Spolehlivost podle STK · 1 148 prohlídek

Daihatsu Cuore

Při pravidelné technické kontrole má Daihatsu Cuore vážnou nebo nebezpečnou závadu v 13,6 % případů. Auta na STK jsou v průměru 18,8 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +40 % proti průměru.

Neúspěšných prohlídek
13,6%
závada B nebo C
Proti průměru
+40%
auta stejného stáří
Průměrné stáří
18,8let
při prohlídce
Prohlídek v datech
1 148
pravidelné, osobní

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
5,0 10 15 20 25 15 16 17 18 19 20 21 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 10,5 % Daihatsu Cuore: 12,5 %
  • Daihatsu Cuore
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříDaihatsu CuoreVšechna osobní auta
15 let12,6 %8,8 %
16 let14,2 %9,6 %
17 let18,0 %9,5 %
18 let8,0 %10,0 %
19 let18,9 %10,0 %
20 let22,4 %10,4 %
21 let12,5 %10,5 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříProhlídekNeúspěšných – CuoreVšechna autaNajeto (medián)
15 let 103 12,6 % 8,8 % –
16 let 106 14,2 % 9,6 % –
17 let 139 18,0 % 9,5 % 132 000 km
18 let 100 8,0 % 10,0 % 141 000 km
19 let 111 18,9 % 10,0 % 146 000 km
20 let 67 22,4 % 10,4 % 138 000 km
21 let 80 12,5 % 10,5 % 126 000 km

Ročníky

Cuore podle ročníku

Rok první registrace: neúspěšné prohlídky, nájezd, paliva a závady aut jednoho ročníku proti všem autům stejného roku.

Palivo

Cuore na benzín, naftu, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Srovnání paliv
PalivoProhlídekPrůměrné stáříNeúspěšnýchProti průměru (stejné stáří)Ujeto za rok
Benzín 1 098 18,6 roku 13,8 % +43 % 7 100 km

Závady

Na co se u Cuore na STK nejčastěji přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →83,7 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 83,7 Podvozek, rám a výfuk 6.1 75,9 Kabina a karoserie 6.2 64,5 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 43,0 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 28,0 Mechanický stav řízení 2.1 19,7 Osvětlení registrační značky 4.7 11,8 Stav skel 3.2 8,1 Nápravy 5.1 7,1 Stírače 3.4 4,4

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.

Nájezd

Kolik Cuore obvykle najede

Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.

Stav tachometru podle stáří (medián)
100 000 150 000 200 000 250 000 17 18 19 20 21 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Stav tachometru (km) → Všechna auta: 227 600 km Daihatsu Cuore: 125 800 km
  • Daihatsu Cuore
  • Všechna auta
Tabulka hodnot
StáříDaihatsu CuoreVšechna auta
17 let131 700 km215 500 km
18 let140 800 km225 900 km
19 let145 700 km226 200 km
20 let138 200 km229 400 km
21 let125 800 km227 600 km

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu

StáříAutDolní kvartilMediánHorní kvartilRočně (medián)
17 let73107 000132 000159 0007 700
18 let62110 000141 000174 0007 800
19 let62114 000146 000172 0007 700
20 let55101 000138 000161 0006 900
21 let48102 000126 000156 0006 000

Kupujete Daihatsu Cuore? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

Daihatsu

Další modely Daihatsu

Všechny modely