Stanice č. 3411 · STK Nepomucká s.r.o.
STK Plzeň, Nepomucká 487/119
Na této stanici skončí 5,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,3 % – stanice je −29 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 45
- průměr dnů s provozem (1678)
- Neúspěšných
- 5,2%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- −29%
- proti očekávání, 95% interval −32 až −26 %
- Délka prohlídky
- 52min
- pravidelná, osobní auto
303. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 21. z 24 v kraji (Plzeňský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Stanice přitvrdila: v první polovině období −32 %, ve druhé −26 %. STK, které nejvíc přitvrdily
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 5,3 % | 8,0 % |
| 8/2026 | 6,4 % | 7,7 % |
| 7/2026 | 3,4 % | 8,0 % |
| 6/2026 | 5,8 % | 7,7 % |
| 5/2026 | 4,9 % | 8,1 % |
| 4/2026 | 4,9 % | 7,5 % |
| 3/2026 | 5,5 % | 7,9 % |
| 2/2026 | 6,0 % | 7,4 % |
| 1/2026 | 7,0 % | 7,5 % |
| 12/2025 | 6,0 % | 7,4 % |
| 11/2025 | 4,3 % | 7,6 % |
| 10/2025 | 5,8 % | 7,9 % |
| 9/2025 | 6,2 % | 7,7 % |
| 8/2025 | 5,7 % | 7,7 % |
| 7/2025 | 4,7 % | 7,7 % |
| 6/2025 | 4,3 % | 7,8 % |
| 5/2025 | 5,8 % | 7,4 % |
| 4/2025 | 6,2 % | 7,2 % |
| 3/2025 | 8,1 % | 7,3 % |
| 2/2025 | 6,9 % | 7,4 % |
| 1/2025 | 6,4 % | 7,4 % |
| 12/2024 | 8,9 % | 7,4 % |
| 11/2024 | 6,0 % | 7,7 % |
| 10/2024 | 4,5 % | 7,5 % |
| 9/2024 | 5,5 % | 7,4 % |
| 8/2024 | 5,3 % | 7,4 % |
| 7/2024 | 6,1 % | 7,4 % |
| 6/2024 | 6,1 % | 7,4 % |
| 5/2024 | 6,1 % | 7,6 % |
| 4/2024 | 7,5 % | 7,7 % |
| 3/2024 | 9,5 % | 7,5 % |
| 2/2024 | 10,0 % | 7,2 % |
| 1/2024 | 7,1 % | 7,2 % |
| 12/2023 | 6,3 % | 7,2 % |
| 11/2023 | 5,6 % | 7,4 % |
| 10/2023 | 2,8 % | 7,6 % |
| 9/2023 | 2,0 % | 7,5 % |
| 8/2023 | 2,5 % | 7,2 % |
| 7/2023 | 1,5 % | 7,2 % |
| 6/2023 | 2,3 % | 7,4 % |
| 5/2023 | 3,1 % | 7,2 % |
| 4/2023 | 4,4 % | 6,9 % |
| 3/2023 | 3,0 % | 6,7 % |
| 2/2023 | 4,3 % | 6,9 % |
| 1/2023 | 2,8 % | 7,1 % |
| 12/2022 | 4,1 % | 7,0 % |
| 11/2022 | 4,4 % | 7,3 % |
| 10/2022 | 5,6 % | 7,2 % |
| 9/2022 | 5,4 % | 7,3 % |
| 8/2022 | 5,2 % | 7,0 % |
| 7/2022 | 3,1 % | 6,9 % |
| 6/2022 | 4,6 % | 7,2 % |
| 5/2022 | 3,3 % | 7,3 % |
| 4/2022 | 4,6 % | 7,0 % |
| 3/2022 | 3,7 % | 7,0 % |
| 2/2022 | 6,0 % | 7,0 % |
| 1/2022 | 3,9 % | 7,0 % |
| 12/2021 | 6,5 % | 7,5 % |
| 11/2021 | 5,9 % | 7,4 % |
| 10/2021 | 4,2 % | 7,2 % |
| 9/2021 | 4,1 % | 7,4 % |
| 8/2021 | 4,4 % | 7,1 % |
| 7/2021 | 5,2 % | 7,1 % |
| 6/2021 | 3,9 % | 6,9 % |
| 5/2021 | 4,1 % | 6,9 % |
| 4/2021 | 4,8 % | 7,1 % |
| 3/2021 | 3,6 % | 6,3 % |
| 2/2021 | 4,7 % | 6,8 % |
| 1/2021 | 6,8 % | 6,8 % |
| 11/2020 | 3,7 % | 6,8 % |
| 10/2020 | 4,8 % | 7,0 % |
| 9/2020 | 4,5 % | 6,9 % |
| 8/2020 | 3,0 % | 6,9 % |
| 7/2020 | 3,8 % | 6,9 % |
| 6/2020 | 5,1 % | 7,0 % |
| 5/2020 | 5,7 % | 7,4 % |
| 4/2020 | 5,8 % | 6,8 % |
| 3/2020 | 7,9 % | 7,0 % |
| 2/2020 | 9,9 % | 6,7 % |
| 1/2020 | 10,4 % | 6,7 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 678 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Nepomucká 487/119, 326 00 Plzeň
- Okres
- Plzeň-město
- Provozovatel
- STK Nepomucká s.r.o. (IČO 25237217)
- Telefon
- 377 248 811
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Plzeň 6 min
- Rokycany 14 min
- Nýřany 20 min
- Přeštice 19 min
- Dobřany 15 min
- Starý Plzenec 10 min
- Třemošná 20 min
- Vejprnice 17 min
- Zruč-Senec 19 min
- Tlučná 20 min
- Zbůch 19 min
- Šťáhlavy 15 min
- Líně 15 min
- Chlumčany 16 min
- Štěnovice 11 min
a dalších 43 obcí