292 | 8,7 roku | 5,7 % | +10 % |
| 376 | Mercedes-Benz V-Klasse | 2 268 | 6,2 roku | 5,7 % | +42 % |
| 377 | Audi Q8 | 2 264 | 4,2 roku | 2,6 % | −15 % |
| 378 | Chevrolet Camaro | 2 241 | 11,6 roku | 5,1 % | −15 % |
| 379 | Hyundai Sonata | 2 238 | 16,6 roku | 10,6 % | +15 % |
| 380 | Tesla Model 3 | 2 227 | 4,3 roku | 6,1 % | +99 % |
| 381 | Smart Forfour | 2 208 | 15,7 roku | 9,0 % | +3 % |
| 382 | Suzuki Alto | 2 202 | 14,4 roku | 9,3 % | +13 % |
| 383 | Audi A1 | 2 198 | 9,7 roku | 4,9 % | −18 % |
| 384 | Mercedes-Benz 190 | 2 186 | 29,3 roku | 6,2 % | −26 % |
| 385 | Seat Exeo | 2 167 | 12,1 roku | 5,2 % | −30 % |
| 386 | Volvo C 30 | 2 164 | 12,8 roku | 8,8 % | +13 % |
| 387 | Seat Arosa | 2 130 | 21,7 roku | 9,3 % | −11 % |
| 388 | Opel Combo-C | 2 127 | 15,5 roku | 11,2 % | +26 % |
| 389 | Lancia Delta | 2 127 | 15,4 roku | 7,4 % | −5 % |
| 390 | Chevrolet Matiz | 2 121 | 15,1 roku | 14,4 % | +63 % |
| 391 | Renault 19 | 2 119 | 27,8 roku | 11,3 % | +18 % |
| 392 | Volkswagen California | 2 114 | 10,4 roku | 6,3 % | +13 % |
| 393 | Mazda Premacy | 2 113 | 19,8 roku | 13,1 % | +28 % |
| 394 | Peugeot 806 | 2 091 | 22,9 roku | 12,4 % | +16 % |
| 395 | Mitsubishi Eclipse | 2 090 | 8,4 roku | 3,4 % | −24 % |
| 396 | Daihatsu Terios | 2 068 | 18,4 roku | 10,3 % | +6 % |
| 397 | Fiat Barchetta | 2 050 | 24,8 roku | 7,5 % | −31 % |
| 398 | Toyota Celica | 2 050 | 24,6 roku | 9,0 % | −10 % |
| 399 | Opel Tigra | 2 039 | 20,2 roku | 10,8 % | +7 % |
| 400 | BMW Z3 | 2 031 | 24,6 roku | 5,5 % | −50 % |
| 401 | Lexus IS | 2 019 | 15,1 roku | 8,1 % | −5 % |
| 402 | Kia Optima | 2 007 | 6,7 roku | 6,6 % | +56 % |
| 403 | Peugeot 405 | 2 002 | 27,9 roku | 10,2 % | +7 % |
| 404 | Nissan Leaf | 1 990 | 6,6 roku | 8,6 % | +104 % |
| 405 | Volkswagen T-Cross | 1 978 | 3,9 roku | 2,2 % | −23 % |
| 406 | Jaguar X-Type | 1 975 | 17,4 roku | 10,8 % | +13 % |
| 407 | Dodge Durango | 1 957 | 9,3 roku | 7,1 % | +27 % |
| 408 | Nissan NV200 | 1 899 | 8,5 roku | 10,7 % | +104 % |
| 409 | Peugeot 108 | 1 897 | 5,7 roku | 4,1 % | +11 % |
| 410 | Alfa Romeo GT | 1 896 | 16,9 roku | 9,7 % | +4 % |
| 411 | Mercedes-Benz 639 | 1 887 | 4,9 roku | 4,3 % | +29 % |
| 412 | Hyundai Terracan | 1 886 | 18,2 roku | 14,6 % | +48 % |
| 413 | Volvo S90 | 1 851 | 5,5 roku | 3,5 % | ≈ průměr |
| 414 | Subaru Levorg | 1 841 | 6,0 roku | 3,5 % | −9 % |
| 415 | Chrysler Town | 1 832 | 12,2 roku | 10,0 % | +41 % |
| 416 | Suzuki Baleno | 1 832 | 14,6 roku | 9,6 % | +32 % |
| 417 | Dodge Caliber | 1 829 | 14,9 roku | 11,5 % | +32 % |
