Spolehlivost podle STK · 3 577 prohlídek · SUV a crossovery · Německo
BMW X4
Při pravidelné technické kontrole má BMW X4 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 3,6 % případů. Auta na STK jsou v průměru 5,9 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −7 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 120 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 3,6%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −7%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 5,9let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 3 577
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- BMW X4
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW X4 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 3,1 % | 2,4 % |
| 4 roky | 5,1 % | 3,3 % |
| 5 let | 3,2 % | 2,9 % |
| 6 let | 4,0 % | 4,0 % |
| 7 let | 2,2 % | 4,0 % |
| 8 let | 2,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 2,4 % | 5,2 % |
| 10 let | 4,9 % | 6,4 % |
| 11 let | 7,9 % | 6,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
X4 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
X4 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u X4 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik X4 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- BMW X4
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | BMW X4 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 20 500 km | 17 700 km |
| 2 roky | 42 000 km | 38 500 km |
| 3 roky | 61 200 km | 61 900 km |
| 4 roky | 71 900 km | 69 600 km |
| 5 let | 88 100 km | 85 500 km |
| 6 let | 105 800 km | 94 300 km |
| 7 let | 117 600 km | 116 300 km |
| 8 let | 120 400 km | 129 000 km |
| 9 let | 152 500 km | 146 400 km |
| 10 let | 156 400 km | 162 400 km |
| 11 let | 167 000 km | 168 800 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete BMW X4? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- X4 vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- X4 vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- X4 vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- X4 vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
BMW
Další modely BMW
- BMW Řada 3 −15 % proti průměru
- BMW Řada 5 −18 % proti průměru
- BMW X5 −22 % proti průměru
- BMW X3 −30 % proti průměru
- BMW Řada 1 −24 % proti průměru
- BMW X1 −18 % proti průměru
- BMW Řada 7 −29 % proti průměru
- BMW X6 −35 % proti průměru
- BMW Řada 4 +5 % proti průměru
- BMW Řada 2 −9 % proti průměru
- BMW Z4 −55 % proti průměru
- BMW Řada 6 −30 % proti průměru