Spolehlivost podle STK · 573 prohlídek

Lancia Musa

Při pravidelné technické kontrole má Lancia Musa vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,0 % případů. Auta na STK jsou v průměru 15,7 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −23 % proti průměru.

Neúspěšných prohlídek
7,0%
závada B nebo C
Proti průměru
−23%
auta stejného stáří
Průměrné stáří
15,7let
při prohlídce
Prohlídek v datech
573
pravidelné, osobní

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
0,0 5,0 10 15 14 15 16 17 18 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 10,0 % Lancia Musa: 7,9 %
  • Lancia Musa
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříLancia MusaVšechna osobní auta
14 let9,2 %8,7 %
15 let1,1 %8,8 %
16 let10,3 %9,6 %
17 let2,5 %9,5 %
18 let7,9 %10,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříProhlídekNeúspěšných – MusaVšechna autaNajeto (medián)
14 let 65 9,2 % 8,7 % –
15 let 89 1,1 % 8,8 % –
16 let 78 10,3 % 9,6 % –
17 let 79 2,5 % 9,5 % 151 000 km
18 let 63 7,9 % 10,0 % 170 000 km

Ročníky

Musa podle ročníku

Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.

Palivo

Musa na benzín, naftu, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Srovnání paliv
PalivoProhlídekPrůměrné stáříNeúspěšnýchProti průměru (stejné stáří)Ujeto za rok
Benzín 332 15,4 roku 8,4 % −5 % 9 300 km
Nafta 207 16,4 roku 5,3 % −42 % 11 500 km

Závady

Na co se u Musa na STK nejčastěji přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →52,2 na 100 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 46,4 Podvozek, rám a výfuk 6.1 36,6 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 35,3 Kabina a karoserie 6.2 30,2 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 19,2 Mechanický stav řízení 2.1 16,4 Stav skel 3.2 8,7 Nápravy 5.1 4,7 Osvětlení registrační značky 4.7 4,4 Seřízení kol (geometrie) 2.4 3,8

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.

Nájezd

Kolik Musa obvykle najede

Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.

Stav tachometru podle stáří (medián)
125 000 150 000 175 000 200 000 225 000 250 000 17 18 19 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Stav tachometru (km) → Všechna auta: 226 200 km Lancia Musa: 176 100 km
  • Lancia Musa
  • Všechna auta
Tabulka hodnot
StáříLancia MusaVšechna auta
17 let151 300 km215 500 km
18 let169 700 km225 900 km
19 let176 100 km226 200 km

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu

StáříAutDolní kvartilMediánHorní kvartilRočně (medián)
17 let42126 000151 000204 0008 900
18 let48148 000170 000194 0009 400
19 let42132 000176 000226 0009 300

Kupujete Lancia Musa? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

Lancia

Další modely Lancia

Všechny modely