| 418 | Alfa Romeo MiTo | 1 804 | 12,6 roku | 8,9 % | +16 % |
| 419 | Citroën Evasion | 1 802 | 22,5 roku | 12,7 % | +19 % |
| 420 | Jaguar F-Pace | 1 802 | 5,4 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| 421 | Mercedes-Benz G | 1 793 | 11,2 roku | 5,0 % | −15 % |
| 422 | Mercedes-Benz 300 | 1 768 | 29,1 roku | 5,4 % | −36 % |
| 423 | SsangYong Rexton | 1 760 | 14,0 roku | 13,3 % | +66 % |
| 424 | Dodge Challenger | 1 753 | 7,7 roku | 6,4 % | +33 % |
| 425 | Citroën ZX | 1 717 | 25,8 roku | 11,9 % | +12 % |
| 426 | Lexus NX300H | 1 714 | 5,4 roku | 2,9 % | −20 % |
| 427 | Hyundai Bayon | 1 708 | 3,2 roku | 1,6 % | −37 % |
| 428 | Volvo C30 | 1 692 | 15,5 roku | 10,1 % | +12 % |
| 429 | Opel Movano | 1 688 | 12,6 roku | 8,0 % | +14 % |
| 430 | Porsche Boxster | 1 666 | 18,5 roku | 3,4 % | −64 % |
| 431 | Seat Tarraco | 1 664 | 4,2 roku | 3,0 % | ≈ průměr |
| 432 | Nissan Pulsar | 1 631 | 6,8 roku | 6,5 % | +52 % |
| 433 | BMW 3ER | 1 617 | 17,2 roku | 8,0 % | −15 % |
| 434 | Fiat Talento | 1 616 | 6,7 roku | 7,4 % | +95 % |
| 435 | Citroën DS4 | 1 598 | 9,3 roku | 5,8 % | ≈ průměr |
| 436 | Kia Niro | 1 595 | 4,7 roku | 4,5 % | +39 % |
| 437 | Volkswagen LT | 1 594 | 22,1 roku | 9,7 % | −5 % |
| 438 | Chevrolet Corvette | 1 588 | 16,2 roku | 4,3 % | −45 % |
| 439 | BMW X7 | 1 578 | 4,0 roku | 5,2 % | +78 % |
| 440 | Tesla Model S | 1 578 | 7,1 roku | 6,5 % | +45 % |
| 441 | Škoda 130 | 1 558 | 28,7 roku | 7,7 % | ≈ průměr |
| 442 | Ford Maverick | 1 546 | 20,5 roku | 11,8 % | +18 % |
| 443 | Lancia Lybra | 1 542 | 19,9 roku | 8,0 % | −22 % |
| 444 | Volkswagen Phaeton | 1 518 | 13,7 roku | 6,7 % | −16 % |
| 445 | Volkswagen Tranporter | 1 518 | 18,3 roku | 7,7 % | −7 % |
| 446 | Škoda Octavi | 1 517 | 15,4 roku | 8,2 % | −3 % |
| 447 | Mercedes-Benz 204 | 1 500 | 6,9 roku | 3,8 % | −15 % |
| 448 | Dacia Jogger | 1 497 | 3,0 roku | 3,2 % | +23 % |
| 449 | Mitsubishi Grandis | 1 484 | 16,0 roku | 10,3 % | +13 % |
| 450 | Suzuki SX | 1 480 | 13,6 roku | 7,7 % | −4 % |
| 451 | Škoda 0CTAVIA | 1 479 | 9,9 roku | 4,0 % | −31 % |
| 452 | BMW Z 3 | 1 470 | 24,0 roku | 5,4 % | −50 % |
| 453 | Hyundai Galloper | 1 452 | 22,5 roku | 14,9 % | +39 % |
| 454 | Mazda Demio | 1 444 | 21,6 roku | 12,0 % | +14 % |
| 455 | Lancia Phedra | 1 440 | 16,3 roku | 9,9 % | +7 % |
| 456 | GM Daewoo Kalos | 1 434 | 20,0 roku | 14,1 % | +37 % |
| 457 | Porsche Macan | 1 433 | 5,9 roku | 3,1 % | −20 % |
| 458 | Mercedes-Benz 245 | 1 431 | 7,5 roku | 4,2 % | −11 % |
| 459 | Toyota Carina | 1 418 | 26,3 roku | 9,9 % | −5 % |
| 460 | Škoda Enyaq | 1 401 | 3,3 roku | 5,1 % | +90 % |
