Stanice č. 3506 · AUTOPLUS II. CONTROL s.r.o.

STK Most, Budovatelů 624

Na této stanici skončí 7,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 6,4 % – stanice je +18 % proti průměru.

Prohlídek denně
41
průměr dnů s provozem (1756)
Neúspěšných
7,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+18%
proti očekávání, 95% interval +14 až +22 %
Délka prohlídky
58min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

131. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 12. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +29 %, ve druhé +4 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
2,5 5,0 7,5 10 13 15 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,1 % Na této stanici: 6,9 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,9 %7,1 %
8/20267,5 %6,7 %
7/202610,1 %6,4 %
6/20266,8 %6,7 %
5/20267,7 %6,5 %
4/20267,1 %6,6 %
3/20266,9 %6,7 %
2/20267,7 %6,6 %
1/20269,2 %6,6 %
12/20257,7 %6,4 %
11/202510,5 %6,7 %
10/20258,1 %6,8 %
9/20256,5 %6,9 %
8/20259,1 %6,8 %
7/20257,6 %6,8 %
6/20256,4 %6,7 %
5/20255,7 %6,6 %
4/20256,2 %6,7 %
3/20256,5 %6,5 %
2/20257,0 %6,3 %
1/20257,8 %6,3 %
12/20247,6 %6,1 %
11/20249,7 %6,7 %
10/20245,8 %6,6 %
9/20245,4 %6,5 %
8/20246,5 %6,4 %
7/20244,9 %6,2 %
6/20246,2 %6,3 %
5/20245,2 %6,6 %
4/20245,7 %6,5 %
3/20246,9 %6,8 %
2/20248,2 %6,6 %
1/20247,0 %6,3 %
12/20235,8 %6,5 %
11/20238,0 %6,4 %
10/20235,8 %6,6 %
9/20235,6 %6,4 %
8/20233,4 %6,4 %
7/20235,1 %6,7 %
6/20234,7 %6,5 %
5/20235,0 %6,4 %
4/20235,6 %6,2 %
3/20234,2 %5,9 %
2/20235,9 %6,0 %
1/20236,1 %6,1 %
12/20227,8 %5,8 %
11/20227,5 %6,4 %
10/20227,0 %6,1 %
9/20227,1 %6,2 %
8/20227,3 %6,1 %
7/20225,3 %6,1 %
6/20226,5 %6,1 %
5/20228,0 %6,2 %
4/20225,7 %6,2 %
3/20227,2 %6,3 %
2/20228,9 %6,2 %
1/202210,3 %6,0 %
12/20217,5 %6,2 %
11/20218,6 %6,1 %
10/20217,2 %6,4 %
9/20216,7 %6,1 %
8/20219,5 %6,4 %
7/20217,5 %6,4 %
6/20217,6 %6,3 %
5/20216,2 %6,3 %
4/20216,9 %6,4 %
3/20218,6 %6,0 %
2/202110,4 %6,4 %
1/202110,3 %6,6 %
12/202010,3 %6,4 %
11/20209,7 %6,6 %
10/20209,7 %6,8 %
9/202011,5 %6,6 %
8/20207,8 %6,6 %
7/20207,8 %6,6 %
6/202010,8 %6,6 %
5/202010,1 %6,7 %
4/202012,0 %6,5 %
3/202010,6 %6,3 %
2/20209,8 %6,5 %
1/20209,4 %6,5 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 10 298 2,6 % 2,8 % −9 %
6–9 let 10 410 4,9 % 4,7 % +5 %
10–14 let 11 230 9,6 % 7,5 % +29 %
15 a více let 14 102 11,6 % 9,6 % +22 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

67891011121314151617
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 756 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 35,7 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 19,7 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 17,4 Kabina a karoserie 6.2 12,9 Tabulky registrační značky 0.1 10,2 Mechanický stav řízení 2.1 8,2 Osvětlení registrační značky 4.7 7,7 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 7,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 87 % Užitková, nákladní a autobusy 6 % Přívěsy a návěsy 3 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Budovatelů 624, 434 01 Most
Okres
Most
Provozovatel
AUTOPLUS II. CONTROL s.r.o. (IČO 63144166)
Telefon
606 638 455
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 17 obcí