Spolehlivost podle STK · 3 349 prohlídek · Sportovní auta · Německo
Mercedes-Benz SL
Při pravidelné technické kontrole má Mercedes-Benz SL vážnou nebo nebezpečnou závadu v 3,3 % případů. Auta na STK jsou v průměru 20,2 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −64 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 3,3%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −64%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 20,2let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 3 349
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Mercedes-Benz SL
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mercedes-Benz SL | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 8 let | 1,3 % | 5,2 % |
| 9 let | 1,4 % | 5,2 % |
| 10 let | 2,2 % | 6,4 % |
| 11 let | 1,4 % | 6,6 % |
| 12 let | 2,2 % | 7,7 % |
| 13 let | 5,2 % | 7,7 % |
| 14 let | 3,2 % | 8,7 % |
| 15 let | 1,2 % | 8,8 % |
| 16 let | 4,2 % | 9,6 % |
| 17 let | 3,0 % | 9,5 % |
| 18 let | 2,6 % | 10,0 % |
| 19 let | 4,3 % | 10,0 % |
| 20 let | 3,2 % | 10,4 % |
| 21 let | 4,1 % | 10,5 % |
| 22 let | 3,5 % | 10,8 % |
| 23 let | 5,7 % | 10,8 % |
| 24 let | 3,2 % | 11,0 % |
| 25 let | 3,3 % | 11,3 % |
| 26 let | 3,5 % | 11,2 % |
| 27 let | 0,8 % | 11,0 % |
| 28 let | 6,0 % | 10,9 % |
| 29 let | 3,7 % | 10,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
SL podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
SL na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u SL na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik SL obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Mercedes-Benz SL
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Mercedes-Benz SL | Všechna auta |
|---|---|---|
| 12 let | 64 700 km | 183 600 km |
| 13 let | 86 100 km | 185 900 km |
| 16 let | 84 800 km | 208 300 km |
| 17 let | 88 800 km | 215 500 km |
| 18 let | 116 300 km | 225 900 km |
| 19 let | 110 100 km | 226 200 km |
| 20 let | 120 600 km | 229 400 km |
| 21 let | 123 100 km | 227 600 km |
| 22 let | 116 600 km | 227 100 km |
| 23 let | 133 200 km | 225 400 km |
| 24 let | 143 800 km | 223 500 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Mercedes-Benz SL? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSportovní auta
Srovnat s…
- SL vs. Ford Mustang −8 % proti průměru
- SL vs. Mazda MX-5 −36 % proti průměru
- SL vs. Porsche 911 −64 % proti průměru
- SL vs. BMW Řada 2 −9 % proti průměru
Mercedes-Benz
Další modely Mercedes-Benz
- Mercedes-Benz E −21 % proti průměru
- Mercedes-Benz C −7 % proti průměru
- Mercedes-Benz A +4 % proti průměru
- Mercedes-Benz Vito +35 % proti průměru
- Mercedes-Benz B −11 % proti průměru
- Mercedes-Benz ML −16 % proti průměru
- Mercedes-Benz V - +16 % proti průměru
- Mercedes-Benz S −26 % proti průměru
- Mercedes-Benz GLE −29 % proti průměru
- Mercedes-Benz Sprinter na úrovni průměru
- Mercedes-Benz GLC −41 % proti průměru
- Mercedes-Benz Viano +10 % proti průměru