Spolehlivost podle STK · 5 335 prohlídek · Francie
Citroën Jumper
Při pravidelné technické kontrole má Citroën Jumper vážnou nebo nebezpečnou závadu v 9,7 % případů. Auta na STK jsou v průměru 12,6 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +34 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 199 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 9,7%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +34%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 12,6let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 5 335
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Citroën Jumper
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Jumper | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 6,0 % | 2,4 % |
| 4 roky | 10,1 % | 3,3 % |
| 5 let | 6,7 % | 2,9 % |
| 6 let | 10,0 % | 4,0 % |
| 7 let | 7,3 % | 4,0 % |
| 8 let | 11,6 % | 5,2 % |
| 9 let | 6,2 % | 5,2 % |
| 10 let | 3,5 % | 6,4 % |
| 11 let | 8,9 % | 6,6 % |
| 12 let | 9,8 % | 7,7 % |
| 13 let | 7,0 % | 7,7 % |
| 14 let | 8,6 % | 8,7 % |
| 15 let | 12,5 % | 8,8 % |
| 16 let | 10,1 % | 9,6 % |
| 17 let | 11,2 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,3 % | 10,0 % |
| 19 let | 9,4 % | 10,0 % |
| 20 let | 15,1 % | 10,4 % |
| 21 let | 14,3 % | 10,5 % |
| 22 let | 12,5 % | 10,8 % |
| 23 let | 17,1 % | 10,8 % |
| 24 let | 17,5 % | 11,0 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Jumper podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Jumper na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Jumper na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Jumper obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Citroën Jumper
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Jumper | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 26 400 km | 17 700 km |
| 2 roky | 78 700 km | 38 500 km |
| 3 roky | 101 900 km | 61 900 km |
| 4 roky | 111 900 km | 69 600 km |
| 5 let | 132 000 km | 85 500 km |
| 6 let | 158 300 km | 94 300 km |
| 7 let | 175 200 km | 116 300 km |
| 8 let | 199 000 km | 129 000 km |
| 9 let | 215 300 km | 146 400 km |
| 10 let | 242 200 km | 162 400 km |
| 11 let | 243 300 km | 168 800 km |
| 12 let | 254 600 km | 183 600 km |
| 13 let | 243 800 km | 185 900 km |
| 14 let | 255 200 km | 199 400 km |
| 15 let | 255 600 km | 196 600 km |
| 16 let | 261 600 km | 208 300 km |
| 17 let | 272 000 km | 215 500 km |
| 18 let | 265 700 km | 225 900 km |
| 19 let | 280 900 km | 226 200 km |
| 20 let | 280 600 km | 229 400 km |
| 21 let | 278 800 km | 227 600 km |
| 22 let | 281 800 km | 227 100 km |
| 23 let | 262 600 km | 225 400 km |
| 24 let | 269 400 km | 223 500 km |
| 25 let | 255 400 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Citroën Jumper? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalCitroën
Další modely Citroën
- Citroën C3 +7 % proti průměru
- Citroën Berlingo +17 % proti průměru
- Citroën C4 +19 % proti průměru
- Citroën C5 +23 % proti průměru
- Citroën Xsara Picasso +10 % proti průměru
- Citroën Xsara +5 % proti průměru
- Citroën Saxo +7 % proti průměru
- Citroën C1 +15 % proti průměru
- Citroën Jumpy +61 % proti průměru
- Citroën C8 +30 % proti průměru
- Citroën C2 +7 % proti průměru
- Citroën C -Elysée +29 % proti průměru