Spolehlivost podle STK · 36 417 prohlídek · Střední třída · Francie
Citroën C5
Při pravidelné technické kontrole má Citroën C5 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 10,1 % případů. Auta na STK jsou v průměru 14,4 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +23 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 162 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 10,1%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +23%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 14,4let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 36 417
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Citroën C5
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën C5 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 3,0 % | 2,4 % |
| 4 roky | 7,3 % | 3,3 % |
| 5 let | 4,4 % | 2,9 % |
| 6 let | 6,3 % | 4,0 % |
| 7 let | 6,0 % | 4,0 % |
| 8 let | 9,4 % | 5,2 % |
| 9 let | 7,1 % | 5,2 % |
| 10 let | 10,7 % | 6,4 % |
| 11 let | 10,7 % | 6,6 % |
| 12 let | 11,5 % | 7,7 % |
| 13 let | 10,0 % | 7,7 % |
| 14 let | 10,8 % | 8,7 % |
| 15 let | 10,6 % | 8,8 % |
| 16 let | 11,4 % | 9,6 % |
| 17 let | 9,4 % | 9,5 % |
| 18 let | 11,2 % | 10,0 % |
| 19 let | 10,5 % | 10,0 % |
| 20 let | 11,5 % | 10,4 % |
| 21 let | 12,0 % | 10,5 % |
| 22 let | 10,9 % | 10,8 % |
| 23 let | 11,1 % | 10,8 % |
| 24 let | 12,2 % | 11,0 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
C5 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
C5 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u C5 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik C5 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Citroën C5
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Citroën C5 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 20 000 km | 17 700 km |
| 2 roky | 34 600 km | 38 500 km |
| 3 roky | 55 700 km | 61 900 km |
| 4 roky | 68 200 km | 69 600 km |
| 5 let | 86 900 km | 85 500 km |
| 6 let | 92 000 km | 94 300 km |
| 7 let | 158 100 km | 116 300 km |
| 8 let | 162 200 km | 129 000 km |
| 9 let | 193 300 km | 146 400 km |
| 10 let | 204 600 km | 162 400 km |
| 11 let | 223 300 km | 168 800 km |
| 12 let | 231 100 km | 183 600 km |
| 13 let | 246 900 km | 185 900 km |
| 14 let | 252 200 km | 199 400 km |
| 15 let | 259 400 km | 196 600 km |
| 16 let | 260 400 km | 208 300 km |
| 17 let | 267 000 km | 215 500 km |
| 18 let | 267 500 km | 225 900 km |
| 19 let | 269 300 km | 226 200 km |
| 20 let | 270 300 km | 229 400 km |
| 21 let | 270 300 km | 227 600 km |
| 22 let | 271 400 km | 227 100 km |
| 23 let | 264 500 km | 225 400 km |
| 24 let | 271 000 km | 223 500 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Citroën C5? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalStřední třída
Srovnat s…
- C5 vs. Volkswagen Passat −7 % proti průměru
- C5 vs. Škoda Superb −8 % proti průměru
- C5 vs. Ford Mondeo +11 % proti průměru
- C5 vs. BMW Řada 3 −15 % proti průměru
Citroën
Další modely Citroën
- Citroën C3 +7 % proti průměru
- Citroën Berlingo +17 % proti průměru
- Citroën C4 +19 % proti průměru
- Citroën Xsara Picasso +10 % proti průměru
- Citroën Xsara +5 % proti průměru
- Citroën Saxo +7 % proti průměru
- Citroën C1 +15 % proti průměru
- Citroën Jumpy +61 % proti průměru
- Citroën C8 +30 % proti průměru
- Citroën C2 +7 % proti průměru
- Citroën C -Elysée +29 % proti průměru
- Citroën Jumper +34 % proti průměru