Stanice č. 3534 · ALL STK s.r.o.
STK Děčín, Folknářská, areál Armex Holding a.s., hala P
Na této stanici skončí 9,9 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,2 % – stanice je +38 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 28
- průměr dnů s provozem (1266)
- Neúspěšných
- 9,9%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +38%
- proti očekávání, 95% interval +32 až +43 %
- Délka prohlídky
- 77min
- pravidelná, osobní auto
80. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 6. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice polevila: v první polovině období +84 %, ve druhé +24 %. STK, které nejvíc polevily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 7,9 % | 7,8 % |
| 8/2026 | 10,0 % | 7,3 % |
| 7/2026 | 8,8 % | 7,2 % |
| 6/2026 | 8,3 % | 7,3 % |
| 5/2026 | 11,3 % | 7,3 % |
| 4/2026 | 10,3 % | 7,3 % |
| 3/2026 | 11,4 % | 7,8 % |
| 2/2026 | 9,3 % | 7,6 % |
| 1/2026 | 11,5 % | 7,5 % |
| 12/2025 | 12,5 % | 7,3 % |
| 11/2025 | 11,8 % | 7,4 % |
| 10/2025 | 8,7 % | 7,7 % |
| 9/2025 | 10,9 % | 7,5 % |
| 8/2025 | 9,6 % | 7,3 % |
| 7/2025 | 12,4 % | 7,3 % |
| 6/2025 | 9,4 % | 6,9 % |
| 5/2025 | 9,7 % | 6,9 % |
| 4/2025 | 10,7 % | 7,2 % |
| 3/2025 | 9,3 % | 7,0 % |
| 2/2025 | 10,0 % | 7,4 % |
| 1/2025 | 9,6 % | 7,4 % |
| 12/2024 | 12,0 % | 7,1 % |
| 11/2024 | 8,7 % | 7,2 % |
| 10/2024 | 13,4 % | 7,5 % |
| 9/2024 | 9,8 % | 7,6 % |
| 8/2024 | 5,5 % | 7,2 % |
| 7/2024 | 6,3 % | 7,3 % |
| 6/2024 | 7,6 % | 7,1 % |
| 5/2024 | 8,8 % | 7,2 % |
| 4/2024 | 7,8 % | 7,4 % |
| 3/2024 | 6,7 % | 7,5 % |
| 2/2024 | 9,4 % | 7,3 % |
| 1/2024 | 7,5 % | 7,0 % |
| 12/2023 | 5,8 % | 7,2 % |
| 11/2023 | 7,6 % | 7,3 % |
| 10/2023 | 5,2 % | 7,2 % |
| 9/2023 | 7,2 % | 7,3 % |
| 8/2023 | 7,2 % | 6,8 % |
| 7/2023 | 4,1 % | 6,8 % |
| 6/2023 | 6,7 % | 6,4 % |
| 5/2023 | 4,2 % | 6,6 % |
| 4/2023 | 8,0 % | 7,0 % |
| 3/2023 | 9,0 % | 6,4 % |
| 2/2023 | 11,7 % | 7,3 % |
| 1/2023 | 11,7 % | 7,0 % |
| 11/2022 | 9,3 % | 6,8 % |
| 10/2022 | 16,3 % | 7,2 % |
| 9/2022 | 15,1 % | 7,4 % |
| 8/2022 | 13,4 % | 6,7 % |
| 7/2022 | 13,0 % | 7,1 % |
| 6/2022 | 17,6 % | 6,9 % |
| 5/2022 | 13,9 % | 6,8 % |
| 4/2022 | 17,3 % | 7,2 % |
| 3/2022 | 15,1 % | 7,3 % |
| 2/2022 | 15,0 % | 7,5 % |
| 1/2022 | 13,0 % | 7,1 % |
| 11/2021 | 13,1 % | 7,1 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 266 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Folknářská, areál Armex Holding a.s., hala P, 405 02 Děčín
- Okres
- Děčín
- Provozovatel
- ALL STK s.r.o. (IČO 4666771)
- Telefon
- 607013013
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2, C, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Děčín 0 min
- Česká Kamenice 20 min
- Jílové 13 min
- Benešov nad Ploučnicí 13 min
- Velké Březno 18 min
- Povrly 15 min
- Malšovice 7 min
- Ludvíkovice 7 min
- Huntířov 12 min
- Markvartice 14 min
- Dobkovice 10 min
- Dolní Habartice 16 min
- Růžová 18 min
- Malé Březno 18 min
- Těchlovice 14 min
a dalších 11 obcí