Stanice č. 3841 · S.B.J. Motocentrum spol. s r.o.

STK Jablunkov, Návsí 976

Na této stanici skončí 8,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,8 % – stanice je +4 % proti průměru.

Prohlídek denně
32
průměr dnů s provozem (1967)
Neúspěšných
8,1%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+4%
proti očekávání, 95% interval 0 až +7 %
Délka prohlídky
74min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

172. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 11. z 36 v kraji (Moravskoslezský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +29 %, ve druhé −15 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 9/2022 8/2023 6/2024 4/2025 2/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,3 % Na této stanici: 6,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,4 %8,3 %
8/202612,2 %8,2 %
7/20267,3 %8,5 %
6/20268,9 %8,5 %
5/20265,6 %8,2 %
4/20267,1 %8,2 %
3/20266,0 %8,0 %
2/20264,7 %8,2 %
1/20265,4 %8,2 %
12/20254,4 %7,8 %
11/20255,9 %8,3 %
10/20259,1 %8,3 %
9/20256,8 %8,2 %
8/20258,3 %8,1 %
7/20256,3 %8,0 %
6/20257,4 %8,0 %
5/20256,1 %8,1 %
4/20256,2 %7,8 %
3/20256,8 %7,9 %
2/20255,6 %7,6 %
1/20254,3 %7,9 %
12/202410,2 %7,9 %
11/20248,9 %7,9 %
10/20247,3 %7,8 %
9/20246,6 %7,9 %
8/20246,5 %7,9 %
7/20246,8 %8,0 %
6/20247,3 %8,0 %
5/20246,6 %7,8 %
4/20245,4 %7,8 %
3/20247,8 %7,8 %
2/20246,8 %8,0 %
1/20246,8 %7,8 %
12/20236,1 %7,2 %
11/20235,1 %7,8 %
10/20235,9 %7,8 %
9/20237,5 %8,0 %
8/20236,4 %7,8 %
7/20236,7 %7,6 %
6/20236,1 %7,8 %
5/20235,4 %7,5 %
4/20236,7 %7,5 %
3/20237,6 %7,5 %
2/20236,0 %7,6 %
1/20237,6 %7,6 %
11/20226,0 %7,8 %
10/20228,1 %7,5 %
9/20229,3 %7,5 %
8/20226,9 %7,5 %
7/20226,6 %7,3 %
6/20229,0 %7,5 %
5/20228,1 %7,5 %
4/20227,8 %7,6 %
3/202210,1 %7,4 %
2/20228,7 %7,7 %
1/20229,1 %7,8 %
11/20218,8 %7,7 %
10/20218,4 %7,6 %
9/202111,5 %8,0 %
8/20219,8 %7,7 %
7/20219,7 %7,6 %
6/202110,6 %7,7 %
5/20218,7 %7,6 %
4/20219,3 %7,5 %
3/20219,7 %7,4 %
2/202110,4 %7,5 %
1/202111,2 %7,4 %
11/202012,4 %7,5 %
10/202014,2 %7,5 %
9/202010,4 %7,5 %
8/202012,6 %7,6 %
7/20208,5 %7,1 %
6/202014,2 %7,5 %
5/202014,0 %7,5 %
4/202015,7 %7,5 %
3/202011,2 %7,5 %
2/202015,7 %7,5 %
1/202016,7 %7,5 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 926 2,3 % 3,3 % −32 %
6–9 let 8 135 5,0 % 4,9 % ≈ průměr
10–14 let 12 937 8,1 % 7,6 % +7 %
15 a více let 23 605 10,4 % 9,8 % +5 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

56789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 967 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 38,5 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 29,9 Podvozek, rám a výfuk 6.1 29,5 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 29,2 Kabina a karoserie 6.2 25,4 Stírače 3.4 14,3 Osvětlení registrační značky 4.7 12,1 Stav skel 3.2 9,3

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 80 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 6 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Návsí 976, 739 92 Jablunkov
Okres
Frýdek-Místek
Provozovatel
S.B.J. Motocentrum spol. s r.o. (IČO 25880292)
Telefon
558 340 985
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.