| 461 | BMW X2 | 1 395 | 4,7 roku | 1,9 % | −40 % |
| 462 | Alfa Romeo Stelvio | 1 394 | 4,9 roku | 3,8 % | +15 % |
| 463 | Mercedes-Benz Vaneo | 1 393 | 18,5 roku | 12,1 % | +22 % |
| 464 | Alfa Romeo Giulia | 1 391 | 5,7 roku | 3,4 % | −7 % |
| 465 | Hyundai Grand Santa | 1 384 | 7,1 roku | 6,1 % | +37 % |
| 466 | Opel Signum | 1 381 | 17,2 roku | 11,2 % | +17 % |
| 467 | Lexus RX | 1 358 | 9,9 roku | 3,8 % | −37 % |
| 468 | Mazda 121 | 1 344 | 24,0 roku | 12,1 % | +13 % |
| 469 | Cupra Formentor | 1 341 | 3,4 roku | 3,5 % | +29 % |
| 470 | Mercedes-Benz GLB | 1 337 | 3,7 roku | 2,0 % | −28 % |
| 471 | Volvo 850 | 1 327 | 26,5 roku | 11,2 % | +5 % |
| 472 | Lada - Vaz Niva | 1 327 | 15,6 roku | 10,4 % | +18 % |
| 473 | Toyota Previa | 1 325 | 20,0 roku | 12,7 % | +26 % |
| 474 | Audi Q2 | 1 314 | 5,1 roku | 2,6 % | −24 % |
| 475 | Jeep Commander | 1 304 | 15,3 roku | 7,4 % | −17 % |
| 476 | Dodge Nitro | 1 302 | 14,3 roku | 7,4 % | −14 % |
| 477 | Hyundai Lantra | 1 295 | 23,7 roku | 13,7 % | +28 % |
| 478 | Daihatsu Sirion | 1 294 | 16,3 roku | 10,6 % | +16 % |
| 479 | Mini Countryman | 1 282 | 5,0 roku | 3,4 % | ≈ průměr |
| 480 | Nissan Murano | 1 266 | 13,8 roku | 10,8 % | +33 % |
| 481 | Mercedes-AMG AMG | 1 264 | 5,6 roku | 2,9 % | −21 % |
| 482 | Peugeot 309 | 1 255 | 28,4 roku | 10,0 % | +11 % |
| 483 | Opel Vivaro-B | 1 248 | 7,0 roku | 9,8 % | +126 % |
| 484 | Micro Smart | 1 242 | 21,7 roku | 8,1 % | −23 % |
| 485 | Jaguar S-Type | 1 230 | 18,5 roku | 7,0 % | −29 % |
| 486 | Ford Explorer | 1 226 | 15,8 roku | 12,5 % | +58 % |
| 487 | Opel Insigna | 1 217 | 10,2 roku | 7,7 % | +23 % |
| 488 | Seat Mii | 1 217 | 8,3 roku | 4,7 % | −9 % |
| 489 | Citroën Berligo | 1 211 | 15,0 roku | 9,4 % | +16 % |
| 490 | Mercedes-Benz 250 | 1 201 | 26,6 roku | 6,7 % | −18 % |
| 491 | Wartburg 353 | 1 197 | 30,0 roku | 5,8 % | −27 % |
| 492 | Mini John | 1 194 | 7,4 roku | 4,5 % | −3 % |
| 493 | BMW M5 | 1 190 | 12,2 roku | 2,5 % | −60 % |
| 494 | VAZ 2103 | 1 181 | 29,9 roku | 6,2 % | −21 % |
| 495 | Subaru WRX | 1 166 | 6,4 roku | 2,1 % | −47 % |
| 496 | Jaguar XJ | 1 162 | 16,3 roku | 4,0 % | −50 % |
| 497 | Daihatsu Cuore | 1 148 | 18,8 roku | 13,6 % | +40 % |
| 498 | Volvo C 70 | 1 142 | 14,7 roku | 5,7 % | −32 % |
| 499 | Citroën Picasso | 1 138 | 12,1 roku | 7,7 % | +9 % |
| 500 | Volvo C70 | 1 138 | 17,1 roku | 7,3 % | −22 % |
| 501 | Fiat Palio | 1 137 | 21,2 roku | 13,4 % | +27 % |
| 502 | Ford Sierra | 1 133 | 28,7 roku | 9,4 % | +8 % |
| 503 | Mercedes-Benz CL | 1 121 | 16,3 roku | 4,9 % | −44 % |
