Stanice č. 3122 · NH  group  s.r.o.

STK Praha, Karlovarská 814/111

Na této stanici skončí 5,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 6,2 % – stanice je −11 % proti průměru.

Prohlídek denně
71
průměr dnů s provozem (1671)
Neúspěšných
5,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−11%
proti očekávání, 95% interval −13 až −8 %
Délka prohlídky
80min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

234. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 17. z 31 v kraji (Hlavní město Praha) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období −8 %, ve druhé −14 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,5 5,0 7,5 10 13 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 6,6 % Na této stanici: 4,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20264,7 %6,6 %
8/20264,7 %6,5 %
7/20265,5 %6,4 %
6/20266,1 %6,4 %
5/20264,8 %6,5 %
4/20266,7 %6,6 %
3/20265,2 %6,5 %
2/20267,0 %6,6 %
1/20266,6 %6,2 %
12/20259,1 %6,2 %
11/20255,3 %6,7 %
10/20254,7 %6,6 %
9/20255,2 %6,5 %
8/20255,6 %6,3 %
7/20257,1 %6,3 %
6/20256,0 %6,4 %
5/20256,2 %6,3 %
4/20255,4 %5,9 %
3/20257,1 %5,8 %
2/20256,9 %6,4 %
1/20257,0 %6,2 %
12/20249,4 %6,7 %
11/20247,9 %6,4 %
10/20249,8 %6,3 %
9/202410,0 %6,6 %
8/20248,1 %6,4 %
7/20246,7 %6,5 %
6/20244,2 %6,7 %
5/20242,9 %6,8 %
4/20242,9 %6,7 %
3/20244,5 %6,6 %
2/20245,3 %6,5 %
1/20243,2 %6,6 %
12/20234,3 %6,8 %
11/20232,8 %6,5 %
10/20233,7 %6,5 %
9/20234,4 %6,2 %
8/20234,1 %6,2 %
7/20233,8 %6,3 %
6/20233,0 %6,2 %
5/20234,1 %6,0 %
4/20233,2 %6,1 %
3/20236,3 %5,6 %
2/20234,9 %6,0 %
1/20234,1 %6,0 %
12/20226,5 %6,1 %
11/20225,2 %6,2 %
10/20225,2 %6,3 %
9/20228,3 %6,1 %
8/20225,7 %6,3 %
7/20225,7 %6,3 %
6/20225,7 %6,1 %
5/20225,2 %6,2 %
4/20224,7 %6,2 %
3/20225,0 %6,1 %
2/20225,3 %6,2 %
1/20227,1 %6,1 %
12/20215,7 %6,5 %
11/20215,2 %6,3 %
10/20215,0 %6,2 %
9/20215,4 %6,1 %
8/20213,9 %6,1 %
7/20215,1 %6,4 %
6/20215,5 %5,9 %
5/20216,3 %5,9 %
4/20214,2 %5,9 %
3/20215,9 %5,7 %
2/20215,7 %5,9 %
1/20216,1 %5,8 %
12/20205,4 %6,0 %
11/20205,1 %5,9 %
10/20204,5 %6,0 %
9/20206,6 %6,1 %
8/20206,3 %5,9 %
7/20206,9 %6,1 %
6/20205,6 %6,0 %
5/20204,7 %6,3 %
4/20205,7 %6,2 %
3/20206,4 %6,0 %
2/20208,1 %6,1 %
1/20209,2 %5,8 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 17 765 2,8 % 2,9 % ≈ průměr
6–9 let 15 299 4,1 % 4,5 % −9 %
10–14 let 16 442 6,4 % 7,3 % −12 %
15 a více let 20 575 8,5 % 9,6 % −12 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 671 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 19,2 Kabina a karoserie 6.2 18,9 Stav skel 3.2 12,5 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 12,4 Podvozek, rám a výfuk 6.1 11,8 Osvětlení registrační značky 4.7 7,1 Tabulky registrační značky 0.1 5,4 Stírače 3.4 4,9

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 89 % Užitková, nákladní a autobusy 6 % Přívěsy a návěsy 2 % Motocykly, traktory a ostatní 3 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Karlovarská 814/111, 163 00 Praha
Okres
Hlavní město Praha
Provozovatel
NH  group  s.r.o. (IČO 27103919)
Telefon
725 392 611
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 62 obcí