Spolehlivost podle STK · 6 020 prohlídek · SUV a crossovery · USA
Chevrolet Captiva
Při pravidelné technické kontrole má Chevrolet Captiva vážnou nebo nebezpečnou závadu v 11,5 % případů. Auta na STK jsou v průměru 12,6 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +52 % proti průměru. Typický vůz ve věku 10 let má najeto 197 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 11,5%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +52%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 12,6let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 6 020
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Chevrolet Captiva
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Chevrolet Captiva | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 7 let | 14,2 % | 4,0 % |
| 8 let | 10,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 10,1 % | 5,2 % |
| 10 let | 11,9 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,9 % | 6,6 % |
| 12 let | 12,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 13,2 % | 7,7 % |
| 14 let | 10,0 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,2 % | 8,8 % |
| 16 let | 13,5 % | 9,6 % |
| 17 let | 12,5 % | 9,5 % |
| 18 let | 12,6 % | 10,0 % |
| 19 let | 15,9 % | 10,0 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Captiva podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Captiva na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Captiva na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Captiva obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Chevrolet Captiva
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Chevrolet Captiva | Všechna auta |
|---|---|---|
| 10 let | 196 800 km | 162 400 km |
| 11 let | 177 000 km | 168 800 km |
| 12 let | 179 200 km | 183 600 km |
| 13 let | 187 100 km | 185 900 km |
| 14 let | 205 400 km | 199 400 km |
| 15 let | 216 000 km | 196 600 km |
| 16 let | 223 600 km | 208 300 km |
| 17 let | 232 100 km | 215 500 km |
| 18 let | 236 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 231 600 km | 226 200 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Chevrolet Captiva? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- Captiva vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- Captiva vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- Captiva vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- Captiva vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
Chevrolet
Další modely Chevrolet
- Chevrolet Aveo +41 % proti průměru
- Chevrolet Spark +40 % proti průměru
- Chevrolet Cruze +41 % proti průměru
- Chevrolet Orlando +49 % proti průměru
- Chevrolet Kalos +37 % proti průměru
- Chevrolet Lacetti +51 % proti průměru
- Chevrolet Camaro −15 % proti průměru
- Chevrolet Matiz +63 % proti průměru
- Chevrolet Corvette −45 % proti průměru
- Chevrolet Trax na úrovni průměru
- Chevrolet Nubira +61 % proti průměru