| 504 | Alfa Romeo 166 | 1 117 | 20,0 roku | 8,8 % | −14 % |
| 505 | Suzuki Liana | 1 114 | 18,2 roku | 13,1 % | +33 % |
| 506 | Saab 900 | 1 113 | 27,7 roku | 8,6 % | −11 % |
| 507 | Jeep Patriot | 1 111 | 13,6 roku | 10,0 % | +22 % |
| 508 | Citroën DS3 | 1 110 | 10,6 roku | 8,5 % | +31 % |
| 509 | Hyundai Ioniq | 1 106 | 4,7 roku | 3,8 % | +18 % |
| 510 | Audi S5 | 1 105 | 10,7 roku | 4,2 % | −36 % |
| 511 | Audi SQ7 | 1 087 | 5,7 roku | 3,8 % | +3 % |
| 512 | Mercedes-Benz 200 | 1 081 | 28,1 roku | 5,2 % | −36 % |
| 513 | Chevrolet Trax | 1 060 | 9,1 roku | 5,5 % | ≈ průměr |
| 514 | Mitsubishi Galant | 1 042 | 23,7 roku | 9,0 % | −12 % |
| 515 | Audi S6 | 1 040 | 10,4 roku | 3,8 % | −36 % |
| 516 | Alfa Romeo Spider | 1 037 | 23,5 roku | 4,9 % | −49 % |
| 517 | Citroën 2 | 1 034 | 29,6 roku | 4,7 % | −41 % |
| 518 | Bentley Continental | 1 029 | 10,6 roku | 2,5 % | −60 % |
| 519 | Mercedes-Benz 166 | 1 027 | 4,9 roku | 3,2 % | −5 % |
| 520 | Citroën Beringo | 1 017 | 15,2 roku | 11,4 % | +39 % |
| 521 | Audi S3 | 995 | 16,0 roku | 6,1 % | −28 % |
| 522 | BMW M4 | 993 | 6,0 roku | 4,1 % | +4 % |
| 523 | Mazda RX-8 | 980 | 17,7 roku | 4,1 % | −58 % |
| 524 | Chrysler Pacifica | 979 | 8,2 roku | 10,7 % | +112 % |
| 525 | Chrysler Sebring | 976 | 18,0 roku | 7,8 % | −19 % |
| 526 | Chrysler Cruiser | 973 | 19,6 roku | 9,8 % | −4 % |
| 527 | Toyota Rav | 973 | 10,5 roku | 4,5 % | −23 % |
| 528 | Mazda Tribute | 968 | 19,0 roku | 12,4 % | +23 % |
| 529 | Opel Adam | 964 | 6,9 roku | 3,8 % | −12 % |
| 530 | Mitsubishi Eclipce | 959 | 4,0 roku | 2,1 % | −28 % |
| 531 | Alfa Romeo Alfa | 958 | 10,1 roku | 6,1 % | ≈ průměr |
| 532 | Daewoo Nubira | 954 | 20,4 roku | 12,6 % | +22 % |
| 533 | Nissan 350 | 949 | 17,0 roku | 4,4 % | −53 % |
| 534 | Opel 12V | 941 | 20,0 roku | 11,5 % | +11 % |
| 535 | Audi 100 | 940 | 28,5 roku | 9,9 % | +8 % |
| 536 | Mercedes-Benz 212 | 934 | 10,8 roku | 4,8 % | −19 % |
| 537 | Fiat Cinquecento | 933 | 25,5 roku | 9,9 % | −8 % |
| 538 | Nissan Tiida | 926 | 14,2 roku | 10,9 % | +29 % |
| 539 | Alfa Romeo Brera | 919 | 15,2 roku | 8,4 % | −5 % |
| 540 | Dodge Grand Caravan | 911 | 13,2 roku | 9,8 % | +30 % |
| 541 | Citroën AX | 911 | 26,8 roku | 9,5 % | −6 % |
| 542 | Audi S4 | 903 | 16,1 roku | 4,2 % | −51 % |
| 543 | Opel 16V | 899 | 20,0 roku | 12,1 % | +18 % |
| 544 | Lancia Y | 899 | 18,5 roku | 9,5 % | ≈ průměr |
| 545 | Rover 75 | 897 | 20,1 roku | 10,1 % | ≈ průměr |
| 546 | Mazda CX-9 | 891 | 10,8 roku | 13,4 % | +102 % |
| 547 | Citroën DS5 | 879 | 9,4 roku | 6,9 % | +19 % |
