Spolehlivost podle STK · 2 241 prohlídek · Sportovní auta · USA
Chevrolet Camaro
Při pravidelné technické kontrole má Chevrolet Camaro vážnou nebo nebezpečnou závadu v 5,1 % případů. Auta na STK jsou v průměru 11,6 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −15 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 79 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 5,1%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −15%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 11,6let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 2 241
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Chevrolet Camaro
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Chevrolet Camaro | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 1,2 % | 2,4 % |
| 4 roky | 2,0 % | 3,3 % |
| 5 let | 5,2 % | 2,9 % |
| 6 let | 5,1 % | 4,0 % |
| 7 let | 5,3 % | 4,0 % |
| 8 let | 5,6 % | 5,2 % |
| 9 let | 10,4 % | 5,2 % |
| 10 let | 5,8 % | 6,4 % |
| 11 let | 2,2 % | 6,6 % |
| 12 let | 6,9 % | 7,7 % |
| 13 let | 2,0 % | 7,7 % |
| 14 let | 4,8 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,3 % | 8,8 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Camaro podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Camaro na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Camaro na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Camaro obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Chevrolet Camaro
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Chevrolet Camaro | Všechna auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 29 800 km | 61 900 km |
| 4 roky | 37 100 km | 69 600 km |
| 5 let | 58 500 km | 85 500 km |
| 6 let | 55 300 km | 94 300 km |
| 7 let | 70 400 km | 116 300 km |
| 8 let | 79 300 km | 129 000 km |
| 9 let | 87 200 km | 146 400 km |
| 10 let | 91 500 km | 162 400 km |
| 11 let | 90 300 km | 168 800 km |
| 12 let | 102 100 km | 183 600 km |
| 13 let | 118 500 km | 185 900 km |
| 14 let | 118 800 km | 199 400 km |
| 15 let | 98 500 km | 196 600 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Chevrolet Camaro? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSportovní auta
Srovnat s…
- Camaro vs. Ford Mustang −8 % proti průměru
- Camaro vs. Mazda MX-5 −36 % proti průměru
- Camaro vs. Porsche 911 −64 % proti průměru
- Camaro vs. BMW Řada 2 −9 % proti průměru
Chevrolet
Další modely Chevrolet
- Chevrolet Aveo +41 % proti průměru
- Chevrolet Spark +40 % proti průměru
- Chevrolet Cruze +41 % proti průměru
- Chevrolet Orlando +49 % proti průměru
- Chevrolet Captiva +52 % proti průměru
- Chevrolet Kalos +37 % proti průměru
- Chevrolet Lacetti +51 % proti průměru
- Chevrolet Matiz +63 % proti průměru
- Chevrolet Corvette −45 % proti průměru
- Chevrolet Trax na úrovni průměru
- Chevrolet Nubira +61 % proti průměru