Stanice č. 3837 · STK Roman Kučera s.r.o.
STK Velké Albrechtice, Velké Albrechtice 309
Na této stanici skončí 6,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,7 % – stanice je −22 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 44
- průměr dnů s provozem (2040)
- Neúspěšných
- 6,1%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −22%
- proti očekávání, 95% interval −24 až −19 %
- Délka prohlídky
- 70min
- pravidelná, osobní auto
276. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 20. z 36 v kraji (Moravskoslezský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −24 %, druhá −21 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 6,6 % | 8,2 % |
| 8/2026 | 6,3 % | 7,8 % |
| 7/2026 | 7,2 % | 7,9 % |
| 6/2026 | 6,9 % | 7,8 % |
| 5/2026 | 5,6 % | 7,7 % |
| 4/2026 | 5,4 % | 8,0 % |
| 3/2026 | 6,7 % | 8,1 % |
| 2/2026 | 5,9 % | 8,2 % |
| 1/2026 | 5,8 % | 8,2 % |
| 12/2025 | 6,3 % | 7,8 % |
| 11/2025 | 8,5 % | 8,0 % |
| 10/2025 | 6,9 % | 8,0 % |
| 9/2025 | 5,4 % | 8,1 % |
| 8/2025 | 8,6 % | 8,0 % |
| 7/2025 | 6,7 % | 7,7 % |
| 6/2025 | 7,0 % | 7,7 % |
| 5/2025 | 7,4 % | 7,6 % |
| 4/2025 | 6,7 % | 7,6 % |
| 3/2025 | 6,4 % | 7,5 % |
| 2/2025 | 8,2 % | 8,0 % |
| 1/2025 | 6,4 % | 7,9 % |
| 12/2024 | 7,8 % | 7,8 % |
| 11/2024 | 9,7 % | 8,2 % |
| 10/2024 | 8,9 % | 8,0 % |
| 9/2024 | 6,1 % | 7,9 % |
| 8/2024 | 8,5 % | 7,8 % |
| 7/2024 | 6,9 % | 7,7 % |
| 6/2024 | 8,3 % | 7,8 % |
| 5/2024 | 6,2 % | 8,0 % |
| 4/2024 | 4,0 % | 7,8 % |
| 3/2024 | 4,2 % | 7,9 % |
| 2/2024 | 4,7 % | 8,1 % |
| 1/2024 | 3,7 % | 7,6 % |
| 12/2023 | 5,1 % | 7,9 % |
| 11/2023 | 3,8 % | 8,0 % |
| 10/2023 | 5,4 % | 8,0 % |
| 9/2023 | 5,3 % | 7,9 % |
| 8/2023 | 4,3 % | 7,8 % |
| 7/2023 | 6,2 % | 7,7 % |
| 6/2023 | 4,8 % | 7,5 % |
| 5/2023 | 4,7 % | 7,4 % |
| 4/2023 | 5,4 % | 7,3 % |
| 3/2023 | 4,1 % | 7,3 % |
| 2/2023 | 5,2 % | 7,8 % |
| 1/2023 | 6,4 % | 7,9 % |
| 11/2022 | 5,7 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 4,4 % | 7,8 % |
| 9/2022 | 4,3 % | 7,8 % |
| 8/2022 | 7,1 % | 7,3 % |
| 7/2022 | 7,9 % | 7,3 % |
| 6/2022 | 5,1 % | 7,5 % |
| 5/2022 | 5,7 % | 7,6 % |
| 4/2022 | 6,9 % | 7,5 % |
| 3/2022 | 7,9 % | 7,5 % |
| 2/2022 | 5,7 % | 7,6 % |
| 1/2022 | 5,3 % | 7,6 % |
| 12/2021 | 7,8 % | 7,8 % |
| 11/2021 | 5,8 % | 7,6 % |
| 10/2021 | 6,7 % | 7,8 % |
| 9/2021 | 6,9 % | 7,7 % |
| 8/2021 | 5,2 % | 7,7 % |
| 7/2021 | 5,6 % | 7,3 % |
| 6/2021 | 6,2 % | 7,3 % |
| 5/2021 | 6,2 % | 7,4 % |
| 4/2021 | 4,6 % | 7,4 % |
| 3/2021 | 4,4 % | 7,3 % |
| 2/2021 | 6,0 % | 7,6 % |
| 1/2021 | 4,1 % | 7,5 % |
| 11/2020 | 5,3 % | 7,6 % |
| 10/2020 | 6,7 % | 7,6 % |
| 9/2020 | 5,7 % | 7,7 % |
| 8/2020 | 4,1 % | 7,6 % |
| 7/2020 | 4,7 % | 7,5 % |
| 6/2020 | 5,8 % | 7,7 % |
| 5/2020 | 6,1 % | 7,7 % |
| 4/2020 | 6,6 % | 7,6 % |
| 3/2020 | 7,3 % | 7,6 % |
| 2/2020 | 5,3 % | 7,6 % |
| 1/2020 | 6,0 % | 7,6 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 2 040 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Velké Albrechtice 309, 742 91 Velké Albrechtice
- Okres
- Nový Jičín
- Provozovatel
- STK Roman Kučera s.r.o. (IČO 28594169)
- Telefon
- 558272444
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Studénka 14 min
- Bílovec 4 min
- Fulnek 17 min
- Klimkovice 11 min
- Suchdol nad Odrou 20 min
- Vřesina 18 min
- Jistebník 11 min
- Kunín 20 min
- Bartošovice 20 min
- Pustá Polom 19 min
- Velké Albrechtice 5 min
- Bravantice 6 min
- Hladké Životice 16 min
- Skřipov 18 min
- Pustějov 14 min
a dalších 14 obcí