Spolehlivost podle STK · 8 114 prohlídek · Nižší střední třída · Německo
Volkswagen Lupo
Při pravidelné technické kontrole má Volkswagen Lupo vážnou nebo nebezpečnou závadu v 9,8 % případů. Auta na STK jsou v průměru 21,3 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −7 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 9,8%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −7%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 21,3let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 8 114
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Volkswagen Lupo
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Volkswagen Lupo | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 16 let | 10,8 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,2 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,6 % | 10,0 % |
| 19 let | 8,0 % | 10,0 % |
| 20 let | 8,1 % | 10,4 % |
| 21 let | 9,2 % | 10,5 % |
| 22 let | 10,1 % | 10,8 % |
| 23 let | 9,4 % | 10,8 % |
| 24 let | 12,2 % | 11,0 % |
| 25 let | 11,1 % | 11,3 % |
| 26 let | 14,1 % | 11,2 % |
| 27 let | 12,5 % | 11,0 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Lupo podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Lupo na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Lupo na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Lupo obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Volkswagen Lupo
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Volkswagen Lupo | Všechna auta |
|---|---|---|
| 17 let | 186 300 km | 215 500 km |
| 18 let | 192 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 188 200 km | 226 200 km |
| 20 let | 190 300 km | 229 400 km |
| 21 let | 189 700 km | 227 600 km |
| 22 let | 193 500 km | 227 100 km |
| 23 let | 197 700 km | 225 400 km |
| 24 let | 201 800 km | 223 500 km |
| 25 let | 199 500 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Volkswagen Lupo? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalNižší střední třída
Srovnat s…
- Lupo vs. Škoda Octavia −9 % proti průměru
- Lupo vs. Volkswagen Golf −13 % proti průměru
- Lupo vs. Ford Focus +19 % proti průměru
- Lupo vs. Škoda Rapid −22 % proti průměru
Volkswagen
Další modely Volkswagen
- Volkswagen Golf −13 % proti průměru
- Volkswagen Passat −7 % proti průměru
- Volkswagen Touran −9 % proti průměru
- Volkswagen Polo −5 % proti průměru
- Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- Volkswagen Sharan +10 % proti průměru
- Volkswagen Caddy na úrovni průměru
- Volkswagen Transporter −7 % proti průměru
- Volkswagen Multivan −18 % proti průměru
- Volkswagen Touareg −32 % proti průměru
- Volkswagen Caravelle −13 % proti průměru
- Volkswagen Bora −8 % proti průměru