Spolehlivost podle STK · 20 922 prohlídek · SUV a crossovery · Německo
Mercedes-Benz ML
Při pravidelné technické kontrole má Mercedes-Benz ML vážnou nebo nebezpečnou závadu v 7,0 % případů. Auta na STK jsou v průměru 15,0 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −16 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 180 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 7,0%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −16%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 15,0let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 20 922
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Mercedes-Benz ML
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mercedes-Benz ML | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 5 let | 3,4 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,3 % | 4,0 % |
| 7 let | 2,2 % | 4,0 % |
| 8 let | 3,2 % | 5,2 % |
| 9 let | 3,3 % | 5,2 % |
| 10 let | 4,7 % | 6,4 % |
| 11 let | 4,6 % | 6,6 % |
| 12 let | 5,0 % | 7,7 % |
| 13 let | 5,7 % | 7,7 % |
| 14 let | 5,9 % | 8,7 % |
| 15 let | 6,5 % | 8,8 % |
| 16 let | 7,2 % | 9,6 % |
| 17 let | 7,7 % | 9,5 % |
| 18 let | 8,6 % | 10,0 % |
| 19 let | 8,9 % | 10,0 % |
| 20 let | 10,4 % | 10,4 % |
| 21 let | 11,5 % | 10,5 % |
| 22 let | 12,3 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,8 % | 10,8 % |
| 24 let | 12,6 % | 11,0 % |
| 25 let | 16,9 % | 11,3 % |
| 26 let | 13,7 % | 11,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
ML podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
ML na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u ML na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik ML obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Mercedes-Benz ML
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mercedes-Benz ML | Všechna auta |
|---|---|---|
| 8 let | 179 500 km | 129 000 km |
| 9 let | 199 500 km | 146 400 km |
| 10 let | 200 600 km | 162 400 km |
| 11 let | 215 400 km | 168 800 km |
| 12 let | 228 400 km | 183 600 km |
| 13 let | 243 100 km | 185 900 km |
| 14 let | 258 800 km | 199 400 km |
| 15 let | 271 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 277 200 km | 208 300 km |
| 17 let | 284 500 km | 215 500 km |
| 18 let | 283 900 km | 225 900 km |
| 19 let | 295 600 km | 226 200 km |
| 20 let | 288 000 km | 229 400 km |
| 21 let | 284 200 km | 227 600 km |
| 22 let | 293 800 km | 227 100 km |
| 23 let | 297 300 km | 225 400 km |
| 24 let | 305 100 km | 223 500 km |
| 25 let | 298 600 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Mercedes-Benz ML? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- ML vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- ML vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- ML vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- ML vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
Mercedes-Benz
Další modely Mercedes-Benz
- Mercedes-Benz E −21 % proti průměru
- Mercedes-Benz C −7 % proti průměru
- Mercedes-Benz A +4 % proti průměru
- Mercedes-Benz Vito +35 % proti průměru
- Mercedes-Benz B −11 % proti průměru
- Mercedes-Benz V - +16 % proti průměru
- Mercedes-Benz S −26 % proti průměru
- Mercedes-Benz GLE −29 % proti průměru
- Mercedes-Benz Sprinter na úrovni průměru
- Mercedes-Benz GLC −41 % proti průměru
- Mercedes-Benz Viano +10 % proti průměru
- Mercedes-Benz GL −17 % proti průměru