Značka · 76 modelů · Německo
Spolehlivost aut Mercedes - Benz
Auta Mercedes - Benz mají v pravidelných prohlídkách 6,3 % neúspěšných – −10 % proti průměru aut stejného stáří (359 689 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz E | 50 547 | 13,7 roku | 5,9 % | −21 % |
| Mercedes-Benz C | 45 519 | 14,2 roku | 7,3 % | −7 % |
| Mercedes-Benz A | 35 349 | 16,0 roku | 9,0 % | +4 % |
| Mercedes-Benz Vito | 23 170 | 10,7 roku | 8,5 % | +35 % |
| Mercedes-Benz B | 21 363 | 11,8 roku | 6,3 % | −11 % |
| Mercedes-Benz ML | 20 922 | 15,0 roku | 7,0 % | −16 % |
| Mercedes-Benz V - | 13 983 | 7,0 roku | 5,0 % | +16 % |
| Mercedes-Benz S | 13 367 | 11,6 roku | 4,9 % | −26 % |
| Mercedes-Benz GLE | 10 882 | 5,3 roku | 2,5 % | −29 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 10 109 | 11,0 roku | 6,4 % | ≈ průměr |
| Mercedes-Benz GLC | 9 896 | 5,2 roku | 2,1 % | −41 % |
| Mercedes-Benz Viano | 9 711 | 13,1 roku | 8,5 % | +10 % |
| Mercedes-Benz GL | 6 643 | 11,1 roku | 5,6 % | −17 % |
| Mercedes-Benz SLK | 6 535 | 19,1 roku | 5,1 % | −48 % |
| Mercedes-Benz GLK | 5 970 | 11,5 roku | 4,9 % | −29 % |
| Mercedes-Benz CLS | 5 481 | 10,6 roku | 6,0 % | −6 % |
| Mercedes-Benz CLK | 5 222 | 20,2 roku | 7,4 % | −27 % |
| Mercedes-Benz AMG | 5 072 | 4,9 roku | 3,2 % | −6 % |
| Mercedes-Benz GLA | 5 041 | 6,3 roku | 2,1 % | −47 % |
| Mercedes-Benz CLA | 4 657 | 6,1 roku | 3,4 % | −15 % |
| Mercedes-Benz GLS | 4 134 | 5,2 roku | 3,7 % | +8 % |
| Mercedes-Benz R | 3 868 | 13,6 roku | 7,2 % | −11 % |
| Mercedes-Benz SL | 3 349 | 20,2 roku | 3,3 % | −64 % |
| Mercedes-Benz Citan | 2 429 | 6,5 roku | 9,5 % | +128 % |
| Mercedes-Benz V-Klasse | 2 268 | 6,2 roku | 5,7 % | +42 % |
| Mercedes-Benz 190 | 2 186 | 29,3 roku | 6,2 % | −26 % |
| Mercedes-Benz 639 | 1 887 | 4,9 roku | 4,3 % | +29 % |
| Mercedes-Benz G | 1 793 | 11,2 roku | 5,0 % | −15 % |
| Mercedes-Benz 300 | 1 768 | 29,1 roku | 5,4 % | −36 % |
| Mercedes-Benz 204 | 1 500 | 6,9 roku | 3,8 % | −15 % |
| Mercedes-Benz 245 | 1 431 | 7,5 roku | 4,2 % | −11 % |
| Mercedes-Benz Vaneo | 1 393 | 18,5 roku | 12,1 % | +22 % |
| Mercedes-Benz GLB | 1 337 | 3,7 roku | 2,0 % | −28 % |
| Mercedes-Benz 250 | 1 201 | 26,6 roku | 6,7 % | −18 % |
| Mercedes-Benz CL | 1 121 | 16,3 roku | 4,9 % | −44 % |
