Stanice č. 3739 · DAPAS, a.s.

STK Kroměříž, Hulínská 3221

Na této stanici skončí 10,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,3 % – stanice je +42 % proti průměru.

Prohlídek denně
33
průměr dnů s provozem (1664)
Neúspěšných
10,3%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+42%
proti očekávání, 95% interval +37 až +46 %
Délka prohlídky
62min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

70. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 2. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +85 %, ve druhé +8 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 25 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,6 % Na této stanici: 7,0 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20267,0 %7,6 %
8/20268,4 %7,6 %
7/20265,2 %7,4 %
6/20266,9 %7,4 %
5/20267,2 %7,7 %
4/20268,2 %7,6 %
3/20267,7 %7,8 %
2/20268,4 %7,9 %
1/20267,9 %7,6 %
12/20256,1 %7,4 %
11/20256,6 %7,6 %
10/20258,6 %8,0 %
9/20258,6 %7,6 %
8/20258,1 %7,6 %
7/202510,6 %7,5 %
6/20257,3 %7,5 %
5/20256,8 %7,2 %
4/20257,0 %7,2 %
3/20257,5 %7,1 %
2/20258,5 %7,5 %
1/20259,5 %7,4 %
12/202412,4 %7,1 %
11/202410,5 %7,3 %
10/20249,8 %7,4 %
9/20247,5 %7,4 %
8/20249,2 %7,2 %
7/20247,0 %7,2 %
6/20247,1 %7,0 %
5/20247,5 %7,4 %
4/20247,4 %7,5 %
3/20247,2 %7,7 %
2/20248,6 %7,6 %
1/20249,1 %7,2 %
12/202310,7 %7,3 %
11/20237,3 %7,1 %
10/20238,6 %7,3 %
9/20239,6 %7,7 %
8/20239,1 %7,4 %
7/20236,3 %7,1 %
6/20237,8 %7,1 %
5/20237,5 %6,8 %
4/20238,6 %6,9 %
3/20238,7 %6,6 %
2/20238,9 %7,3 %
1/202310,7 %6,8 %
11/202217,1 %7,0 %
10/202213,3 %7,2 %
9/202211,0 %7,3 %
8/202211,0 %6,8 %
7/202215,7 %7,2 %
6/202211,0 %7,0 %
5/20229,2 %7,0 %
4/202212,8 %7,0 %
3/202210,8 %7,0 %
2/202212,3 %7,1 %
1/202212,7 %6,9 %
11/202113,2 %7,0 %
10/202111,0 %7,0 %
9/202116,9 %7,2 %
8/202121,2 %7,3 %
7/202112,8 %6,9 %
6/202116,3 %7,0 %
5/202113,5 %7,1 %
4/202112,5 %7,2 %
3/202112,6 %7,1 %
2/202112,1 %7,1 %
1/202110,4 %6,8 %
11/202011,3 %6,7 %
10/202013,5 %7,2 %
9/202014,6 %7,3 %
8/202016,7 %7,1 %
7/202015,6 %7,2 %
6/202017,7 %7,4 %
5/202016,8 %7,6 %
4/202015,0 %7,3 %
3/202011,2 %7,3 %
2/202016,0 %7,1 %
1/202013,8 %7,1 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 6 999 2,6 % 3,0 % −14 %
6–9 let 8 220 5,2 % 4,8 % +9 %
10–14 let 10 074 11,0 % 7,5 % +47 %
15 a více let 16 975 15,6 % 10,1 % +54 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 664 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 24,4 Kabina a karoserie 6.2 21,5 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 17,1 Nápravy 5.1 14,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 10,3 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 8,9 Osvětlení registrační značky 4.7 8,8 Stav skel 3.2 5,6

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 83 % Užitková, nákladní a autobusy 6 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Hulínská 3221, 767 01 Kroměříž
Okres
Kroměříž
Provozovatel
DAPAS, a.s. (IČO 25341294)
Telefon
573 345 055
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 73 obcí