Stanice č. 3130 · STECH.ING. s.r.o.

STK Praha, Osiková 2

Na této stanici skončí 4,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 5,0 % – stanice je na úrovni průměru.

Prohlídek denně
47
průměr dnů s provozem (1685)
Neúspěšných
4,9%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−1%
proti očekávání, 95% interval −5 až +3 %
Délka prohlídky
65min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

195. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 15. z 31 v kraji (Hlavní město Praha) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +3 %, ve druhé −6 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,0 4,0 6,0 8,0 10 1/2020 11/2020 9/2021 7/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 5,6 % Na této stanici: 5,0 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20265,0 %5,6 %
8/20265,7 %5,6 %
7/20265,0 %5,5 %
6/20266,1 %5,8 %
5/20266,5 %5,9 %
4/20264,8 %5,7 %
3/20266,4 %5,8 %
2/20266,8 %5,5 %
1/20265,3 %5,2 %
12/20254,7 %5,5 %
11/20256,0 %5,5 %
10/20256,7 %5,9 %
9/20256,4 %5,6 %
8/20255,6 %5,2 %
7/20253,8 %4,9 %
6/20254,6 %5,2 %
5/20254,5 %4,9 %
4/20253,9 %4,8 %
3/20255,0 %4,7 %
2/20254,9 %5,1 %
1/20256,4 %4,8 %
12/20246,9 %5,0 %
11/20244,3 %5,0 %
10/20242,5 %5,1 %
9/20243,1 %5,0 %
8/20244,0 %4,8 %
7/20243,5 %4,8 %
6/20244,8 %4,9 %
5/20244,9 %5,0 %
4/20243,8 %4,7 %
3/20244,5 %5,1 %
2/20246,0 %4,9 %
1/20243,4 %4,5 %
12/20234,2 %5,0 %
11/20232,4 %4,9 %
10/20234,1 %5,1 %
9/20235,3 %4,9 %
8/20233,0 %4,8 %
7/20233,5 %5,0 %
6/20233,6 %4,8 %
5/20235,3 %4,6 %
4/20235,5 %4,7 %
3/20234,5 %4,6 %
2/20236,0 %4,9 %
1/20234,8 %4,7 %
11/20224,7 %4,9 %
10/20223,6 %4,8 %
9/20225,3 %5,1 %
8/20224,1 %4,8 %
7/20224,8 %4,6 %
6/20224,3 %4,8 %
5/20223,3 %4,9 %
4/20223,3 %4,8 %
3/20224,8 %5,0 %
2/20225,8 %4,5 %
1/20226,5 %4,9 %
12/20216,7 %5,3 %
11/20215,3 %5,0 %
10/20216,8 %5,0 %
9/20216,4 %5,0 %
8/20215,4 %4,8 %
7/20216,1 %5,2 %
6/20213,9 %4,7 %
5/20214,5 %4,7 %
4/20213,1 %4,4 %
3/20216,2 %4,5 %
2/20217,7 %4,9 %
1/20215,6 %4,8 %
12/20207,7 %5,0 %
11/20205,2 %5,1 %
10/20205,9 %5,0 %
9/20204,8 %5,0 %
8/20204,1 %4,7 %
7/20206,4 %4,7 %
6/20204,2 %4,9 %
5/20204,7 %5,1 %
4/20204,8 %4,9 %
3/20204,2 %5,0 %
2/20203,2 %4,8 %
1/20203,7 %4,7 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 16 436 3,0 % 2,4 % +22 %
6–9 let 11 667 4,5 % 4,1 % +11 %
10–14 let 8 976 7,5 % 6,9 % +10 %
15 a více let 8 143 6,6 % 9,5 % −30 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 685 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Stav skel 3.2 15,8 Kabina a karoserie 6.2 13,8 Podvozek, rám a výfuk 6.1 13,3 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 10,5 Tabulky registrační značky 0.1 10,1 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 8,3 Osvětlení registrační značky 4.7 5,0 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 4,3

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 92 % Užitková, nákladní a autobusy 4 % Přívěsy a návěsy 1 % Motocykly, traktory a ostatní 3 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Osiková 2, 130 00 Praha
Okres
Hlavní město Praha
Provozovatel
STECH.ING. s.r.o. (IČO 26739356)
Telefon
605339922
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.