| Mercedes-Benz 200 | 1 081 | 28,1 roku | 5,2 % | −36 % |
| Mercedes-Benz 166 | 1 027 | 4,9 roku | 3,2 % | −5 % |
| Mercedes-Benz 212 | 934 | 10,8 roku | 4,8 % | −19 % |
| Mercedes-Benz 230 | 784 | 27,7 roku | 7,1 % | −14 % |
| Mercedes-Benz 220 | 770 | 18,6 roku | 4,8 % | −35 % |
| Mercedes-Benz 211 | 748 | 16,7 roku | 7,6 % | −18 % |
| Mercedes-Benz Marco | 553 | 5,5 roku | 4,7 % | +31 % |
| Mercedes-Benz 168 | 499 | 19,6 roku | 14,8 % | +46 % |
| Mercedes-Benz 124 | 494 | 29,0 roku | 6,1 % | −32 % |
| Mercedes-Benz 280 | 485 | 28,9 roku | 5,2 % | −36 % |
| Mercedes-Benz 500 | 466 | 28,3 roku | 3,4 % | −59 % |
| Mercedes-Benz 203 | 434 | 17,5 roku | 7,4 % | −24 % |
| Mercedes-Benz 208 | 433 | 24,1 roku | 7,9 % | −22 % |
| Mercedes-Benz CLC | 420 | 13,6 roku | 7,1 % | −13 % |
| Mercedes-Benz 350 | 396 | 14,7 roku | 3,0 % | −51 % |
| Mercedes-Benz 221 | 371 | 6,3 roku | 2,2 % | −48 % |
| Mercedes-Benz 169 | 356 | 14,1 roku | 8,1 % | −3 % |
| Mercedes-Benz 312 | 340 | 24,6 roku | 10,3 % | −5 % |
| Mercedes-Benz 210 | 311 | 22,9 roku | 8,0 % | −22 % |
| Mercedes-Benz 320 | 304 | 18,3 roku | 6,3 % | −32 % |
| Mercedes-Benz 123 | 279 | 29,6 roku | 6,5 % | −21 % |
| Mercedes-Benz 240 | 270 | 29,2 roku | 4,8 % | −39 % |
| Mercedes-Benz 207 | 238 | 22,4 roku | 7,1 % | −3 % |
| Mercedes-Benz SLC | 202 | 5,9 roku | 1,0 % | −74 % |
| Mercedes-Benz 316 | 195 | 20,3 roku | 6,7 % | −35 % |
| Mercedes-Benz Viz | 177 | 10,4 roku | 4,5 % | −12 % |
| Mercedes-Benz 100 | 153 | 28,3 roku | 12,4 % | +37 % |
| Mercedes-Benz EQC | 149 | 3,8 roku | 6,0 % | +106 % |
| Mercedes-Benz Marcopolo | 143 | 4,7 roku | 4,2 % | +27 % |
| Mercedes-Benz MB | 130 | 28,8 roku | 10,8 % | +21 % |
| Mercedes-Benz 190E | 128 | 29,5 roku | 7,0 % | −13 % |
| Mercedes-Benz 170 | 126 | 22,2 roku | 5,6 % | −43 % |
| Mercedes-Benz 201 | 126 | 29,0 roku | 5,6 % | −37 % |
| Mercedes-Benz 250D | 125 | 29,3 roku | 6,4 % | −22 % |
| Mercedes-Benz 560 | 123 | 29,5 roku | 2,4 % | −69 % |
| Mercedes-Benz 200D | 123 | 29,5 roku | 7,3 % | −8 % |
| Mercedes-Benz 313 | 122 | 20,1 roku | 9,0 % | −12 % |
| Mercedes-Benz 163 | 120 | 18,8 roku | 13,3 % | +33 % |
| Mercedes-Benz EQA | 118 | 3,4 roku | 1,7 % | −38 % |
| Mercedes-Benz 213 | 111 | 20,0 roku | 5,4 % | −47 % |
| Mercedes-Benz 270 | 102 | 18,8 roku | 8,8 % | −12 % |