| 548 | BMW Z 4 | 877 | 16,0 roku | 3,5 % | −61 % |
| 549 | Hyundai 1 | 877 | 9,4 roku | 6,7 % | +17 % |
| 550 | Mini Mini- | 874 | 14,7 roku | 9,8 % | +16 % |
| 551 | Honda Prelude | 869 | 26,5 roku | 5,4 % | −47 % |
| 552 | Kia Magentis | 868 | 14,8 roku | 12,1 % | +40 % |
| 553 | Audi SQ | 867 | 4,7 roku | 2,9 % | −10 % |
| 554 | Lexus GS | 860 | 12,3 roku | 5,9 % | −17 % |
| 555 | Renault Arkana | 859 | 3,3 roku | 2,8 % | +5 % |
| 556 | Lexus RX400H | 856 | 15,3 roku | 10,6 % | +20 % |
| 557 | VAZ 2105 | 854 | 29,7 roku | 7,8 % | ≈ průměr |
| 558 | Mini Clubman | 854 | 5,8 roku | 3,4 % | −9 % |
| 559 | VAZ 21214 | 847 | 23,2 roku | 8,6 % | −19 % |
| 560 | VAZ 2107 | 841 | 29,8 roku | 6,5 % | −18 % |
| 561 | Mazda MPV | 840 | 18,9 roku | 13,2 % | +32 % |
| 562 | Adria Matrix | 838 | 5,7 roku | 2,3 % | −41 % |
| 563 | Dodge Charger | 837 | 9,0 roku | 9,0 % | +64 % |
| 564 | Subaru BRZ | 835 | 6,5 roku | 5,0 % | +20 % |
| 565 | Dodge Journey | 835 | 13,2 roku | 11,5 % | +45 % |
| 566 | Renault Megan | 833 | 12,9 roku | 6,5 % | −9 % |
| 567 | Kia XCeed | 830 | 3,3 roku | 1,7 % | −36 % |
| 568 | Audi S8 | 830 | 12,3 roku | 4,9 % | −28 % |
| 569 | Fiat Uno | 823 | 29,2 roku | 6,9 % | −19 % |
| 570 | BMW M2 | 809 | 5,3 roku | 3,6 % | ≈ průměr |
| 571 | Nissan Primastar | 803 | 16,0 roku | 13,2 % | +46 % |
| 572 | Opel Meriva-A | 800 | 17,5 roku | 10,6 % | +10 % |
| 573 | Peugeot RCZ | 800 | 10,9 roku | 4,6 % | −31 % |
| 574 | BMW X Reihe | 797 | 15,2 roku | 8,5 % | −3 % |
| 575 | Hyundai Trajet | 795 | 17,9 roku | 17,1 % | +75 % |
| 576 | Mercedes-Benz 230 | 784 | 27,7 roku | 7,1 % | −14 % |
| 577 | Volkswagen 11 | 773 | 29,8 roku | 3,8 % | −53 % |
| 578 | Mercedes-Benz 220 | 770 | 18,6 roku | 4,8 % | −35 % |
| 579 | Toyota Highlander | 767 | 5,6 roku | 6,1 % | +62 % |
| 580 | Nissan X - | 756 | 16,8 roku | 12,2 % | +35 % |
| 581 | Fiat 126 | 748 | 29,9 roku | 5,9 % | −26 % |
| 582 | Mercedes-Benz 211 | 748 | 16,7 roku | 7,6 % | −18 % |
| 583 | Citroën Xsara I | 747 | 21,7 roku | 12,6 % | +19 % |
| 584 | Fiat 600 | 746 | 29,9 roku | 4,4 % | −44 % |
| 585 | Renault Grand Espace | 741 | 21,4 roku | 11,9 % | +13 % |
| 586 | Toyota Corola | 732 | 8,3 roku | 4,6 % | −3 % |
| 587 | Škoda Octava | 728 | 20,7 roku | 10,3 % | ≈ průměr |
| 588 | Toyota MR2 | 726 | 24,8 roku | 8,1 % | −16 % |
| 589 | Hyundai 130 | 726 | 7,1 roku | 4,0 % | −11 % |
| 590 | Audi SQ5 | 714 | 6,7 roku | 2,9 % | −31 % |
| 591 | Lancia Voyager | 714 | 9,6 roku | 6,2 % | +4 % |
| 592 | BMW Řada 8 | 713 | 17,6 roku | 3,2 % | −49 % |
