Stanice č. 3635 · DEKRA CZ a.s.

STK Vrchlabí, Na bělidle 1652

Na této stanici skončí 9,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,0 % – stanice je +15 % proti průměru.

Prohlídek denně
49
průměr dnů s provozem (1683)
Neúspěšných
9,2%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+15%
proti očekávání, 95% interval +12 až +18 %
Délka prohlídky
60min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

142. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 18. z 25 v kraji (Královéhradecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +44 %, ve druhé −9 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,7 % Na této stanici: 5,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20265,5 %8,7 %
8/20265,9 %8,3 %
7/20268,3 %8,3 %
6/20267,0 %8,2 %
5/20265,9 %8,5 %
4/20265,3 %8,6 %
3/20266,4 %8,5 %
2/20267,0 %8,5 %
1/20265,8 %8,2 %
12/20256,0 %8,6 %
11/20257,8 %8,4 %
10/20256,7 %8,6 %
9/20258,2 %8,6 %
8/20257,1 %8,0 %
7/20258,6 %8,1 %
6/20258,2 %8,2 %
5/20256,6 %8,0 %
4/20256,4 %8,0 %
3/20257,5 %8,0 %
2/20259,2 %8,4 %
1/20258,8 %8,2 %
12/20247,4 %8,4 %
11/202410,9 %8,4 %
10/20249,3 %8,5 %
9/20247,8 %8,2 %
8/20249,1 %7,8 %
7/20246,9 %7,9 %
6/20249,0 %8,0 %
5/20248,6 %8,2 %
4/20248,0 %8,2 %
3/20248,1 %8,0 %
2/20245,0 %8,1 %
1/20248,0 %7,9 %
12/20239,9 %7,9 %
11/20237,4 %8,0 %
10/20237,8 %8,2 %
9/20239,4 %8,2 %
8/20237,4 %7,6 %
7/20237,5 %7,9 %
6/20237,0 %7,7 %
5/20236,4 %7,5 %
4/20236,8 %7,4 %
3/20238,2 %7,7 %
2/20236,1 %7,6 %
1/20237,2 %7,5 %
11/202210,0 %8,1 %
10/202211,0 %8,0 %
9/202210,2 %8,0 %
8/202211,2 %7,7 %
7/202211,1 %7,7 %
6/202210,1 %7,8 %
5/202212,6 %7,9 %
4/20229,0 %7,7 %
3/202210,6 %7,9 %
2/202213,0 %7,8 %
1/202213,7 %7,7 %
12/202110,0 %8,0 %
11/202110,4 %7,8 %
10/202112,5 %7,9 %
9/202110,9 %8,0 %
8/202112,5 %7,8 %
7/202113,4 %7,9 %
6/202111,7 %7,7 %
5/20219,6 %7,3 %
4/20217,5 %7,5 %
3/20219,4 %7,6 %
2/202111,4 %7,4 %
1/202113,7 %7,3 %
11/202013,9 %7,8 %
10/202013,2 %8,0 %
9/202012,6 %7,8 %
8/202011,4 %7,6 %
7/202012,7 %7,7 %
6/202012,2 %7,6 %
5/202013,5 %7,7 %
4/202012,4 %7,6 %
3/202015,9 %7,7 %
2/202013,2 %7,9 %
1/202011,1 %7,4 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 6 055 4,1 % 3,2 % +26 %
6–9 let 8 518 6,2 % 4,9 % +27 %
10–14 let 13 860 10,0 % 7,5 % +34 %
15 a více let 34 539 10,5 % 9,8 % +7 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 683 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 31,1 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 28,7 Podvozek, rám a výfuk 6.1 28,5 Kabina a karoserie 6.2 26,8 Osvětlení registrační značky 4.7 9,7 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 8,7 Stav skel 3.2 5,3 Mechanický stav řízení 2.1 4,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 79 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 6 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Na bělidle 1652, 543 01 Vrchlabí
Okres
Trutnov
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
734 577 691
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T, C, Z, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 13 obcí