Stanice č. 3619 · DEKRA CZ a.s.

STK Pardubice, Průmyslová 381

Na této stanici skončí 7,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je −4 % proti průměru.

Prohlídek denně
70
průměr dnů s provozem (1697)
Neúspěšných
7,3%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−4%
proti očekávání, 95% interval −6 až −1 %
Délka prohlídky
56min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

205. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 14. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −5 %, druhá −3 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
2,5 5,0 7,5 10 13 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,0 % Na této stanici: 6,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,5 %8,0 %
8/20267,2 %7,7 %
7/20267,1 %7,5 %
6/20267,5 %7,5 %
5/20267,2 %7,5 %
4/20267,3 %7,7 %
3/20266,8 %7,9 %
2/20269,1 %7,6 %
1/20267,4 %7,5 %
12/20257,9 %7,9 %
11/20258,1 %8,1 %
10/20256,6 %8,0 %
9/20257,3 %8,2 %
8/20257,1 %7,8 %
7/20257,1 %7,9 %
6/20259,1 %7,7 %
5/20256,7 %7,8 %
4/20258,1 %7,5 %
3/20259,5 %7,6 %
2/20259,4 %7,7 %
1/20258,8 %7,7 %
12/202411,3 %7,4 %
11/202410,2 %7,7 %
10/202410,5 %7,9 %
9/20249,1 %7,8 %
8/202410,1 %7,8 %
7/20248,2 %7,6 %
6/20245,2 %7,7 %
5/20246,3 %8,0 %
4/20247,4 %7,9 %
3/20245,5 %8,0 %
2/20247,2 %7,7 %
1/20247,6 %7,5 %
12/20235,7 %7,8 %
11/20237,0 %7,9 %
10/20236,6 %7,9 %
9/20236,8 %7,7 %
8/20236,4 %7,6 %
7/20237,5 %7,6 %
6/20234,3 %7,5 %
5/20236,6 %7,4 %
4/20236,5 %7,3 %
3/20236,8 %7,2 %
2/20235,8 %7,4 %
1/20236,7 %7,5 %
11/20226,2 %7,5 %
10/20227,1 %7,7 %
9/20226,4 %7,7 %
8/20228,4 %7,4 %
7/20227,2 %7,4 %
6/20225,9 %7,4 %
5/20226,4 %7,6 %
4/20226,8 %7,3 %
3/20228,6 %7,5 %
2/20228,6 %7,3 %
1/20228,6 %7,3 %
12/20218,4 %7,6 %
11/20216,5 %7,5 %
10/20216,4 %7,7 %
9/20217,7 %7,6 %
8/20216,2 %7,3 %
7/20216,5 %7,5 %
6/20215,9 %7,2 %
5/20214,7 %7,3 %
4/20215,3 %7,3 %
3/20217,6 %7,2 %
2/20218,0 %7,3 %
1/20216,8 %7,3 %
11/20206,1 %7,6 %
10/20208,4 %7,7 %
9/20206,3 %7,6 %
8/20208,2 %7,5 %
7/20207,3 %7,6 %
6/20207,6 %7,4 %
5/20208,1 %7,6 %
4/20207,0 %7,5 %
3/20207,6 %7,6 %
2/20208,8 %7,3 %
1/202010,1 %7,5 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 11 832 4,0 % 2,9 % +38 %
6–9 let 12 775 5,9 % 4,8 % +23 %
10–14 let 18 476 8,1 % 7,6 % +7 %
15 a více let 38 610 8,4 % 10,0 % −16 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 697 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →77,2 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 77,2 Kabina a karoserie 6.2 43,2 Podvozek, rám a výfuk 6.1 40,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 36,2 Mechanický stav řízení 2.1 22,4 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 21,2 Tabulky registrační značky 0.1 17,5 Nápravy 5.1 16,1

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 83 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Průmyslová 381, 533 01 Pardubice
Okres
Pardubice
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
466 670 165
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 47 obcí