Srovnání podle STK · Nižší střední třída

Mitsubishi Lancer vs. Škoda Rapid

Mitsubishi Lancer má na STK vážnou nebo nebezpečnou závadu o 37 % častěji než Škoda Rapid stejného stáří. Proti všem osobním autům stejného stáří je Lancer +7 % proti průměru, Rapid −22 % proti průměru.

Mitsubishi LancerŠkoda Rapid
Neúspěšných prohlídek7,9 %3,4 %
Proti průměru (stejné stáří)+7 %−22 %
Průměrné stáří při prohlídce12,8 roku7,0 roku
Prohlídek v datech10 762233 450

Neúspěšné = pravidelná technická prohlídka osobního auta s výsledkem „dočasně způsobilé“ nebo „nezpůsobilé“. Verdikt jen u rozdílu větším než zhruba dvě směrodatné chyby. Metodika

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami daného modelu.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
0,0 5,0 10 15 20 2 6 10 14 18 22 26 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 11,2 % Škoda Rapid: 7,8 % Mitsubishi Lancer: 0,0 %
  • Mitsubishi Lancer
  • Škoda Rapid
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříMitsubishi LancerŠkoda RapidVšechna osobní auta
2 roky–1,2 %2,8 %
3 roky1,9 %1,3 %2,4 %
4 roky3,6 %2,0 %3,3 %
5 let1,9 %2,2 %2,9 %
6 let2,4 %3,2 %4,0 %
7 let4,4 %2,9 %4,0 %
8 let6,5 %3,9 %5,2 %
9 let6,3 %4,0 %5,2 %
10 let8,3 %5,7 %6,4 %
11 let8,9 %6,3 %6,6 %
12 let8,4 %7,1 %7,7 %
13 let8,8 %7,8 %7,7 %
14 let8,2 %–8,7 %
15 let9,1 %–8,8 %
16 let11,1 %–9,6 %
17 let9,1 %–9,5 %
18 let9,3 %–10,0 %
19 let11,8 %–10,0 %
20 let15,6 %–10,4 %
21 let12,2 %–10,5 %
22 let9,9 %–10,8 %
23 let6,3 %–10,8 %
24 let6,6 %–11,0 %
25 let10,7 %–11,3 %
26 let0,0 %–11,2 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříLancerRapidVšechna autaNajeto – LancerNajeto – Rapid
2 roky – 1,2 % 2,8 % – 60 000 km
3 roky 1,9 % 1,3 % 2,4 % – 70 000 km
4 roky 3,6 % 2,0 % 3,3 % – 95 000 km
5 let 1,9 % 2,2 % 2,9 % – 75 000 km
6 let 2,4 % 3,2 % 4,0 % – 83 000 km
7 let 4,4 % 2,9 % 4,0 % 85 000 km 99 000 km
8 let 6,5 % 3,9 % 5,2 % 101 000 km 108 000 km
9 let 6,3 % 4,0 % 5,2 % 115 000 km 125 000 km
10 let 8,3 % 5,7 % 6,4 % 130 000 km 139 000 km
11 let 8,9 % 6,3 % 6,6 % 136 000 km 148 000 km
12 let 8,4 % 7,1 % 7,7 % 147 000 km 158 000 km
13 let 8,8 % 7,8 % 7,7 % 162 000 km 162 000 km
14 let 8,2 % – 8,7 % 174 000 km –
15 let 9,1 % – 8,8 % 174 000 km –
16 let 11,1 % – 9,6 % 183 000 km –
17 let 9,1 % – 9,5 % 190 000 km –
18 let 9,3 % – 10,0 % 187 000 km –
19 let 11,8 % – 10,0 % 161 000 km –
20 let 15,6 % – 10,4 % 157 000 km –
21 let 12,2 % – 10,5 % 171 000 km –
22 let 9,9 % – 10,8 % 154 000 km –
23 let 6,3 % – 10,8 % 154 000 km –
24 let 6,6 % – 11,0 % – –
25 let 10,7 % – 11,3 % 175 000 km –
26 let 0,0 % – 11,2 % – –

Najeto = medián stavu tachometru při poslední prohlídce každého vozu daného stáří.

Závady

Na co se u nich na STK přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek.

Skupina závadLancerRapidVšechna auta
Podvozek, rám a výfuk 6.1 31,8 6,2 43,2
Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 29,5 7,0 52,2
Kabina a karoserie 6.2 25,3 2,4 43,0
Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 21,6 4,4 29,3
Osvětlení registrační značky 4.7 11,6 2,6 11,3
Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 9,4 1,8 18,1
Mechanický stav řízení 2.1 9,3 1,6 15,6
Stav skel 3.2 6,8 3,9 10,9

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly. Modely mají různé stáří, starší auta mají závad víc.

Palivo

Benzín, nafta, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Mitsubishi Lancer
LancerProhlídekNeúspěšnýchProti průměru
Benzín8 9767,6 %+6 %
Nafta7899,1 %+12 %
Plyn (LPG, CNG)63811,1 %+63 %
Škoda Rapid
RapidProhlídekNeúspěšnýchProti průměru
Benzín194 7203,1 %−26 %
Nafta35 7944,3 %−6 %
Plyn (LPG, CNG)6809,9 %+107 %

Vybíráte mezi Lancer a Rapid? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

Detail modelů: Mitsubishi Lancer · Škoda Rapid · žebříček segmentu Nižší střední třída · další srovnání