| 593 | Toyota Starlet | 705 | 25,4 roku | 11,6 % | +11 % |
| 594 | Cadillac Escalade | 701 | 10,3 roku | 15,1 % | +142 % |
| 595 | Daihatsu Feroza | 698 | 28,0 roku | 12,2 % | +27 % |
| 596 | Hyundai Genesis | 695 | 8,6 roku | 5,8 % | +7 % |
| 597 | Volkswagen ARTEON-3H | 692 | 3,7 roku | 2,5 % | −13 % |
| 598 | Micro Compact Car Smart Smart | 692 | 22,8 roku | 9,4 % | −13 % |
| 599 | Porsche Cayman | 688 | 12,4 roku | 4,1 % | −45 % |
| 600 | Lexus LS | 683 | 14,1 roku | 4,1 % | −49 % |
| 601 | GAZ 69 | 680 | 29,9 roku | 5,6 % | −29 % |
| 602 | Opel Tour | 677 | 18,0 roku | 13,7 % | +41 % |
| 603 | Citroën C6 | 677 | 14,5 roku | 6,8 % | −21 % |
| 604 | Jaguar XE | 670 | 6,3 roku | 3,9 % | −4 % |
| 605 | Renault Zoe | 663 | 6,0 roku | 8,0 % | +105 % |
| 606 | GM Daewoo Matiz | 659 | 20,0 roku | 14,6 % | +41 % |
| 607 | Opel Kadett | 657 | 29,1 roku | 7,0 % | −17 % |
| 608 | Peugeot J5 | 654 | 29,4 roku | 6,9 % | −18 % |
| 609 | Fiat 126P | 653 | 29,8 roku | 6,4 % | −19 % |
| 610 | Honda CRX | 653 | 27,6 roku | 5,7 % | −42 % |
| 611 | BMW 5ER | 639 | 16,3 roku | 9,4 % | +3 % |
| 612 | Toyota Hiace | 638 | 21,1 roku | 11,0 % | +9 % |
| 613 | Saab 9000 | 636 | 26,9 roku | 8,6 % | −15 % |
| 614 | Mini Coopeer | 626 | 12,3 roku | 5,6 % | −23 % |
| 615 | Smart Roadster | 624 | 18,8 roku | 5,0 % | −50 % |
| 616 | Nissan 370Z | 619 | 9,4 roku | 2,6 % | −56 % |
| 617 | Suzuki Celerio | 616 | 6,1 roku | 3,2 % | −16 % |
| 618 | Audi A8L | 615 | 11,4 roku | 3,9 % | −44 % |
| 619 | Jaguar E-Pace | 607 | 4,9 roku | 5,4 % | +66 % |
| 620 | Honda Legend | 605 | 17,8 roku | 7,4 % | −18 % |
| 621 | Tatra 613 | 603 | 29,5 roku | 4,6 % | −44 % |
| 622 | Volkswagen ID.3 | 601 | 3,7 roku | 1,0 % | −64 % |
| 623 | Tatra 603 | 588 | 29,9 roku | 2,7 % | −65 % |
| 624 | Daewoo Nexia | 586 | 25,2 roku | 11,9 % | +9 % |
| 625 | Jeep Compas | 582 | 4,8 roku | 6,4 % | +89 % |
| 626 | Chevrolet Nubira | 581 | 15,5 roku | 14,5 % | +61 % |
| 627 | Tesla Model Y | 580 | 3,1 roku | 5,5 % | +107 % |
| 628 | Lancia Musa | 573 | 15,7 roku | 7,0 % | −23 % |
| 629 | Tesla Model X | 571 | 5,7 roku | 10,3 % | +180 % |
| 630 | Chrysler Crossfire | 566 | 17,6 roku | 6,0 % | −38 % |
| 631 | Citroën Xsaca | 565 | 21,0 roku | 13,6 % | +30 % |
| 632 | Fiat Qubo | 565 | 6,5 roku | 5,5 % | +32 % |
| 633 | Nissan Sunny | 564 | 27,3 roku | 11,9 % | +26 % |
| 634 | Ford Cougar | 563 | 22,5 roku | 13,5 % | +26 % |
| 635 | Fiat 850 | 560 | 30,0 roku | 4,1 % | −48 % |
| 636 | Suzuki Jimmy | 555 | 17,3 roku | 11,0 % | +17 % |
| 637 | Mercedes-Benz Marco | 553 | 5,5 roku | 4,7 % | +31 % |
