Spolehlivost podle STK · 478 220 prohlídek · Nižší střední třída · Německo
Volkswagen Golf
Při pravidelné technické kontrole má Volkswagen Golf vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,1 % případů. Auta na STK jsou v průměru 15,2 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −13 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 131 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 7,1%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −13%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 15,2let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 478 220
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Volkswagen Golf
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Volkswagen Golf | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 6,6 % | 2,6 % |
| 2 roky | 2,8 % | 2,8 % |
| 3 roky | 1,3 % | 2,4 % |
| 4 roky | 2,1 % | 3,3 % |
| 5 let | 1,6 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,6 % | 4,0 % |
| 7 let | 2,8 % | 4,0 % |
| 8 let | 3,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 3,9 % | 5,2 % |
| 10 let | 5,0 % | 6,4 % |
| 11 let | 4,9 % | 6,6 % |
| 12 let | 6,4 % | 7,7 % |
| 13 let | 6,7 % | 7,7 % |
| 14 let | 7,8 % | 8,7 % |
| 15 let | 7,6 % | 8,8 % |
| 16 let | 8,7 % | 9,6 % |
| 17 let | 8,6 % | 9,5 % |
| 18 let | 8,8 % | 10,0 % |
| 19 let | 9,1 % | 10,0 % |
| 20 let | 9,2 % | 10,4 % |
| 21 let | 9,5 % | 10,5 % |
| 22 let | 9,7 % | 10,8 % |
| 23 let | 9,8 % | 10,8 % |
| 24 let | 10,8 % | 11,0 % |
| 25 let | 11,3 % | 11,3 % |
| 26 let | 11,6 % | 11,2 % |
| 27 let | 11,0 % | 11,0 % |
| 28 let | 11,1 % | 10,9 % |
| 29 let | 11,1 % | 10,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Golf podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Golf na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Golf na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Golf obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Volkswagen Golf
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Volkswagen Golf | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 20 600 km | 17 700 km |
| 2 roky | 39 400 km | 38 500 km |
| 3 roky | 61 700 km | 61 900 km |
| 4 roky | 71 700 km | 69 600 km |
| 5 let | 86 600 km | 85 500 km |
| 6 let | 102 700 km | 94 300 km |
| 7 let | 117 100 km | 116 300 km |
| 8 let | 131 000 km | 129 000 km |
| 9 let | 149 000 km | 146 400 km |
| 10 let | 164 800 km | 162 400 km |
| 11 let | 173 200 km | 168 800 km |
| 12 let | 181 700 km | 183 600 km |
| 13 let | 185 100 km | 185 900 km |
| 14 let | 193 500 km | 199 400 km |
| 15 let | 198 100 km | 196 600 km |
| 16 let | 210 800 km | 208 300 km |
| 17 let | 223 700 km | 215 500 km |
| 18 let | 232 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 235 500 km | 226 200 km |
| 20 let | 244 400 km | 229 400 km |
| 21 let | 253 500 km | 227 600 km |
| 22 let | 259 800 km | 227 100 km |
| 23 let | 263 000 km | 225 400 km |
| 24 let | 264 200 km | 223 500 km |
| 25 let | 261 600 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Volkswagen Golf? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalNižší střední třída
Srovnat s…
- Golf vs. Škoda Octavia −9 % proti průměru
- Golf vs. Ford Focus +19 % proti průměru
- Golf vs. Škoda Rapid −22 % proti průměru
- Golf vs. Hyundai I30 +29 % proti průměru
Volkswagen
Další modely Volkswagen
- Volkswagen Passat −7 % proti průměru
- Volkswagen Touran −9 % proti průměru
- Volkswagen Polo −5 % proti průměru
- Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- Volkswagen Sharan +10 % proti průměru
- Volkswagen Caddy na úrovni průměru
- Volkswagen Transporter −7 % proti průměru
- Volkswagen Multivan −18 % proti průměru
- Volkswagen Touareg −32 % proti průměru
- Volkswagen Caravelle −13 % proti průměru
- Volkswagen Bora −8 % proti průměru
- Volkswagen New Beetle −11 % proti průměru