Stanice č. 3732 · ORSÁK TK s.r.o.

STK Valašské Klobouky, Brumovská 279

Na této stanici skončí 6,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,1 % – stanice je −23 % proti průměru.

Prohlídek denně
43
průměr dnů s provozem (1695)
Neúspěšných
6,3%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−23%
proti očekávání, 95% interval −26 až −21 %
Délka prohlídky
54min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

281. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 13. z 20 v kraji (Zlínský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −46 %, ve druhé ≈ průměr. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,3 % Na této stanici: 6,2 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,2 %8,3 %
8/20269,0 %8,1 %
7/20265,3 %8,3 %
6/20267,8 %8,1 %
5/20266,5 %8,4 %
4/20267,5 %8,3 %
3/20268,1 %8,3 %
2/20269,8 %8,5 %
1/20267,8 %8,3 %
12/20256,9 %8,5 %
11/20258,1 %8,5 %
10/202510,1 %8,6 %
9/20258,6 %8,5 %
8/20255,7 %8,0 %
7/20258,9 %8,1 %
6/20257,7 %7,9 %
5/20259,4 %8,0 %
4/20258,4 %8,0 %
3/20257,6 %8,1 %
2/20258,3 %8,4 %
1/20257,8 %8,3 %
12/202410,6 %8,3 %
11/202417,1 %8,4 %
10/202413,7 %8,2 %
9/20249,2 %8,2 %
8/20248,8 %8,1 %
7/20247,3 %7,9 %
6/20247,4 %8,0 %
5/20248,7 %8,4 %
4/20248,3 %8,3 %
3/20248,3 %8,5 %
2/20249,6 %8,2 %
1/20248,1 %8,2 %
12/20236,7 %8,3 %
11/20236,1 %8,4 %
10/20238,0 %8,5 %
9/20236,3 %8,4 %
8/20235,5 %8,3 %
7/20236,2 %8,2 %
6/20236,9 %8,1 %
5/20238,7 %8,1 %
4/20238,1 %8,0 %
3/20239,0 %8,2 %
2/20236,8 %8,3 %
1/20236,0 %8,1 %
12/20226,9 %8,2 %
11/20225,8 %8,0 %
10/20224,9 %8,3 %
9/20226,4 %8,2 %
8/20223,9 %8,0 %
7/20226,0 %7,9 %
6/20224,6 %7,9 %
5/20225,8 %8,1 %
4/20224,6 %8,0 %
3/20224,9 %8,1 %
2/20225,1 %8,3 %
1/20224,5 %7,9 %
12/20213,6 %8,0 %
11/20213,6 %8,3 %
10/20213,0 %8,2 %
9/20213,5 %8,3 %
8/20213,2 %8,0 %
7/20212,9 %7,9 %
6/20211,8 %7,7 %
5/20213,6 %7,8 %
4/20212,9 %8,0 %
3/20212,4 %8,1 %
2/20214,4 %7,9 %
1/20214,5 %7,6 %
11/20203,3 %8,1 %
10/20202,9 %8,1 %
9/20202,2 %8,2 %
8/20203,5 %7,9 %
7/20203,8 %8,0 %
6/20202,7 %7,9 %
5/20203,0 %8,2 %
4/20203,0 %8,0 %
3/20203,6 %8,3 %
2/20203,7 %7,9 %
1/20204,4 %8,0 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 634 2,0 % 3,2 % −37 %
6–9 let 8 119 2,5 % 4,8 % −47 %
10–14 let 13 199 4,2 % 7,5 % −43 %
15 a více let 33 168 8,6 % 9,9 % −14 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá

Z časů zahájení prohlídek za 1 695 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →38,6 na 100 Kabina a karoserie 6.2 33,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 30,1 Podvozek, rám a výfuk 6.1 21,8 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 20,0 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 12,3 Osvětlení registrační značky 4.7 11,4 Stírače 3.4 6,8 Stav skel 3.2 6,7

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 82 % Užitková, nákladní a autobusy 8 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Brumovská 279, 766 01 Valašské Klobouky
Okres
Zlín
Provozovatel
ORSÁK TK s.r.o. (IČO 5860831)
Telefon
577 320 330
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 14 obcí