Spolehlivost podle STK · 24 009 prohlídek · Francie
Citroën Xsara
Při pravidelné technické kontrole má Citroën Xsara vážnou nebo nebezpečnou závadu v 10,9 % případů. Auta na STK jsou v průměru 20,6 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +5 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 10,9%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +5%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 20,6let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 24 009
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Citroën Xsara
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Xsara | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 13 let | 10,1 % | 7,7 % |
| 14 let | 13,5 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,3 % | 8,8 % |
| 16 let | 9,5 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,5 % | 9,5 % |
| 18 let | 10,7 % | 10,0 % |
| 19 let | 9,6 % | 10,0 % |
| 20 let | 9,8 % | 10,4 % |
| 21 let | 11,7 % | 10,5 % |
| 22 let | 11,6 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,3 % | 10,8 % |
| 24 let | 12,0 % | 11,0 % |
| 25 let | 13,0 % | 11,3 % |
| 26 let | 12,7 % | 11,2 % |
| 27 let | 11,2 % | 11,0 % |
| 28 let | 18,2 % | 10,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Xsara podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Xsara na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Xsara na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Xsara obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Citroën Xsara
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Xsara | Všechna auta |
|---|---|---|
| 15 let | 207 300 km | 196 600 km |
| 16 let | 211 400 km | 208 300 km |
| 17 let | 222 800 km | 215 500 km |
| 18 let | 220 300 km | 225 900 km |
| 19 let | 224 800 km | 226 200 km |
| 20 let | 219 400 km | 229 400 km |
| 21 let | 216 300 km | 227 600 km |
| 22 let | 215 600 km | 227 100 km |
| 23 let | 207 600 km | 225 400 km |
| 24 let | 211 000 km | 223 500 km |
| 25 let | 206 500 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Citroën Xsara? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalCitroën
Další modely Citroën
- Citroën C3 +7 % proti průměru
- Citroën Berlingo +17 % proti průměru
- Citroën C4 +19 % proti průměru
- Citroën C5 +23 % proti průměru
- Citroën Xsara Picasso +10 % proti průměru
- Citroën Saxo +7 % proti průměru
- Citroën C1 +15 % proti průměru
- Citroën Jumpy +61 % proti průměru
- Citroën C8 +30 % proti průměru
- Citroën C2 +7 % proti průměru
- Citroën C -Elysée +29 % proti průměru
- Citroën Jumper +34 % proti průměru