Spolehlivost podle STK · 1 497 prohlídek · MPV · Rumunsko

Dacia Jogger

Při pravidelné technické kontrole má Dacia Jogger vážnou nebo nebezpečnou závadu v 3,2 % případů. Auta na STK jsou v průměru 3,0 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +23 % proti průměru.

Neúspěšných prohlídek
3,2%
závada B nebo C
Proti průměru
+23%
auta stejného stáří
Průměrné stáří
3,0let
při prohlídce
Prohlídek v datech
1 497
pravidelné, osobní

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
2,0 2,5 3,0 3,5 4,0 4,5 1 3 4 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 3,3 % Dacia Jogger: 3,9 %
  • Dacia Jogger
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříDacia JoggerVšechna osobní auta
1 rok3,7 %2,6 %
3 roky2,6 %2,4 %
4 roky3,9 %3,3 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříProhlídekNeúspěšných – JoggerVšechna autaNajeto (medián)
1 rok 82 3,7 % 2,6 % 19 000 km
3 roky 984 2,6 % 2,4 % 57 000 km
4 roky 360 3,9 % 3,3 % 64 000 km

Ročníky

Jogger podle ročníku

Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.

Palivo

Jogger na benzín, naftu, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Srovnání paliv
PalivoProhlídekPrůměrné stáříNeúspěšnýchProti průměru (stejné stáří)Ujeto za rok
Benzín 569 3,2 roku 1,6 % −38 % 16 900 km
Plyn (LPG, CNG) 923 3,0 roku 4,2 % +63 % 23 800 km

Závady

Na co se u Jogger na STK nejčastěji přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →52,2 na 100 Stav skel 3.2 2,6 Identifikace vozidla 0.3 0,8 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 0,6 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 0,5 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 0,5 Účinnost parkovací brzdy 1.4 0,4 Stírače 3.4 0,4 Kola a pneumatiky 5.2 0,4 Ostřikovače 3.5 0,3 Brzdová světla 4.3 0,3

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.

Nájezd

Kolik Jogger obvykle najede

Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.

Stav tachometru podle stáří (medián)
0 20 000 40 000 60 000 80 000 1 2 3 4 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Stav tachometru (km) → Všechna auta: 69 600 km Dacia Jogger: 64 200 km
  • Dacia Jogger
  • Všechna auta
Tabulka hodnot
StáříDacia JoggerVšechna auta
1 rok19 500 km17 700 km
2 roky40 300 km38 500 km
3 roky56 800 km61 900 km
4 roky64 200 km69 600 km

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu

StáříAutDolní kvartilMediánHorní kvartilRočně (medián)
1 rok29012 00019 00043 00019 500
2 roky21027 00040 00070 00020 200
3 roky1 06439 00057 00078 00018 900
4 roky37141 00064 00090 00016 000

Kupujete Dacia Jogger? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

MPV

Srovnat s…

Žebříček segmentu

Dacia

Další modely Dacia

Všechny modely