Stanice č. 3624 · DEKRA CZ a.s.

STK Dvůr Králové nad Labem, Nedbalova 573

Na této stanici skončí 10,4 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,2 % – stanice je +27 % proti průměru.

Prohlídek denně
26
průměr dnů s provozem (1683)
Neúspěšných
10,4%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+27%
proti očekávání, 95% interval +23 až +32 %
Délka prohlídky
56min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

109. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 15. z 25 v kraji (Královéhradecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +44 %, ve druhé +13 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,9 % Na této stanici: 8,9 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20268,9 %8,9 %
8/20267,2 %8,5 %
7/20269,0 %8,4 %
6/20269,7 %8,2 %
5/20267,7 %8,4 %
4/20267,5 %8,6 %
3/20269,5 %8,5 %
2/20266,8 %8,4 %
1/20269,8 %8,5 %
12/202510,5 %8,5 %
11/20258,0 %8,7 %
10/202510,3 %8,6 %
9/202511,7 %8,4 %
8/20258,5 %8,6 %
7/202510,1 %8,3 %
6/20257,5 %8,4 %
5/20257,2 %8,3 %
4/20258,3 %8,2 %
3/202510,3 %8,5 %
2/20259,4 %8,4 %
1/202513,3 %8,5 %
12/202411,4 %8,4 %
11/20248,6 %8,4 %
10/20248,9 %8,5 %
9/202413,8 %8,7 %
8/202410,4 %8,1 %
7/20247,7 %8,1 %
6/20247,8 %8,3 %
5/20249,8 %8,4 %
4/20249,4 %8,3 %
3/202410,5 %8,6 %
2/202412,0 %8,3 %
1/202413,5 %8,3 %
12/20238,5 %8,4 %
11/20239,9 %8,3 %
10/20239,2 %8,4 %
9/20237,7 %8,2 %
8/202311,6 %8,3 %
7/202311,3 %7,9 %
6/20239,2 %8,0 %
5/20238,8 %7,9 %
4/20237,6 %7,7 %
3/20239,5 %8,3 %
2/20239,9 %8,1 %
1/202313,7 %8,1 %
12/202210,6 %8,2 %
11/20229,1 %7,9 %
10/202212,1 %8,2 %
9/20227,8 %8,1 %
8/202210,9 %7,9 %
7/20229,7 %7,9 %
6/202210,0 %7,6 %
5/20229,9 %7,8 %
4/20229,9 %8,1 %
3/202212,4 %8,0 %
2/202212,9 %8,0 %
1/202210,1 %8,0 %
12/20217,7 %8,0 %
11/202110,8 %8,2 %
10/202111,6 %8,2 %
9/202114,3 %8,0 %
8/202110,3 %7,8 %
7/202110,6 %7,9 %
6/20219,9 %7,7 %
5/202110,5 %7,7 %
4/202110,7 %7,8 %
3/202110,4 %7,6 %
2/202111,9 %7,9 %
1/202112,0 %8,0 %
11/202012,2 %7,8 %
10/202015,3 %7,6 %
9/202010,9 %8,0 %
8/202012,9 %7,8 %
7/202013,9 %7,8 %
6/202011,5 %7,8 %
5/202014,6 %7,8 %
4/202013,3 %7,8 %
3/202015,4 %7,7 %
2/202015,7 %7,9 %
1/202016,5 %8,1 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 3 083 4,0 % 3,5 % +15 %
6–9 let 4 023 6,2 % 5,2 % +18 %
10–14 let 6 708 10,1 % 7,8 % +29 %
15 a více let 16 730 12,7 % 9,9 % +29 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

56789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 683 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →76,0 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 76,0 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 44,3 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 20,3 Kabina a karoserie 6.2 20,1 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 8,9 Nápravy 5.1 7,6 Osvětlení registrační značky 4.7 5,0 Účinnost parkovací brzdy 1.4 2,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 79 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 7 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Nedbalova 573, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
Okres
Trutnov
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
499622506
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 21 obcí