Spolehlivost podle STK · 10 762 prohlídek · Nižší střední třída · Japonsko
Mitsubishi Lancer
Při pravidelné technické kontrole má Mitsubishi Lancer vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,9 % případů. Auta na STK jsou v průměru 12,8 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +7 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 101 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 7,9%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +7%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 12,8let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 10 762
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Mitsubishi Lancer
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mitsubishi Lancer | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 1,9 % | 2,4 % |
| 4 roky | 3,6 % | 3,3 % |
| 5 let | 1,9 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,4 % | 4,0 % |
| 7 let | 4,4 % | 4,0 % |
| 8 let | 6,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 6,3 % | 5,2 % |
| 10 let | 8,3 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,9 % | 6,6 % |
| 12 let | 8,4 % | 7,7 % |
| 13 let | 8,8 % | 7,7 % |
| 14 let | 8,2 % | 8,7 % |
| 15 let | 9,1 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,1 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,1 % | 9,5 % |
| 18 let | 9,3 % | 10,0 % |
| 19 let | 11,8 % | 10,0 % |
| 20 let | 15,6 % | 10,4 % |
| 21 let | 12,2 % | 10,5 % |
| 22 let | 9,9 % | 10,8 % |
| 23 let | 6,3 % | 10,8 % |
| 24 let | 6,6 % | 11,0 % |
| 25 let | 10,7 % | 11,3 % |
| 26 let | 0,0 % | 11,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Lancer podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Lancer na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Lancer na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Lancer obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Mitsubishi Lancer
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mitsubishi Lancer | Všechna auta |
|---|---|---|
| 7 let | 84 700 km | 116 300 km |
| 8 let | 100 900 km | 129 000 km |
| 9 let | 115 200 km | 146 400 km |
| 10 let | 130 000 km | 162 400 km |
| 11 let | 135 900 km | 168 800 km |
| 12 let | 147 300 km | 183 600 km |
| 13 let | 162 200 km | 185 900 km |
| 14 let | 173 700 km | 199 400 km |
| 15 let | 174 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 183 300 km | 208 300 km |
| 17 let | 189 800 km | 215 500 km |
| 18 let | 187 400 km | 225 900 km |
| 19 let | 160 900 km | 226 200 km |
| 20 let | 156 800 km | 229 400 km |
| 21 let | 171 200 km | 227 600 km |
| 22 let | 154 400 km | 227 100 km |
| 23 let | 154 100 km | 225 400 km |
| 25 let | 175 300 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Mitsubishi Lancer? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalNižší střední třída
Srovnat s…
- Lancer vs. Škoda Octavia −9 % proti průměru
- Lancer vs. Volkswagen Golf −13 % proti průměru
- Lancer vs. Ford Focus +19 % proti průměru
- Lancer vs. Škoda Rapid −22 % proti průměru
Mitsubishi
Další modely Mitsubishi
- Mitsubishi ASX −25 % proti průměru
- Mitsubishi Outlander +23 % proti průměru
- Mitsubishi Colt na úrovni průměru
- Mitsubishi Pajero na úrovni průměru
- Mitsubishi Space Star na úrovni průměru
- Mitsubishi Carisma na úrovni průměru
- Mitsubishi Eclipse −24 % proti průměru
- Mitsubishi Grandis +13 % proti průměru
- Mitsubishi Galant −12 % proti průměru
- Mitsubishi Eclipce −28 % proti průměru