Spolehlivost podle STK · 9 167 prohlídek · Nižší střední třída · Japonsko
Subaru Impreza
Při pravidelné technické kontrole má Subaru Impreza vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,3 % případů. Auta na STK jsou v průměru 16,9 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −19 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 7,3%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −19%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 16,9let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 9 167
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Subaru Impreza
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Subaru Impreza | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 0,9 % | 2,4 % |
| 4 roky | 5,1 % | 3,3 % |
| 5 let | 2,2 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,5 % | 4,0 % |
| 7 let | 5,7 % | 4,0 % |
| 8 let | 6,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 4,8 % | 5,2 % |
| 10 let | 6,2 % | 6,4 % |
| 11 let | 4,0 % | 6,6 % |
| 12 let | 5,0 % | 7,7 % |
| 13 let | 8,4 % | 7,7 % |
| 14 let | 7,6 % | 8,7 % |
| 15 let | 6,8 % | 8,8 % |
| 16 let | 7,6 % | 9,6 % |
| 17 let | 8,3 % | 9,5 % |
| 18 let | 7,2 % | 10,0 % |
| 19 let | 7,1 % | 10,0 % |
| 20 let | 7,0 % | 10,4 % |
| 21 let | 9,7 % | 10,5 % |
| 22 let | 6,8 % | 10,8 % |
| 23 let | 8,4 % | 10,8 % |
| 24 let | 10,7 % | 11,0 % |
| 25 let | 9,5 % | 11,3 % |
| 26 let | 6,7 % | 11,2 % |
| 27 let | 9,0 % | 11,0 % |
| 28 let | 8,8 % | 10,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Impreza podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Impreza na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Impreza na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Impreza obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Subaru Impreza
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Subaru Impreza | Všechna auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 57 900 km | 61 900 km |
| 6 let | 81 300 km | 94 300 km |
| 7 let | 91 800 km | 116 300 km |
| 11 let | 148 400 km | 168 800 km |
| 12 let | 142 600 km | 183 600 km |
| 13 let | 143 500 km | 185 900 km |
| 14 let | 174 100 km | 199 400 km |
| 15 let | 170 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 170 100 km | 208 300 km |
| 17 let | 179 500 km | 215 500 km |
| 18 let | 191 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 198 600 km | 226 200 km |
| 20 let | 200 800 km | 229 400 km |
| 21 let | 210 900 km | 227 600 km |
| 22 let | 202 700 km | 227 100 km |
| 23 let | 201 900 km | 225 400 km |
| 24 let | 218 700 km | 223 500 km |
| 25 let | 213 000 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Subaru Impreza? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalNižší střední třída
Srovnat s…
- Impreza vs. Škoda Octavia −9 % proti průměru
- Impreza vs. Volkswagen Golf −13 % proti průměru
- Impreza vs. Ford Focus +19 % proti průměru
- Impreza vs. Škoda Rapid −22 % proti průměru
Subaru
Další modely Subaru
- Subaru Forester na úrovni průměru
- Subaru Legacy na úrovni průměru
- Subaru Outback −12 % proti průměru
- Subaru XV −20 % proti průměru
- Subaru Justy +3 % proti průměru
- Subaru Levorg −9 % proti průměru
- Subaru WRX −47 % proti průměru
- Subaru BRZ +20 % proti průměru