Značka · 63 modelů · Německo

Spolehlivost aut BMW

Auta BMW mají v pravidelných prohlídkách 5,9 % neúspěšných – −20 % proti průměru aut stejného stáří (419 166 prohlídek).

ModelProhlídekPrůměrné stáříNeúspěšnýchProti průměru (stejné stáří)
BMW Řada 3 133 100 17,0 roku 7,4 % −15 %
BMW Řada 5 85 774 14,0 roku 6,3 % −18 %
BMW X5 40 341 10,7 roku 4,9 % −22 %
BMW X3 28 106 10,9 roku 4,5 % −30 %
BMW Řada 1 26 890 13,5 roku 6,0 % −24 %
BMW X1 21 208 8,1 roku 4,2 % −18 %
BMW Řada 7 12 469 14,0 roku 5,2 % −29 %
BMW X6 11 917 8,7 roku 3,6 % −35 %
BMW Řada 4 6 392 6,5 roku 4,4 % +5 %
BMW Řada 2 6 107 6,1 roku 3,6 % −9 %
BMW Z4 5 352 14,6 roku 3,7 % −55 %
BMW Řada 6 5 314 11,2 roku 4,3 % −30 %
BMW I3 4 119 5,7 roku 2,7 % −29 %
BMW X4 3 577 5,9 roku 3,6 % −7 %
BMW M3 2 350 15,2 roku 2,9 % −62 %
BMW Z3 2 031 24,6 roku 5,5 % −50 %
BMW 3ER 1 617 17,2 roku 8,0 % −15 %
BMW X7 1 578 4,0 roku 5,2 % +78 %
BMW Z 3 1 470 24,0 roku 5,4 % −50 %
BMW X2 1 395 4,7 roku 1,9 % −40 %
BMW M5 1 190 12,2 roku 2,5 % −60 %
BMW M4 993 6,0 roku 4,1 % +4 %
BMW Z 4 877 16,0 roku 3,5 % −61 %
BMW M2 809 5,3 roku 3,6 % ≈ průměr
BMW X Reihe 797 15,2 roku 8,5 % −3 %
BMW Řada 8 713 17,6 roku 3,2 % −49 %
BMW 5ER 639 16,3 roku 9,4 % +3 %
BMW 1ER 452 15,4 roku 10,0 % +12 %
BMW M340I 434 4,1 roku 3,7 % +27 %
BMW M 3 392 16,3 roku 2,6 % −72 %
BMW X83 392 14,7 roku 4,8 % −44 %
BMW M850I 374 4,2 roku 4,5 % +49 %
BMW M440I 360 3,4 roku 2,8 % ≈ průměr
BMW M140I 320 5,5 roku 2,2 % −39 %
BMW M 550D 313 8,5 roku 6,1 % +14 %
BMW X70 311 12,5 roku 5,8 % −24 %
BMW 3 300 17,9 roku 6,0 % −32 %
BMW M6 288 12,4 roku 3,1 % −56 %
BMW X53 285 17,1 roku 8,4 % −12 %
BMW M135I 278 7,2 roku 4,7 % ≈ průměr
BMW 5K 269 8,5 roku 4,5 % −16 %
BMW M235I 256 6,5 roku 3,9 % −7 %
BMW I8 245 6,7 roku 2,4 % −42 %
BMW 1 241 14,6 roku 5,8 % −32 %
BMW M550I 232 5,0 roku 4,7 % +41 %
BMW 1K4 214 7,9 roku 1,9 % −62 %
BMW M240I 211 5,3 roku 3,3 % −6 %
BMW Alpina 207 15,4 roku 3,4 % −55 %
BMW M550D 204 5,5 roku 2,9 % −18 %
BMW M 550 195 9,5 roku 4,1 % −31 %
BMW X3XDRIVE20D 191 6,6 roku 1,6 % −63 %
BMW Viz 184 9,4 roku 5,4 % +6 %
BMW Řada 181 16,9 roku 8,8 % −6 %
BMW Z Reihe 166 16,1 roku 3,0 % −67 %
BMW M760LI 166 5,1 roku 1,2 % −65 %
BMW 5 150 18,2 roku 8,0 % −13 %
BMW M 6 127 12,2 roku 3,1 % −57 %
BMW M8 127 4,2 roku 1,6 % −50 %
BMW 3C 121 7,6 roku 4,1 % −7 %
BMW IX 116 3,3 roku 1,7 % −36 %
BMW 3K 116 8,1 roku 6,0 % +19 %
BMW M340D 114 3,6 roku 1,8 % −36 %
BMW M-5 109 17,1 roku 0,9 % −90 %