Stanice č. 3323 · PETA servis, spol. s r.o.
STK Soběslav, Nová 514/II
Na této stanici skončí 7,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,9 % – stanice je −18 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 52
- průměr dnů s provozem (1694)
- Neúspěšných
- 7,3%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −18%
- proti očekávání, 95% interval −20 až −16 %
- Délka prohlídky
- 51min
- pravidelná, osobní auto
265. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 25. z 32 v kraji (Jihočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období −31 %, ve druhé −7 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 8,3 % | 9,1 % |
| 8/2026 | 7,8 % | 9,0 % |
| 7/2026 | 5,8 % | 9,2 % |
| 6/2026 | 8,8 % | 9,0 % |
| 5/2026 | 8,4 % | 9,0 % |
| 4/2026 | 7,2 % | 8,9 % |
| 3/2026 | 9,7 % | 9,1 % |
| 2/2026 | 8,1 % | 9,2 % |
| 1/2026 | 7,8 % | 9,2 % |
| 12/2025 | 7,1 % | 9,2 % |
| 11/2025 | 8,9 % | 9,1 % |
| 10/2025 | 7,6 % | 9,2 % |
| 9/2025 | 7,5 % | 9,1 % |
| 8/2025 | 8,9 % | 9,2 % |
| 7/2025 | 9,9 % | 8,8 % |
| 6/2025 | 8,9 % | 9,0 % |
| 5/2025 | 10,6 % | 9,2 % |
| 4/2025 | 9,5 % | 9,2 % |
| 3/2025 | 11,1 % | 9,2 % |
| 2/2025 | 11,1 % | 9,4 % |
| 1/2025 | 8,8 % | 9,2 % |
| 12/2024 | 11,3 % | 9,3 % |
| 11/2024 | 10,9 % | 9,1 % |
| 10/2024 | 12,9 % | 9,5 % |
| 9/2024 | 11,3 % | 9,2 % |
| 8/2024 | 7,0 % | 9,0 % |
| 7/2024 | 7,7 % | 9,1 % |
| 6/2024 | 10,8 % | 9,3 % |
| 5/2024 | 8,1 % | 8,9 % |
| 4/2024 | 7,1 % | 9,1 % |
| 3/2024 | 6,6 % | 9,2 % |
| 2/2024 | 5,6 % | 9,1 % |
| 1/2024 | 6,2 % | 9,2 % |
| 12/2023 | 9,3 % | 9,0 % |
| 11/2023 | 7,7 % | 8,9 % |
| 10/2023 | 8,3 % | 9,0 % |
| 9/2023 | 7,2 % | 9,1 % |
| 8/2023 | 7,4 % | 8,8 % |
| 7/2023 | 5,8 % | 8,8 % |
| 6/2023 | 5,8 % | 8,6 % |
| 5/2023 | 4,7 % | 8,6 % |
| 4/2023 | 7,3 % | 8,9 % |
| 3/2023 | 6,6 % | 8,6 % |
| 2/2023 | 6,4 % | 8,9 % |
| 1/2023 | 7,5 % | 8,8 % |
| 12/2022 | 7,6 % | 8,8 % |
| 11/2022 | 7,2 % | 8,8 % |
| 10/2022 | 6,2 % | 9,0 % |
| 9/2022 | 5,7 % | 9,0 % |
| 8/2022 | 5,8 % | 8,7 % |
| 7/2022 | 6,4 % | 8,8 % |
| 6/2022 | 7,7 % | 8,5 % |
| 5/2022 | 6,3 % | 8,7 % |
| 4/2022 | 5,3 % | 8,7 % |
| 3/2022 | 6,2 % | 8,7 % |
| 2/2022 | 7,9 % | 8,9 % |
| 1/2022 | 6,1 % | 8,9 % |
| 12/2021 | 5,6 % | 9,2 % |
| 11/2021 | 5,2 % | 8,9 % |
| 10/2021 | 5,2 % | 8,8 % |
| 9/2021 | 6,0 % | 8,9 % |
| 8/2021 | 5,6 % | 8,6 % |
| 7/2021 | 4,6 % | 8,5 % |
| 6/2021 | 5,7 % | 8,5 % |
| 5/2021 | 5,3 % | 8,5 % |
| 4/2021 | 5,0 % | 8,4 % |
| 3/2021 | 6,6 % | 8,6 % |
| 2/2021 | 6,9 % | 8,7 % |
| 1/2021 | 5,1 % | 8,9 % |
| 12/2020 | 4,3 % | 8,9 % |
| 11/2020 | 6,6 % | 8,7 % |
| 10/2020 | 4,7 % | 8,9 % |
| 9/2020 | 6,7 % | 8,7 % |
| 8/2020 | 5,4 % | 8,6 % |
| 7/2020 | 5,8 % | 8,4 % |
| 6/2020 | 6,3 % | 8,8 % |
| 5/2020 | 5,4 % | 8,6 % |
| 4/2020 | 4,3 % | 8,5 % |
| 3/2020 | 6,6 % | 8,7 % |
| 2/2020 | 6,7 % | 8,6 % |
| 1/2020 | 8,1 % | 8,7 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 694 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Nová 514/II, 392 01 Soběslav
- Okres
- Tábor
- Provozovatel
- PETA servis, spol. s r.o. (IČO 43833390)
- Telefon
- 381 521 431
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Tábor 19 min
- Sezimovo Ústí 18 min
- Soběslav 4 min
- Veselí nad Lužnicí 8 min
- Planá nad Lužnicí 14 min
- Kardašova Řečice 14 min
- Lomnice nad Lužnicí 17 min
- Dolní Bukovsko 17 min
- Borek 20 min
- Ševětín 15 min
- Želeč 17 min
- Hosín 20 min
- Tučapy 12 min
- Košice 16 min
- Klenovice 7 min
a dalších 53 obcí