Stanice č. 3302 · KOMAT - STK s.r.o.
STK Dolní Třebonín, Dolní Třebonín 195
Na této stanici skončí 10,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,7 % – stanice je +30 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 54
- průměr dnů s provozem (1617)
- Neúspěšných
- 10,1%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +30%
- proti očekávání, 95% interval +27 až +33 %
- Délka prohlídky
- 57min
- pravidelná, osobní auto
98. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 8. z 32 v kraji (Jihočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +33 %, druhá +28 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 10,0 % | 8,0 % |
| 8/2026 | 9,4 % | 7,9 % |
| 7/2026 | 9,8 % | 7,7 % |
| 6/2026 | 9,3 % | 7,9 % |
| 5/2026 | 8,7 % | 7,7 % |
| 4/2026 | 7,2 % | 7,8 % |
| 3/2026 | 10,6 % | 8,1 % |
| 2/2026 | 9,7 % | 8,1 % |
| 1/2026 | 9,3 % | 7,9 % |
| 12/2025 | 8,9 % | 7,9 % |
| 11/2025 | 9,4 % | 8,0 % |
| 10/2025 | 9,3 % | 8,1 % |
| 9/2025 | 8,8 % | 8,2 % |
| 8/2025 | 8,6 % | 7,9 % |
| 7/2025 | 8,8 % | 7,5 % |
| 6/2025 | 9,7 % | 7,6 % |
| 5/2025 | 10,1 % | 7,6 % |
| 4/2025 | 9,1 % | 7,6 % |
| 3/2025 | 11,1 % | 7,6 % |
| 2/2025 | 10,3 % | 8,0 % |
| 1/2025 | 12,2 % | 7,9 % |
| 12/2024 | 11,5 % | 7,9 % |
| 11/2024 | 14,2 % | 7,9 % |
| 10/2024 | 14,2 % | 8,0 % |
| 9/2024 | 11,2 % | 8,0 % |
| 8/2024 | 11,2 % | 8,0 % |
| 7/2024 | 7,4 % | 7,6 % |
| 6/2024 | 8,9 % | 7,5 % |
| 5/2024 | 8,2 % | 7,7 % |
| 4/2024 | 9,1 % | 7,8 % |
| 3/2024 | 12,2 % | 8,1 % |
| 2/2024 | 10,8 % | 8,0 % |
| 1/2024 | 10,6 % | 7,8 % |
| 12/2023 | 11,0 % | 7,7 % |
| 11/2023 | 12,4 % | 7,9 % |
| 10/2023 | 12,0 % | 7,8 % |
| 9/2023 | 10,0 % | 7,9 % |
| 8/2023 | 10,2 % | 7,6 % |
| 7/2023 | 8,7 % | 7,7 % |
| 6/2023 | 9,1 % | 7,4 % |
| 5/2023 | 8,4 % | 7,5 % |
| 4/2023 | 9,4 % | 7,7 % |
| 3/2023 | 12,0 % | 7,7 % |
| 2/2023 | 10,2 % | 7,7 % |
| 1/2023 | 12,1 % | 7,7 % |
| 12/2022 | 10,8 % | 7,2 % |
| 11/2022 | 8,4 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 9,7 % | 7,8 % |
| 9/2022 | 9,3 % | 7,8 % |
| 8/2022 | 9,1 % | 7,5 % |
| 7/2022 | 9,9 % | 7,2 % |
| 6/2022 | 8,6 % | 7,4 % |
| 5/2022 | 8,9 % | 7,5 % |
| 4/2022 | 11,3 % | 7,5 % |
| 3/2022 | 11,0 % | 8,1 % |
| 2/2022 | 11,6 % | 7,8 % |
| 1/2022 | 11,2 % | 8,0 % |
| 12/2021 | 7,8 % | 7,8 % |
| 11/2021 | 9,4 % | 7,8 % |
| 10/2021 | 10,9 % | 7,8 % |
| 9/2021 | 10,8 % | 7,8 % |
| 8/2021 | 9,7 % | 7,7 % |
| 7/2021 | 9,1 % | 7,4 % |
| 6/2021 | 10,0 % | 7,6 % |
| 5/2021 | 10,5 % | 7,3 % |
| 4/2021 | 9,3 % | 7,7 % |
| 3/2021 | 10,7 % | 7,5 % |
| 2/2021 | 9,5 % | 7,6 % |
| 1/2021 | 9,7 % | 7,9 % |
| 12/2020 | 8,7 % | 7,5 % |
| 11/2020 | 9,6 % | 7,7 % |
| 10/2020 | 10,9 % | 7,8 % |
| 9/2020 | 11,7 % | 8,1 % |
| 8/2020 | 10,6 % | 7,8 % |
| 7/2020 | 11,8 % | 7,5 % |
| 6/2020 | 9,8 % | 7,3 % |
| 5/2020 | 10,3 % | 7,5 % |
| 4/2020 | 8,8 % | 7,6 % |
| 3/2020 | 10,3 % | 7,5 % |
| 2/2020 | 13,3 % | 7,7 % |
| 1/2020 | 11,7 % | 7,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 617 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Dolní Třebonín 195, 382 01 Dolní Třebonín
- Okres
- Český Krumlov
- Provozovatel
- KOMAT - STK s.r.o. (IČO 25153790)
- Telefon
- 380 743 853
- [email protected]; [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, M2, M3, N1, N2, S, Z, OT2, OT3, OT4, T, C, R, N3, O1, O2, O3, O4, OT1
Okolí
Další STK v okrese
- STK Kájov, Kájov 196 ≈ průměr
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- České Budějovice 17 min
- Český Krumlov 12 min
- Kaplice 17 min
- Velešín 9 min
- Křemže 17 min
- Srubec 17 min
- Litvínovice 16 min
- Kamenný Újezd 7 min
- Dobrá Voda u Českých Budějovic 17 min
- Včelná 10 min
- Boršov nad Vltavou 11 min
- Kájov 16 min
- Homole 15 min
- Roudné 13 min
- Staré Hodějovice 16 min
a dalších 37 obcí