Značka · 25 modelů · Jižní Korea
Spolehlivost aut Kia
Auta Kia mají v pravidelných prohlídkách 7,3 % neúspěšných – +24 % proti průměru aut stejného stáří (326 299 prohlídek).
| Model | Prohlídek | Průměrné stáří | Neúspěšných | Proti průměru (stejné stáří) |
|---|---|---|---|---|
| Kia Ceed | 128 126 | 9,4 roku | 7,1 % | +23 % |
| Kia Sportage | 62 713 | 8,8 roku | 6,5 % | +21 % |
| Kia Rio | 35 952 | 9,9 roku | 7,0 % | +17 % |
| Kia Picanto | 25 775 | 13,4 roku | 9,9 % | +26 % |
| Kia Venga | 19 380 | 9,0 roku | 5,9 % | +8 % |
| Kia Sorento | 16 501 | 12,7 roku | 10,5 % | +41 % |
| Kia Carens | 10 580 | 9,5 roku | 8,2 % | +43 % |
| Kia Stonic | 7 123 | 4,5 roku | 2,0 % | −34 % |
| Kia Soul | 6 462 | 10,3 roku | 8,4 % | +33 % |
| Kia Carnival | 2 538 | 15,7 roku | 13,9 % | +55 % |
| Kia Cerato | 2 358 | 16,4 roku | 12,0 % | +29 % |
| Kia Optima | 2 007 | 6,7 roku | 6,6 % | +56 % |
| Kia Niro | 1 595 | 4,7 roku | 4,5 % | +39 % |
| Kia Magentis | 868 | 14,8 roku | 12,1 % | +40 % |
| Kia XCeed | 830 | 3,3 roku | 1,7 % | −36 % |
| Kia Proceed | 514 | 3,4 roku | 3,7 % | +36 % |
| Kia Shuma | 462 | 19,4 roku | 13,4 % | +32 % |
| Kia Sephia | 450 | 24,3 roku | 12,7 % | +17 % |
| Kia Stinger | 387 | 4,8 roku | 6,5 % | +98 % |
| Kia Cee¨d | 384 | 5,8 roku | 4,9 % | +33 % |
| Kia Pride | 243 | 22,6 roku | 11,9 % | +11 % |
| Kia EV6 | 133 | 3,3 roku | 3,8 % | +42 % |
| Kia Retona | 123 | 21,5 roku | 17,1 % | +61 % |
| Kia Ceé | 114 | 7,0 roku | 6,1 % | +40 % |
| Kia Opirus | 101 | 16,1 roku | 11,9 % | +29 % |