Srovnání podle STK · SUV a crossovery

Škoda Yeti vs. Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara má na STK vážnou nebo nebezpečnou závadu o 27 % častěji než Škoda Yeti stejného stáří. Proti všem osobním autům stejného stáří je Yeti −26 % proti průměru, Grand Vitara −6 % proti průměru.

Škoda YetiSuzuki Grand Vitara
Neúspěšných prohlídek4,3 %8,5 %
Proti průměru (stejné stáří)−26 %−6 %
Průměrné stáří při prohlídce9,5 roku16,4 roku
Prohlídek v datech138 55520 648

Neúspěšné = pravidelná technická prohlídka osobního auta s výsledkem „dočasně způsobilé“ nebo „nezpůsobilé“. Verdikt jen u rozdílu větším než zhruba dvě směrodatné chyby. Metodika

Podle stáří

Kolik aut neprojde v jakém věku

Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami daného modelu.

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek podle stáří auta
0,0 5,0 10 15 20 3 6 9 12 15 18 21 24 26 Stáří vozu v letech od 1. registrace → Neúspěšné prohlídky (%) → Všechna osobní auta: 11,2 % Suzuki Grand Vitara: 12,4 % Škoda Yeti: 7,2 %
  • Škoda Yeti
  • Suzuki Grand Vitara
  • Všechna osobní auta
Tabulka hodnot
StáříŠkoda YetiSuzuki Grand VitaraVšechna osobní auta
3 roky1,7 %–2,4 %
4 roky1,6 %–3,3 %
5 let2,0 %–2,9 %
6 let2,5 %–4,0 %
7 let2,9 %3,2 %4,0 %
8 let3,9 %4,4 %5,2 %
9 let3,8 %5,2 %5,2 %
10 let4,5 %6,4 %6,4 %
11 let5,0 %5,2 %6,6 %
12 let5,4 %7,0 %7,7 %
13 let5,8 %6,4 %7,7 %
14 let6,9 %6,8 %8,7 %
15 let8,1 %6,8 %8,8 %
16 let7,2 %7,9 %9,6 %
17 let–9,4 %9,5 %
18 let–9,4 %10,0 %
19 let–10,4 %10,0 %
20 let–11,3 %10,4 %
21 let–10,0 %10,5 %
22 let–12,5 %10,8 %
23 let–11,5 %10,8 %
24 let–14,1 %11,0 %
25 let–11,5 %11,3 %
26 let–12,4 %11,2 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

StáříYetiGrand VitaraVšechna autaNajeto – YetiNajeto – Grand Vitara
3 roky 1,7 % – 2,4 % 65 000 km –
4 roky 1,6 % – 3,3 % 61 000 km –
5 let 2,0 % – 2,9 % 102 000 km –
6 let 2,5 % – 4,0 % 110 000 km –
7 let 2,9 % 3,2 % 4,0 % 104 000 km –
8 let 3,9 % 4,4 % 5,2 % 115 000 km –
9 let 3,8 % 5,2 % 5,2 % 132 000 km –
10 let 4,5 % 6,4 % 6,4 % 143 000 km –
11 let 5,0 % 5,2 % 6,6 % 155 000 km 159 000 km
12 let 5,4 % 7,0 % 7,7 % 169 000 km 178 000 km
13 let 5,8 % 6,4 % 7,7 % 177 000 km 172 000 km
14 let 6,9 % 6,8 % 8,7 % 187 000 km 178 000 km
15 let 8,1 % 6,8 % 8,8 % 194 000 km 184 000 km
16 let 7,2 % 7,9 % 9,6 % 206 000 km 189 000 km
17 let – 9,4 % 9,5 % – 186 000 km
18 let – 9,4 % 10,0 % – 198 000 km
19 let – 10,4 % 10,0 % – 196 000 km
20 let – 11,3 % 10,4 % – 201 000 km
21 let – 10,0 % 10,5 % – 207 000 km
22 let – 12,5 % 10,8 % – 214 000 km
23 let – 11,5 % 10,8 % – 221 000 km
24 let – 14,1 % 11,0 % – 213 000 km
25 let – 11,5 % 11,3 % – 215 000 km
26 let – 12,4 % 11,2 % – –

Najeto = medián stavu tachometru při poslední prohlídce každého vozu daného stáří.

Závady

Na co se u nich na STK přijde

Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek.

Skupina závadYetiGrand VitaraVšechna auta
Podvozek, rám a výfuk 6.1 12,1 72,8 43,2
Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 9,9 62,9 52,2
Kabina a karoserie 6.2 8,8 55,2 43,0
Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 5,6 45,4 29,3
Mechanický stav řízení 2.1 4,0 23,1 15,6
Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 5,8 21,9 18,1
Osvětlení registrační značky 4.7 1,5 19,0 11,3
Stav skel 3.2 5,6 10,9 10,9

Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly. Modely mají různé stáří, starší auta mají závad víc.

Palivo

Benzín, nafta, nebo plyn

Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.

Škoda Yeti
YetiProhlídekNeúspěšnýchProti průměru
Benzín57 1804,0 %−29 %
Nafta80 4624,4 %−25 %
Plyn (LPG, CNG)43810,5 %+73 %
Suzuki Grand Vitara
Grand VitaraProhlídekNeúspěšnýchProti průměru
Benzín10 8637,5 %−17 %
Nafta8 5949,1 %≈ průměr
Plyn (LPG, CNG)1 14611,1 %+23 %

Vybíráte mezi Yeti a Grand Vitara? Prověřte konkrétní auto.

Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.

Plná prověrka na carVertical

Detail modelů: Škoda Yeti · Suzuki Grand Vitara · žebříček segmentu SUV a crossovery · další srovnání