Spolehlivost podle STK · 85 774 prohlídek · Vyšší a luxusní třída · Německo
BMW Řada 5
Při pravidelné technické kontrole má BMW Řada 5 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 6,3 % případů. Auta na STK jsou v průměru 14,0 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −18 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 178 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 6,3%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −18%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 14,0let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 85 774
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- BMW Řada 5
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW Řada 5 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 2 roky | 4,0 % | 2,8 % |
| 3 roky | 2,5 % | 2,4 % |
| 4 roky | 3,7 % | 3,3 % |
| 5 let | 3,7 % | 2,9 % |
| 6 let | 4,5 % | 4,0 % |
| 7 let | 4,7 % | 4,0 % |
| 8 let | 5,2 % | 5,2 % |
| 9 let | 4,9 % | 5,2 % |
| 10 let | 5,4 % | 6,4 % |
| 11 let | 5,2 % | 6,6 % |
| 12 let | 5,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 5,4 % | 7,7 % |
| 14 let | 6,1 % | 8,7 % |
| 15 let | 5,9 % | 8,8 % |
| 16 let | 6,8 % | 9,6 % |
| 17 let | 8,0 % | 9,5 % |
| 18 let | 7,0 % | 10,0 % |
| 19 let | 8,0 % | 10,0 % |
| 20 let | 8,4 % | 10,4 % |
| 21 let | 8,3 % | 10,5 % |
| 22 let | 9,0 % | 10,8 % |
| 23 let | 9,2 % | 10,8 % |
| 24 let | 8,8 % | 11,0 % |
| 25 let | 9,6 % | 11,3 % |
| 26 let | 9,6 % | 11,2 % |
| 27 let | 8,8 % | 11,0 % |
| 28 let | 12,5 % | 10,9 % |
| 29 let | 7,8 % | 10,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Řada 5 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Řada 5 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Řada 5 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Řada 5 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- BMW Řada 5
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW Řada 5 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 26 300 km | 17 700 km |
| 2 roky | 57 300 km | 38 500 km |
| 3 roky | 87 800 km | 61 900 km |
| 4 roky | 99 200 km | 69 600 km |
| 5 let | 125 600 km | 85 500 km |
| 6 let | 140 800 km | 94 300 km |
| 7 let | 160 500 km | 116 300 km |
| 8 let | 178 300 km | 129 000 km |
| 9 let | 204 300 km | 146 400 km |
| 10 let | 219 500 km | 162 400 km |
| 11 let | 238 800 km | 168 800 km |
| 12 let | 250 700 km | 183 600 km |
| 13 let | 269 200 km | 185 900 km |
| 14 let | 277 400 km | 199 400 km |
| 15 let | 291 000 km | 196 600 km |
| 16 let | 307 800 km | 208 300 km |
| 17 let | 313 100 km | 215 500 km |
| 18 let | 320 600 km | 225 900 km |
| 19 let | 326 000 km | 226 200 km |
| 20 let | 328 700 km | 229 400 km |
| 21 let | 333 100 km | 227 600 km |
| 22 let | 332 900 km | 227 100 km |
| 23 let | 330 000 km | 225 400 km |
| 24 let | 329 000 km | 223 500 km |
| 25 let | 326 800 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete BMW Řada 5? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalVyšší a luxusní třída
Srovnat s…
- Řada 5 vs. Audi A6 −26 % proti průměru
- Řada 5 vs. Mercedes-Benz E −21 % proti průměru
- Řada 5 vs. Volvo V70 −16 % proti průměru
- Řada 5 vs. Mercedes-Benz S −26 % proti průměru
BMW
Další modely BMW
- BMW Řada 3 −15 % proti průměru
- BMW X5 −22 % proti průměru
- BMW X3 −30 % proti průměru
- BMW Řada 1 −24 % proti průměru
- BMW X1 −18 % proti průměru
- BMW Řada 7 −29 % proti průměru
- BMW X6 −35 % proti průměru
- BMW Řada 4 +5 % proti průměru
- BMW Řada 2 −9 % proti průměru
- BMW Z4 −55 % proti průměru
- BMW Řada 6 −30 % proti průměru
- BMW I3 −29 % proti průměru