Značka · 57 modelů · Německo
Spolehlivost aut Volkswagen
Auta Volkswagen mají v pravidelných prohlídkách 7,0 % neúspěšných – −9 % proti průměru aut stejného stáří (1 762 617 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | 478 220 | 15,2 roku | 7,1 % | −13 % |
| Volkswagen Passat | 399 764 | 13,5 roku | 7,0 % | −7 % |
| Volkswagen Touran | 176 608 | 13,1 roku | 6,9 % | −9 % |
| Volkswagen Polo | 127 131 | 16,2 roku | 8,3 % | −5 % |
| Volkswagen Tiguan | 98 011 | 8,9 roku | 4,3 % | −22 % |
| Volkswagen Sharan | 90 161 | 14,9 roku | 9,0 % | +10 % |
| Volkswagen Caddy | 89 598 | 10,6 roku | 6,4 % | ≈ průměr |
| Volkswagen Transporter | 88 218 | 15,8 roku | 7,7 % | −7 % |
| Volkswagen Multivan | 44 954 | 14,4 roku | 6,3 % | −18 % |
| Volkswagen Touareg | 28 494 | 10,7 roku | 4,4 % | −32 % |
| Volkswagen Caravelle | 20 769 | 18,2 roku | 7,8 % | −13 % |
| Volkswagen Bora | 16 822 | 21,2 roku | 9,6 % | −8 % |
| Volkswagen New Beetle | 10 447 | 20,9 roku | 9,2 % | −11 % |
| Volkswagen UP | 8 484 | 7,6 roku | 4,5 % | −6 % |
| Volkswagen Lupo | 8 114 | 21,3 roku | 9,8 % | −7 % |
| Volkswagen Jetta | 7 835 | 15,1 roku | 8,7 % | +4 % |
| Volkswagen Arteon | 7 463 | 4,7 roku | 3,1 % | −3 % |
| Volkswagen Fox | 7 263 | 15,9 roku | 10,3 % | +13 % |
| Volkswagen 7HC | 5 824 | 5,6 roku | 4,6 % | +22 % |
| Volkswagen CC | 5 654 | 9,1 roku | 7,1 % | +27 % |
| Volkswagen T-Roc | 5 500 | 4,5 roku | 1,7 % | −45 % |
| Volkswagen Scirocco | 4 144 | 13,8 roku | 7,9 % | ≈ průměr |
| Volkswagen Eos | 4 006 | 14,9 roku | 6,8 % | −22 % |
| Volkswagen Beetle | 3 984 | 10,3 roku | 6,3 % | +8 % |
| Volkswagen Crafter | 3 544 | 8,5 roku | 6,2 % | +13 % |
| Volkswagen Vento | 2 498 | 26,3 roku | 10,7 % | ≈ průměr |
| Volkswagen California | 2 114 | 10,4 roku | 6,3 % | +13 % |
| Volkswagen T-Cross | 1 978 | 3,9 roku | 2,2 % | −23 % |
| Volkswagen LT | 1 594 | 22,1 roku | 9,7 % | −5 % |
| Volkswagen Phaeton | 1 518 | 13,7 roku | 6,7 % | −16 % |
| Volkswagen Tranporter | 1 518 | 18,3 roku | 7,7 % | −7 % |
| Volkswagen 11 | 773 | 29,8 roku | 3,8 % | −53 % |
| Volkswagen ARTEON-3H | 692 | 3,7 roku | 2,5 % | −13 % |
| Volkswagen ID.3 | 601 | 3,7 roku | 1,0 % | −64 % |
| Volkswagen Taigo | 524 | 3,3 roku | 2,1 % | −19 % |
| Volkswagen 1200 | 474 | 29,9 roku | 4,2 % | −47 % |
| Volkswagen FD | 401 | 7,1 roku | 4,7 % | +6 % |
| Volkswagen T-Rock | 375 | 4,4 roku | 1,6 % | −48 % |
| Volkswagen Corrado | 364 | 29,2 roku | 1,1 % | −87 % |
| Volkswagen ID.4 | 352 | 3,3 roku | 2,8 % | +5 % |
| Volkswagen Shuttle | 271 | 18,5 roku | 7,7 % | −22 % |
| Volkswagen Gol | 254 | 17,1 roku | 6,7 % | −26 % |
| Volkswagen Caravella | 237 | 11,8 roku | 4,2 % | −38 % |
| Volkswagen 1300 | 236 | 30,0 roku | 6,4 % | −19 % |
| Volkswagen Tigua | 215 | 8,2 roku | 6,0 % | +17 % |
| Volkswagen T-Croos | 213 | 4,1 roku | 2,3 % | −19 % |
| Volkswagen T - | 179 | 4,1 roku | 1,1 % | −62 % |
| Volkswagen Pasat | 177 | 10,5 roku | 5,6 % | ≈ průměr |
| Volkswagen Amarok | 164 | 7,5 roku | 7,9 % | +66 % |
| Volkswagen New Beatle | 159 | 20,0 roku | 10,1 % | ≈ průměr |
| Volkswagen Brouk | 140 | 29,8 roku | 0,7 % | −91 % |
| Volkswagen 1600 | 123 | 29,4 roku | 4,9 % | −41 % |
| Volkswagen 23 | 120 | 29,7 roku | 3,3 % | −58 % |
| Volkswagen Tuareg | 119 | 10,8 roku | 0,8 % | −87 % |
| Volkswagen Passar | 114 | 19,1 roku | 7,9 % | −16 % |
| Volkswagen 1303 | 113 | 30,0 roku | 3,5 % | −55 % |
| Volkswagen E-Bora | 105 | 3,0 roku | 1,9 % | −27 % |