Spolehlivost podle STK · 197 prohlídek · Osobní dodávky a mikrobusy · Španělsko
Seat Inca
Při pravidelné technické kontrole má Seat Inca vážnou nebo nebezpečnou závadu v 13,2 % případů. Auta na STK jsou v průměru 21,9 roku stará; proti všem osobním autům stejného stáří je to +24 % proti průměru.
- Neúspěšných prohlídek
- 13,2%
- závada B nebo C
- Proti průměru
- +24%
- auta stejného stáří
- Průměrné stáří
- 21,9let
- při prohlídce
- Prohlídek v datech
- 197
- pravidelné, osobní
Podle stáří
Kolik aut neprojde v jakém věku
První pravidelná kontrola je ve 4 letech, pak každé 2 roky. Zobrazujeme jen věk s aspoň 60 prohlídkami.
Palivo
Inca na benzín, naftu, nebo plyn
Palivo podle měření emisí každého vozu, srovnání s auty stejného stáří. Hybridy se počítají k benzínu.
Závady
Na co se u Inca na STK nejčastěji přijde
Výskyt závad (všech stupňů) na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = všechna osobní auta.
Kódy podle přílohy vyhlášky č. 211/2018 Sb.; popisky na úrovni skupin položek kontroly.
Nájezd
Kolik Inca obvykle najede
Stav tachometru při poslední prohlídce každého vozu v datech. Polovina aut daného stáří má najeto méně než medián, čtvrtina méně než dolní kvartil.
- Seat Inca
- Všechna auta
Tabulka hodnot
| Stáří | Seat Inca | Všechna auta |
|---|---|---|
| 18 let | 174 900 km | 225 900 km |
| 19 let | 178 200 km | 226 200 km |
| 20 let | 184 300 km | 229 400 km |
| 21 let | 181 700 km | 227 600 km |
| 22 let | 168 700 km | 227 100 km |
| 23 let | 202 900 km | 225 400 km |
| 24 let | 191 600 km | 223 500 km |
| 25 let | 211 900 km | 218 400 km |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), poslední prohlídka každého vozu
Kupujete Seat Inca? Prověřte konkrétní auto.
Statistika modelu neřekne nic o jednom voze. Zadejte VIN: ukážeme prohlídky STK z našich dat, plnou historii (servis, nehody, zahraničí, leasing, krádeže) nabízí placená prověrka.
Plná prověrka na carVerticalSeat
Další modely Seat
- Seat Leon −12 % proti průměru
- Seat Ibiza −7 % proti průměru
- Seat Alhambra +7 % proti průměru
- Seat Altea −11 % proti průměru
- Seat Toledo −4 % proti průměru
- Seat Cordoba na úrovni průměru
- Seat Ateca −23 % proti průměru
- Seat Arona na úrovni průměru
- Seat Exeo −30 % proti průměru
- Seat Arosa −11 % proti průměru
- Seat Tarraco na úrovni průměru
- Seat Mii −9 % proti průměru