Značka · 48 modelů · Francie
Spolehlivost aut Citroën
Auta Citroën mají v pravidelných prohlídkách 8,9 % neúspěšných – +14 % proti průměru aut stejného stáří (539 884 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Citroën C3 | 115 069 | 13,2 roku | 8,1 % | +7 % |
| Citroën Berlingo | 114 749 | 12,5 roku | 8,3 % | +17 % |
| Citroën C4 | 113 924 | 11,5 roku | 8,2 % | +19 % |
| Citroën C5 | 36 417 | 14,4 roku | 10,1 % | +23 % |
| Citroën Xsara Picasso | 35 996 | 17,8 roku | 10,6 % | +10 % |
| Citroën Xsara | 24 009 | 20,6 roku | 10,9 % | +5 % |
| Citroën Saxo | 17 235 | 21,7 roku | 11,3 % | +7 % |
| Citroën C1 | 16 320 | 12,4 roku | 8,5 % | +15 % |
| Citroën Jumpy | 10 806 | 9,1 roku | 8,9 % | +61 % |
| Citroën C8 | 8 443 | 15,7 roku | 11,6 % | +30 % |
| Citroën C2 | 7 876 | 16,9 roku | 10,1 % | +7 % |
| Citroën C -Elysée | 5 816 | 6,9 roku | 5,6 % | +29 % |
| Citroën Jumper | 5 335 | 12,6 roku | 9,7 % | +34 % |
| Citroën C Crosser | 3 838 | 13,4 roku | 7,4 % | −8 % |
| Citroën Xantia | 2 930 | 23,0 roku | 10,5 % | ≈ průměr |
| Citroën Evasion | 1 802 | 22,5 roku | 12,7 % | +19 % |
| Citroën ZX | 1 717 | 25,8 roku | 11,9 % | +12 % |
| Citroën DS4 | 1 598 | 9,3 roku | 5,8 % | ≈ průměr |
| Citroën Berligo | 1 211 | 15,0 roku | 9,4 % | +16 % |
| Citroën Picasso | 1 138 | 12,1 roku | 7,7 % | +9 % |
| Citroën DS3 | 1 110 | 10,6 roku | 8,5 % | +31 % |
| Citroën 2 | 1 034 | 29,6 roku | 4,7 % | −41 % |
| Citroën Beringo | 1 017 | 15,2 roku | 11,4 % | +39 % |
| Citroën AX | 911 | 26,8 roku | 9,5 % | −6 % |
| Citroën DS5 | 879 | 9,4 roku | 6,9 % | +19 % |
| Citroën Xsara I | 747 | 21,7 roku | 12,6 % | +19 % |
| Citroën C6 | 677 | 14,5 roku | 6,8 % | −21 % |
| Citroën Xsaca | 565 | 21,0 roku | 13,6 % | +30 % |
| Citroën XM | 539 | 25,9 roku | 5,8 % | −43 % |
| Citroën Xsara Picaso | 487 | 20,9 roku | 13,1 % | +26 % |
| Citroën Nemo | 449 | 12,9 roku | 9,1 % | +17 % |
| Citroën C - | 449 | 10,6 roku | 6,7 % | +5 % |
| Citroën BX | 366 | 28,7 roku | 7,4 % | −16 % |
| Citroën C 5 | 313 | 20,7 roku | 13,1 % | +28 % |
| Citroën C-Zero | 298 | 9,9 roku | 6,7 % | +11 % |
| Citroën Grand C4 | 241 | 13,8 roku | 10,8 % | +30 % |
| Citroën DS | 178 | 19,4 roku | 4,5 % | −34 % |
| Citroën Berling | 178 | 18,5 roku | 10,7 % | +8 % |
| Citroën 2CV | 156 | 29,9 roku | 1,9 % | −76 % |
| Citroën Xara | 155 | 21,4 roku | 12,9 % | +23 % |
| Citroën C 3 | 152 | 14,3 roku | 10,5 % | +32 % |
| Citroën Berlingi | 146 | 17,6 roku | 12,3 % | +30 % |
| Citroën Xsara 16V | 144 | 21,5 roku | 13,2 % | +25 % |
| Citroën Citroen | 138 | 22,4 roku | 13,0 % | +34 % |
| Citroën CX-25 | 128 | 29,7 roku | 7,0 % | −12 % |
| Citroën C-ELYS0ÉE | 127 | 9,0 roku | 8,7 % | +57 % |
| Citroën Belingo | 120 | 14,5 roku | 10,0 % | +25 % |
| Citroën C25 | 102 | 29,6 roku | 10,8 % | +28 % |