Stanice č. 3304 · STK Sezimovo Ústí spol. s r.o.

STK Sezimovo Ústí, Pod Kovosvitem 1135

Na této stanici skončí 9,7 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,7 % – stanice je +26 % proti průměru.

Prohlídek denně
55
průměr dnů s provozem (1704)
Neúspěšných
9,7%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+26%
proti očekávání, 95% interval +23 až +29 %
Délka prohlídky
44min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

113. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 9. z 32 v kraji (Jihočeský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +24 %, druhá +28 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,0 % Na této stanici: 7,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20267,4 %8,0 %
8/20267,7 %7,7 %
7/20268,0 %7,7 %
6/20268,9 %7,6 %
5/20267,8 %8,0 %
4/20269,6 %7,9 %
3/20269,0 %8,3 %
2/20268,1 %8,0 %
1/20267,8 %8,5 %
12/20257,0 %7,7 %
11/202511,2 %8,0 %
10/20259,3 %8,1 %
9/20259,7 %7,9 %
8/20259,7 %7,6 %
7/20259,9 %7,7 %
6/20258,9 %7,3 %
5/202512,1 %8,0 %
4/202512,0 %7,6 %
3/20259,5 %7,8 %
2/202511,4 %8,0 %
1/202513,4 %8,1 %
12/202412,7 %7,7 %
11/202415,4 %8,1 %
10/202417,5 %7,9 %
9/202414,3 %8,0 %
8/202411,5 %7,7 %
7/202410,6 %7,7 %
6/20248,2 %7,5 %
5/202411,9 %7,9 %
4/202411,9 %7,8 %
3/20249,8 %8,0 %
2/20248,7 %7,7 %
1/202411,0 %7,9 %
12/20237,1 %7,9 %
11/202310,3 %7,7 %
10/20239,3 %7,7 %
9/202310,9 %7,9 %
8/20238,7 %7,8 %
7/20239,4 %7,6 %
6/20239,6 %7,6 %
5/20239,8 %7,5 %
4/20239,2 %7,4 %
3/202311,2 %7,5 %
2/20236,9 %7,9 %
1/202310,0 %8,0 %
12/20226,7 %7,7 %
11/20229,5 %8,0 %
10/20227,8 %7,8 %
9/20229,1 %7,8 %
8/202210,8 %7,9 %
7/20226,8 %7,6 %
6/20227,5 %7,2 %
5/20229,3 %7,6 %
4/20229,7 %7,4 %
3/202210,4 %7,4 %
2/202211,5 %7,8 %
1/202212,2 %7,9 %
12/20218,8 %7,8 %
11/202110,3 %7,5 %
10/202110,6 %7,6 %
9/20218,7 %7,7 %
8/20218,7 %7,7 %
7/20218,7 %7,4 %
6/20217,9 %7,1 %
5/20215,9 %7,4 %
4/20217,4 %7,2 %
3/20217,5 %7,8 %
2/202111,5 %7,6 %
1/202110,3 %7,8 %
11/202010,7 %7,8 %
10/202016,3 %7,6 %
9/202011,9 %7,6 %
8/202010,0 %7,6 %
7/20209,3 %7,4 %
6/20209,2 %7,2 %
5/20209,2 %7,3 %
4/20207,1 %7,4 %
3/20207,3 %7,3 %
2/202010,4 %7,5 %
1/20208,5 %7,3 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 12 317 4,0 % 4,4 % −9 %
6–9 let 12 491 6,7 % 6,5 % +3 %
10–14 let 14 224 9,7 % 8,3 % +17 %
15 a více let 28 971 13,5 % 9,3 % +44 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

6789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 704 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 29,1 Kabina a karoserie 6.2 23,2 Podvozek, rám a výfuk 6.1 14,9 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 6,7 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 5,2 Výfukové emise 8.2 3,8 Mechanický stav řízení 2.1 3,7 Osvětlení registrační značky 4.7 2,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 58 % Užitková, nákladní a autobusy 21 % Přívěsy a návěsy 12 % Motocykly, traktory a ostatní 9 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Pod Kovosvitem 1135, 391 02 Sezimovo Ústí
Okres
Tábor
Provozovatel
STK Sezimovo Ústí spol. s r.o. (IČO 63907011)
Telefon
381 291 277
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí, ADR

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 42 obcí