Spolehlivost podle STK · 17 695 prohlídek · MPV · Rumunsko
Dacia Lodgy
Při pravidelné technické kontrole má Dacia Lodgy vážnou nebo nebezpečnou závadu v 8,0 % případů. Auta na STK jsou v průměru 6,5 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +93 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 112 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 8,0%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +93%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 6,5let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 17 695
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Dacia Lodgy
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Dacia Lodgy | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 5,4 % | 2,4 % |
| 4 roky | 6,2 % | 3,3 % |
| 5 let | 5,2 % | 2,9 % |
| 6 let | 9,0 % | 4,0 % |
| 7 let | 8,3 % | 4,0 % |
| 8 let | 9,5 % | 5,2 % |
| 9 let | 10,2 % | 5,2 % |
| 10 let | 12,2 % | 6,4 % |
| 11 let | 12,1 % | 6,6 % |
| 12 let | 9,6 % | 7,7 % |
| 13 let | 13,0 % | 7,7 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Lodgy podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Lodgy na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Lodgy na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Lodgy obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Dacia Lodgy
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Dacia Lodgy | Všechna auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 55 600 km | 61 900 km |
| 4 roky | 58 800 km | 69 600 km |
| 5 let | 71 100 km | 85 500 km |
| 6 let | 78 800 km | 94 300 km |
| 7 let | 100 300 km | 116 300 km |
| 8 let | 112 200 km | 129 000 km |
| 9 let | 126 300 km | 146 400 km |
| 10 let | 145 800 km | 162 400 km |
| 11 let | 150 900 km | 168 800 km |
| 12 let | 159 600 km | 183 600 km |
| 13 let | 177 400 km | 185 900 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Dacia Lodgy? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalMPV
Srovnat s…
- Lodgy vs. Volkswagen Touran −9 % proti průměru
- Lodgy vs. Renault Scenic +5 % proti průměru
- Lodgy vs. Volkswagen Sharan +10 % proti průměru
- Lodgy vs. Hyundai IX20 +19 % proti průměru
Dacia
Další modely Dacia
- Dacia Duster +33 % proti průměru
- Dacia Logan +44 % proti průměru
- Dacia Sandero +32 % proti průměru
- Dacia Dokker +100 % proti průměru
- Dacia Jogger +23 % proti průměru
- Dacia Solenza +51 % proti průměru