Stanice č. 3410 · AUTO - O.K. s.r.o.

STK Cheb, Vrázova 2626/16

Na této stanici skončí 9,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 6,7 % – stanice je +43 % proti průměru.

Prohlídek denně
41
průměr dnů s provozem (1703)
Neúspěšných
9,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+43%
proti očekávání, 95% interval +39 až +48 %
Délka prohlídky
66min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

67. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 10 v kraji (Karlovarský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +68 %, ve druhé +20 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,1 % Na této stanici: 6,7 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,7 %7,1 %
8/20268,2 %6,7 %
7/20269,1 %6,8 %
6/20268,0 %6,5 %
5/20265,2 %6,8 %
4/20268,8 %7,0 %
3/20266,5 %7,0 %
2/20267,1 %6,5 %
1/20266,7 %6,9 %
12/20257,1 %6,7 %
11/20257,4 %6,6 %
10/20257,8 %7,0 %
9/20256,3 %6,7 %
8/20258,3 %6,6 %
7/20257,7 %6,6 %
6/20257,8 %6,5 %
5/20256,7 %6,8 %
4/20256,1 %6,4 %
3/20259,4 %6,8 %
2/20258,4 %6,6 %
1/20259,3 %6,8 %
12/202413,1 %6,3 %
11/202410,2 %6,5 %
10/202410,2 %6,8 %
9/202411,2 %7,0 %
8/20246,3 %6,6 %
7/20247,6 %6,4 %
6/20245,3 %6,7 %
5/20248,1 %7,0 %
4/20248,3 %6,9 %
3/202411,6 %7,0 %
2/20247,6 %6,7 %
1/20247,9 %6,6 %
12/20238,6 %6,3 %
11/20236,5 %6,7 %
10/20236,9 %6,6 %
9/20236,3 %6,7 %
8/202311,5 %6,4 %
7/20237,8 %6,3 %
6/202310,3 %6,5 %
5/20238,2 %6,6 %
4/20237,5 %6,4 %
3/20237,8 %6,3 %
2/20236,9 %6,7 %
1/20238,2 %6,8 %
11/20229,7 %6,6 %
10/202210,6 %6,7 %
9/202211,0 %6,7 %
8/202211,1 %6,4 %
7/20229,5 %6,3 %
6/202212,0 %6,5 %
5/202211,4 %6,3 %
4/202213,2 %6,7 %
3/20228,6 %6,6 %
2/202210,6 %6,5 %
1/202211,3 %6,7 %
11/202111,1 %6,7 %
10/202110,6 %6,5 %
9/202113,4 %6,7 %
8/202111,9 %6,7 %
7/20219,5 %6,5 %
6/20219,6 %6,6 %
5/202110,4 %6,7 %
4/202111,0 %6,7 %
3/20219,4 %6,7 %
2/202113,5 %6,7 %
1/202111,4 %6,5 %
11/202012,7 %6,8 %
10/202010,3 %6,9 %
9/202013,2 %6,8 %
8/202014,5 %6,7 %
7/20209,9 %6,6 %
6/202015,3 %6,7 %
5/202012,3 %7,0 %
4/202010,6 %6,7 %
3/202013,4 %6,8 %
2/202011,8 %6,7 %
1/202014,1 %6,8 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 8 294 3,0 % 3,1 % −5 %
6–9 let 10 324 5,5 % 4,8 % +14 %
10–14 let 12 179 10,7 % 7,4 % +45 %
15 a více let 14 430 15,3 % 9,4 % +62 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

5678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 703 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 24,3 Kabina a karoserie 6.2 20,5 Podvozek, rám a výfuk 6.1 17,1 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 15,1 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 9,9 Osvětlení registrační značky 4.7 6,4 Ostřikovače 3.5 3,7 Stav skel 3.2 3,1

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 85 % Užitková, nákladní a autobusy 5 % Přívěsy a návěsy 5 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Vrázova 2626/16, 350 02 Cheb
Okres
Cheb
Provozovatel
AUTO - O.K. s.r.o. (IČO 64356094)
Telefon
354 439 847
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 14 obcí