Spolehlivost podle STK · 62 121 prohlídek · SUV a crossovery · Japonsko
Suzuki SX4
Při pravidelné technické kontrole má Suzuki SX4 vážnou nebo nebezpečnou závadu v 5,8 % případů. Auta na STK jsou v průměru 10,5 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to −10 % proti průměru. Typický vůz ve věku 8 let má najeto 88 000 km.
- Neúspěšných prohlídek
- 5,8%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- −10%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 10,5let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 62 121
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
- Suzuki SX4
- Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Suzuki SX4 | Všechna osobní auta |
|---|---|---|
| 3 roky | 1,7 % | 2,4 % |
| 4 roky | 1,5 % | 3,3 % |
| 5 let | 1,5 % | 2,9 % |
| 6 let | 2,4 % | 4,0 % |
| 7 let | 2,9 % | 4,0 % |
| 8 let | 3,0 % | 5,2 % |
| 9 let | 3,9 % | 5,2 % |
| 10 let | 6,3 % | 6,4 % |
| 11 let | 5,9 % | 6,6 % |
| 12 let | 8,1 % | 7,7 % |
| 13 let | 7,1 % | 7,7 % |
| 14 let | 8,6 % | 8,7 % |
| 15 let | 8,7 % | 8,8 % |
| 16 let | 9,5 % | 9,6 % |
| 17 let | 10,1 % | 9,5 % |
| 18 let | 10,3 % | 10,0 % |
| 19 let | 11,2 % | 10,0 % |
| 20 let | 9,0 % | 10,4 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Ročníky
SX4 podle ročníku
Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.
Palivo
SX4 na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u SX4 na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik SX4 obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Suzuki SX4
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Suzuki SX4 | Všechna auta |
|---|---|---|
| 1 rok | 18 000 km | 17 700 km |
| 2 roky | 29 100 km | 38 500 km |
| 3 roky | 45 200 km | 61 900 km |
| 4 roky | 44 600 km | 69 600 km |
| 5 let | 62 700 km | 85 500 km |
| 6 let | 65 300 km | 94 300 km |
| 7 let | 82 600 km | 116 300 km |
| 8 let | 87 900 km | 129 000 km |
| 9 let | 102 600 km | 146 400 km |
| 10 let | 109 400 km | 162 400 km |
| 11 let | 107 400 km | 168 800 km |
| 12 let | 114 400 km | 183 600 km |
| 13 let | 117 500 km | 185 900 km |
| 14 let | 128 100 km | 199 400 km |
| 15 let | 138 400 km | 196 600 km |
| 16 let | 150 300 km | 208 300 km |
| 17 let | 158 000 km | 215 500 km |
| 18 let | 164 100 km | 225 900 km |
| 19 let | 174 300 km | 226 200 km |
| 20 let | 181 200 km | 229 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Suzuki SX4? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSUV a crossovery
Srovnat s…
- SX4 vs. Škoda Yeti −26 % proti průměru
- SX4 vs. Volkswagen Tiguan −22 % proti průměru
- SX4 vs. Dacia Duster +33 % proti průměru
- SX4 vs. Škoda Kodiaq −30 % proti průměru
Suzuki
Další modely Suzuki
- Suzuki Swift +5 % proti průměru
- Suzuki Vitara −30 % proti průměru
- Suzuki Ignis −3 % proti průměru
- Suzuki Grand Vitara −6 % proti průměru
- Suzuki Jimny +12 % proti průměru
- Suzuki Splash +12 % proti průměru
- Suzuki Samurai −3 % proti průměru
- Suzuki R +16 % proti průměru
- Suzuki Alto +13 % proti průměru
- Suzuki Baleno +32 % proti průměru
- Suzuki SX −4 % proti průměru
- Suzuki Liana +33 % proti průměru