Spolehlivost podle STK · 2 350 prohlídek · Německo
BMW M3
Při pravidelné technické kontrole má BMW M3 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 2,9 % případů. Auta na STK jsou v průměru 15,2 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −62 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 69 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 2,9%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −62%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 15,2let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 2 350
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- BMW M3
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW M3 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 2,0 % | 2,4 % |
| 4 roky | 1,3 % | 3,3 % |
| 5 let | 3,9 % | 2,9 % |
| 6 let | 4,4 % | 4,0 % |
| 7 let | 2,3 % | 4,0 % |
| 8 let | 1,1 % | 5,2 % |
| 10 let | 5,0 % | 6,4 % |
| 12 let | 7,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 1,6 % | 7,7 % |
| 14 let | 0,0 % | 8,7 % |
| 15 let | 3,0 % | 8,8 % |
| 16 let | 3,8 % | 9,6 % |
| 17 let | 3,2 % | 9,5 % |
| 18 let | 5,1 % | 10,0 % |
| 19 let | 3,9 % | 10,0 % |
| 20 let | 4,0 % | 10,4 % |
| 21 let | 1,9 % | 10,5 % |
| 22 let | 2,5 % | 10,8 % |
| 23 let | 3,3 % | 10,8 % |
| 24 let | 1,4 % | 11,0 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
M3 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
M3 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u M3 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik M3 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- BMW M3
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW M3 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 13 700 km | 17 700 km |
| 2 roky | 30 200 km | 38 500 km |
| 3 roky | 48 500 km | 61 900 km |
| 4 roky | 46 900 km | 69 600 km |
| 7 let | 51 200 km | 116 300 km |
| 8 let | 69 500 km | 129 000 km |
| 15 let | 109 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 128 300 km | 208 300 km |
| 17 let | 129 100 km | 215 500 km |
| 18 let | 135 600 km | 225 900 km |
| 21 let | 158 700 km | 227 600 km |
| 22 let | 153 300 km | 227 100 km |
| 23 let | 179 800 km | 225 400 km |
| 24 let | 175 800 km | 223 500 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete BMW M3? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalBMW
Další modely BMW
- BMW Řada 3 −15 % proti průměru
- BMW Řada 5 −18 % proti průměru
- BMW X5 −22 % proti průměru
- BMW X3 −30 % proti průměru
- BMW Řada 1 −24 % proti průměru
- BMW X1 −18 % proti průměru
- BMW Řada 7 −29 % proti průměru
- BMW X6 −35 % proti průměru
- BMW Řada 4 +5 % proti průměru
- BMW Řada 2 −9 % proti průměru
- BMW Z4 −55 % proti průměru
- BMW Řada 6 −30 % proti průměru