Spolehlivost podle STK · 21 208 prohlídek · SUV a crossovery · Německo
BMW X1
Při pravidelné technické kontrole má BMW X1 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 4,2 % případů. Auta na STK jsou v průměru 8,1 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −18 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 119 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 4,2%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −18%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 8,1let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 21 208
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- BMW X1
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW X1 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 2,0 % | 2,4 % |
| 4 roky | 3,7 % | 3,3 % |
| 5 let | 2,5 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,9 % | 4,0 % |
| 7 let | 3,1 % | 4,0 % |
| 8 let | 3,8 % | 5,2 % |
| 9 let | 3,5 % | 5,2 % |
| 10 let | 6,0 % | 6,4 % |
| 11 let | 4,6 % | 6,6 % |
| 12 let | 6,4 % | 7,7 % |
| 13 let | 6,5 % | 7,7 % |
| 14 let | 6,9 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,1 % | 8,8 % |
| 16 let | 8,2 % | 9,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
X1 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
X1 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u X1 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik X1 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- BMW X1
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW X1 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 19 700 km | 17 700 km |
| 2 roky | 36 300 km | 38 500 km |
| 3 roky | 55 000 km | 61 900 km |
| 4 roky | 64 600 km | 69 600 km |
| 5 let | 78 800 km | 85 500 km |
| 6 let | 88 000 km | 94 300 km |
| 7 let | 108 800 km | 116 300 km |
| 8 let | 118 500 km | 129 000 km |
| 9 let | 139 000 km | 146 400 km |
| 10 let | 147 400 km | 162 400 km |
| 11 let | 163 700 km | 168 800 km |
| 12 let | 178 300 km | 183 600 km |
| 13 let | 194 200 km | 185 900 km |
| 14 let | 206 100 km | 199 400 km |
| 15 let | 211 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 216 400 km | 208 300 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete BMW X1? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- X1 vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- X1 vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- X1 vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- X1 vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
BMW
Další modely BMW
- BMW Řada 3 −15 % proti průměru
- BMW Řada 5 −18 % proti průměru
- BMW X5 −22 % proti průměru
- BMW X3 −30 % proti průměru
- BMW Řada 1 −24 % proti průměru
- BMW Řada 7 −29 % proti průměru
- BMW X6 −35 % proti průměru
- BMW Řada 4 +5 % proti průměru
- BMW Řada 2 −9 % proti průměru
- BMW Z4 −55 % proti průměru
- BMW Řada 6 −30 % proti průměru
- BMW I3 −29 % proti průměru