| 638 | Škoda 1203 | 544 | 29,6 roku | 6,6 % | −17 % |
| 639 | Peugeot 3008M | 543 | 3,9 roku | 1,8 % | −37 % |
| 640 | Opel Calibra | 540 | 27,8 roku | 7,6 % | −22 % |
| 641 | Citroën XM | 539 | 25,9 roku | 5,8 % | −43 % |
| 642 | Mini Mini-N | 536 | 13,7 roku | 9,0 % | +9 % |
| 643 | Honda Stream | 535 | 20,0 roku | 10,7 % | +4 % |
| 644 | Volvo 940 | 531 | 27,5 roku | 8,7 % | −13 % |
| 645 | Škoda 120L | 528 | 29,9 roku | 8,1 % | +3 % |
| 646 | Rover Mini | 526 | 26,9 roku | 6,8 % | −32 % |
| 647 | Wartburg 353.1 | 526 | 30,0 roku | 6,1 % | −22 % |
| 648 | SsangYong Tivoli | 525 | 4,1 roku | 5,9 % | +97 % |
| 649 | Volkswagen Taigo | 524 | 3,3 roku | 2,1 % | −19 % |
| 650 | Tatra 57 | 524 | 30,0 roku | 1,5 % | −81 % |
| 651 | Jaguar XKR | 520 | 18,0 roku | 3,1 % | −67 % |
| 652 | Jaguar F-Type | 516 | 6,4 roku | 1,4 % | −67 % |
| 653 | Renault Latitude | 516 | 10,9 roku | 8,3 % | +25 % |
| 654 | Kia Proceed | 514 | 3,4 roku | 3,7 % | +36 % |
| 655 | Maserati Levante | 514 | 5,4 roku | 3,7 % | +4 % |
| 656 | Opel Zafira-A | 513 | 19,8 roku | 13,5 % | +31 % |
| 657 | Chrysler Stratus | 513 | 24,4 roku | 7,0 % | −35 % |
| 658 | Iveco Daily | 507 | 16,6 roku | 10,3 % | +17 % |
| 659 | Lexus CT200H | 507 | 9,4 roku | 4,9 % | −16 % |
| 660 | Toyota Sienna | 505 | 10,5 roku | 8,9 % | +40 % |
| 661 | Lancia Ypsilon | 504 | 16,4 roku | 9,1 % | ≈ průměr |
| 662 | Ford TOURNE0 | 503 | 10,8 roku | 10,3 % | +65 % |
| 663 | Mercedes-Benz 168 | 499 | 19,6 roku | 14,8 % | +46 % |
| 664 | Smart 30 | 495 | 20,6 roku | 8,7 % | −17 % |
| 665 | Mercedes-Benz 124 | 494 | 29,0 roku | 6,1 % | −32 % |
| 666 | Alfa Romeo GTV | 492 | 24,2 roku | 6,1 % | −42 % |
| 667 | Citroën Xsara Picaso | 487 | 20,9 roku | 13,1 % | +26 % |
| 668 | Smart FORTW0 | 487 | 15,1 roku | 5,1 % | −41 % |
| 669 | Porsche Carrera | 486 | 19,3 roku | 2,3 % | −74 % |
| 670 | Mercedes-Benz 280 | 485 | 28,9 roku | 5,2 % | −36 % |
| 671 | Porsche 718 | 485 | 5,0 roku | 1,4 % | −58 % |
| 672 | Fiat Dethleffs | 480 | 19,4 roku | 8,3 % | −10 % |
| 673 | Rover 25 | 477 | 19,9 roku | 7,8 % | −24 % |
| 674 | Suzuki Kizashi | 475 | 10,8 roku | 6,9 % | +5 % |
| 675 | Daewoo Tico | 475 | 25,3 roku | 12,0 % | +10 % |
| 676 | Nissan Gt-R | 475 | 10,1 roku | 2,1 % | −66 % |
| 677 | Volkswagen 1200 | 474 | 29,9 roku | 4,2 % | −47 % |
| 678 | Alfa Romeo 937 | 466 | 15,4 roku | 8,8 % | ≈ průměr |
| 679 | Fiat 127 | 466 | 29,9 roku | 5,4 % | −32 % |
| 680 | Mercedes-Benz 500 | 466 | 28,3 roku | 3,4 % | −59 % |
| 681 | Porsche 944 | 465 | 29,7 roku | 4,7 % | −41 % |
| 682 | Kia Shuma | 462 | 19,4 roku | 13,4 % | +32 % |
