- Neúspěšných prohlídek
- 10,6%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +10%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 17,8let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 35 996
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Citroën Xsara Picasso
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Xsara Picasso | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 9 let | 4,9 % | 5,2 % |
| 10 let | 10,3 % | 6,4 % |
| 11 let | 7,6 % | 6,6 % |
| 12 let | 8,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 8,0 % | 7,7 % |
| 14 let | 8,4 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,9 % | 8,8 % |
| 16 let | 8,9 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,8 % | 9,5 % |
| 18 let | 10,6 % | 10,0 % |
| 19 let | 10,7 % | 10,0 % |
| 20 let | 11,9 % | 10,4 % |
| 21 let | 12,9 % | 10,5 % |
| 22 let | 13,9 % | 10,8 % |
| 23 let | 14,1 % | 10,8 % |
| 24 let | 16,2 % | 11,0 % |
| 25 let | 14,0 % | 11,3 % |
| 26 let | 13,3 % | 11,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
Xsara Picasso podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
Xsara Picasso na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Xsara Picasso na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Xsara Picasso obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Citroën Xsara Picasso
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën Xsara Picasso | Všechna auta |
|---|---|---|
| 12 let | 194 400 km | 183 600 km |
| 13 let | 195 700 km | 185 900 km |
| 14 let | 196 900 km | 199 400 km |
| 15 let | 194 200 km | 196 600 km |
| 16 let | 206 300 km | 208 300 km |
| 17 let | 213 200 km | 215 500 km |
| 18 let | 219 800 km | 225 900 km |
| 19 let | 224 700 km | 226 200 km |
| 20 let | 234 000 km | 229 400 km |
| 21 let | 236 600 km | 227 600 km |
| 22 let | 243 600 km | 227 100 km |
| 23 let | 242 300 km | 225 400 km |
| 24 let | 240 700 km | 223 500 km |
| 25 let | 238 000 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Citroën Xsara Picasso? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalMPV
Srovnat s…
- Xsara Picasso vs. Volkswagen Touran −9 % proti průměru
- Xsara Picasso vs. Renault Scenic +5 % proti průměru
- Xsara Picasso vs. Volkswagen Sharan +10 % proti průměru
- Xsara Picasso vs. Hyundai IX20 +19 % proti průměru
Citroën
Další modely Citroën
- Citroën C3 +7 % proti průměru
- Citroën Berlingo +17 % proti průměru
- Citroën C4 +19 % proti průměru
- Citroën C5 +23 % proti průměru
- Citroën Xsara +5 % proti průměru
- Citroën Saxo +7 % proti průměru
- Citroën C1 +15 % proti průměru
- Citroën Jumpy +61 % proti průměru
- Citroën C8 +30 % proti průměru
- Citroën C2 +7 % proti průměru
- Citroën C -Elysée +29 % proti průměru
- Citroën Jumper +34 % proti průměru