Stanice č. 3738 · Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
STK Valašské Klobouky, Brumovská 456
Na této stanici skončí 10,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,6 % – stanice je +19 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 5
- průměr dnů s provozem (1640)
- Neúspěšných
- 10,3%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +19%
- proti očekávání, 95% interval +10 až +28 %
129. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 5. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +24 %, druhá +15 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 8,7 % | 9,3 % |
| 8/2026 | 12,8 % | 9,8 % |
| 7/2026 | 14,3 % | 10,1 % |
| 6/2026 | 9,7 % | 8,6 % |
| 5/2026 | 12,4 % | 9,6 % |
| 4/2026 | 11,8 % | 9,8 % |
| 3/2026 | 13,0 % | 8,9 % |
| 2/2026 | 11,7 % | 9,3 % |
| 1/2026 | 11,1 % | 9,2 % |
| 12/2025 | 7,5 % | 8,2 % |
| 11/2025 | 8,1 % | 8,6 % |
| 10/2025 | 12,3 % | 8,9 % |
| 9/2025 | 18,2 % | 9,5 % |
| 8/2025 | 2,7 % | 9,9 % |
| 7/2025 | 15,0 % | 9,6 % |
| 6/2025 | 7,2 % | 9,4 % |
| 5/2025 | 12,1 % | 9,2 % |
| 4/2025 | 9,2 % | 9,7 % |
| 3/2025 | 11,5 % | 8,7 % |
| 2/2025 | 14,9 % | 10,1 % |
| 1/2025 | 10,1 % | 8,4 % |
| 12/2024 | 10,7 % | 7,8 % |
| 11/2024 | 13,3 % | 8,3 % |
| 10/2024 | 6,8 % | 8,6 % |
| 9/2024 | 14,9 % | 8,5 % |
| 8/2024 | 7,7 % | 9,3 % |
| 7/2024 | 8,3 % | 9,6 % |
| 6/2024 | 11,5 % | 8,9 % |
| 5/2024 | 8,2 % | 8,9 % |
| 4/2024 | 8,3 % | 8,7 % |
| 3/2024 | 6,0 % | 7,8 % |
| 2/2024 | 15,1 % | 9,5 % |
| 1/2024 | 6,7 % | 8,5 % |
| 12/2023 | 3,4 % | 7,9 % |
| 11/2023 | 5,6 % | 8,5 % |
| 10/2023 | 8,7 % | 8,6 % |
| 9/2023 | 11,8 % | 8,5 % |
| 8/2023 | 16,4 % | 9,1 % |
| 7/2023 | 6,5 % | 9,1 % |
| 6/2023 | 6,9 % | 8,2 % |
| 5/2023 | 7,0 % | 9,0 % |
| 4/2023 | 4,8 % | 8,7 % |
| 3/2023 | 8,3 % | 7,8 % |
| 2/2023 | 14,3 % | 9,7 % |
| 1/2023 | 5,3 % | 8,9 % |
| 12/2022 | 12,5 % | 9,1 % |
| 11/2022 | 8,5 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 11,3 % | 8,0 % |
| 9/2022 | 8,8 % | 8,4 % |
| 8/2022 | 8,8 % | 8,5 % |
| 7/2022 | 9,2 % | 9,0 % |
| 6/2022 | 4,7 % | 7,7 % |
| 5/2022 | 8,3 % | 8,0 % |
| 4/2022 | 11,2 % | 8,0 % |
| 3/2022 | 4,5 % | 8,4 % |
| 2/2022 | 11,8 % | 8,0 % |
| 1/2022 | 16,5 % | 8,4 % |
| 12/2021 | 7,5 % | 7,5 % |
| 11/2021 | 9,1 % | 7,2 % |
| 10/2021 | 11,3 % | 8,4 % |
| 9/2021 | 8,8 % | 9,2 % |
| 8/2021 | 12,8 % | 8,3 % |
| 7/2021 | 10,6 % | 7,8 % |
| 6/2021 | 7,9 % | 8,4 % |
| 5/2021 | 11,1 % | 7,6 % |
| 4/2021 | 4,5 % | 8,4 % |
| 3/2021 | 15,8 % | 8,7 % |
| 2/2021 | 9,2 % | 8,9 % |
| 1/2021 | 5,6 % | 8,0 % |
| 12/2020 | 2,3 % | 7,8 % |
| 11/2020 | 12,6 % | 8,7 % |
| 10/2020 | 15,8 % | 9,1 % |
| 9/2020 | 14,6 % | 8,5 % |
| 8/2020 | 9,1 % | 8,5 % |
| 7/2020 | 8,5 % | 8,1 % |
| 6/2020 | 17,1 % | 9,1 % |
| 5/2020 | 9,2 % | 8,7 % |
| 4/2020 | 14,9 % | 7,6 % |
| 3/2020 | 7,8 % | 7,6 % |
| 2/2020 | 15,4 % | 8,0 % |
| 1/2020 | 14,6 % | 8,2 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 640 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Brumovská 456, 766 01 Valašské Klobouky
- Okres
- Zlín
- Provozovatel
- Střední odborné učiliště Valašské Klobouky (IČO 54771)
- Telefon
- 577 006 460
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Slavičín 18 min
- Brumov-Bylnice 10 min
- Valašské Klobouky 2 min
- Štítná nad Vláří-Popov 12 min
- Lidečko 12 min
- Vlachovice 9 min
- Francova Lhota 15 min
- Nedašov 12 min
- Horní Lideč 9 min
- Újezd 18 min
- Vysoké Pole 13 min
- Lačnov 12 min
- Poteč 5 min
- Návojná 9 min
- Nedašova Lhota 14 min
a dalších 15 obcí