| 683 | Ford Probe | 460 | 27,4 roku | 11,3 % | +14 % |
| 684 | VAZ Niva | 459 | 23,4 roku | 10,2 % | +9 % |
| 685 | SsangYong Musso | 458 | 22,8 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| 686 | Maserati Ghibli | 458 | 7,4 roku | 3,9 % | −13 % |
| 687 | Infiniti FX | 456 | 12,1 roku | 7,7 % | +6 % |
| 688 | Volvo S70 | 455 | 24,1 roku | 10,1 % | −7 % |
| 689 | BMW 1ER | 452 | 15,4 roku | 10,0 % | +12 % |
| 690 | Ford Scorpio | 452 | 27,3 roku | 7,3 % | −25 % |
| 691 | Fiat Abarth | 450 | 8,9 roku | 3,3 % | −40 % |
| 692 | Kia Sephia | 450 | 24,3 roku | 12,7 % | +17 % |
| 693 | Toyota Urban | 450 | 13,2 roku | 5,8 % | −28 % |
| 694 | Citroën Nemo | 449 | 12,9 roku | 9,1 % | +17 % |
| 695 | DS 4 | 449 | 6,3 roku | 4,9 % | +21 % |
| 696 | Citroën C - | 449 | 10,6 roku | 6,7 % | +5 % |
| 697 | MG MGF | 447 | 24,1 roku | 5,4 % | −51 % |
| 698 | Fiat 500E | 447 | 7,7 roku | 10,5 % | +124 % |
| 699 | Renault Vel | 444 | 16,9 roku | 7,7 % | −19 % |
| 700 | Aero 30 | 443 | 29,9 roku | 1,8 % | −77 % |
| 701 | SsangYong Kyron | 442 | 15,3 roku | 17,0 % | +90 % |
| 702 | Audi SQ8 | 441 | 4,1 roku | 2,5 % | −16 % |
| 703 | Dacia Solenza | 439 | 17,5 roku | 14,6 % | +51 % |
| 704 | Audi 6 | 439 | 6,1 roku | 3,0 % | −25 % |
| 705 | Ford Streetka | 435 | 18,8 roku | 11,3 % | +13 % |
| 706 | Chrysler Jeep | 435 | 25,5 roku | 6,9 % | −34 % |
| 707 | Mercedes-Benz 203 | 434 | 17,5 roku | 7,4 % | −24 % |
| 708 | BMW M340I | 434 | 4,1 roku | 3,7 % | +27 % |
| 709 | Mercedes-Benz 208 | 433 | 24,1 roku | 7,9 % | −22 % |
| 710 | Honda Cr-Z | 431 | 11,4 roku | 6,7 % | −4 % |
| 711 | Adria Coral | 430 | 6,8 roku | 4,7 % | +4 % |
| 712 | Škoda 440 | 430 | 30,0 roku | 3,0 % | −61 % |
| 713 | Fiat 230 | 428 | 24,1 roku | 9,1 % | −15 % |
| 714 | Audi R8 | 427 | 9,0 roku | 1,6 % | −71 % |
| 715 | Honda Insight | 426 | 12,8 roku | 11,0 % | +43 % |
| 716 | Hyundai I 30GDH | 425 | 6,0 roku | 4,0 % | +5 % |
| 717 | Mercedes-Benz CLC | 420 | 13,6 roku | 7,1 % | −13 % |
| 718 | Hyundai 120 | 415 | 8,2 roku | 7,2 % | +42 % |
| 719 | Fiat 124 | 414 | 11,2 roku | 2,4 % | −48 % |
| 720 | Jaguar F - | 409 | 5,3 roku | 2,9 % | −17 % |
| 721 | Jeep Willys | 409 | 29,9 roku | 2,9 % | −63 % |
| 722 | Porsche Cayanne | 408 | 11,3 roku | 4,7 % | −31 % |
| 723 | Alfa Romeo 146 | 408 | 22,9 roku | 13,2 % | +24 % |
| 724 | Hyundai Tuscom | 404 | 4,0 roku | 1,2 % | −57 % |
| 725 | Volkswagen FD | 401 | 7,1 roku | 4,7 % | +6 % |
Ministerstvo dopravy (ISTP), 1. 1. 2020–11. 10. 2026; jen osobní auta (M1) a pravidelné prohlídky. Metodika